Treść opublikowana przez saintadamus
-
[audi A4 B6] malowanie zaciskow jakie kolory?
ja tam lubie pewne drobiazgi w kontraście więc najlepiej czerwony ewentualnie żółty srebrny będzie mało widoczny ale to zależy jaki efekt czcesz uzyskać
-
31.05.2007 Poznan "Kocar" Chiptuning grupowy
ale chodziło mi o coś bardziej szczegółowego niż sam chips trzeba będzie zadzwonić
-
31.05.2007 Poznan "Kocar" Chiptuning grupowy
a można gdzieś na necie znaleść ich cennik czy trzeba zadzwonic ??
-
założyłam 17" MAM jak to wygląda??
ładnie sie prezentuje ale aż sie prosi o chociaż odrobine gleby lexusy faktycznie nie mój klimat takie coś dla mnie miodzio --> http://moto.allegro.pl/item197112811_lampy_tylne_nowe_audi_a4_94_00_clear_red_white_.html szkoda że do avanta nie jest je łatwo kupić
-
Porada dot. felg i opon do B5
musisz zmienić springi bo zazwyczaj jest tak że przód idzie bardziej na glebe czyli np 60/40 albo po równo a Ty masz to jakoś odwrotnie i przez to dziwacznie wygląda
-
huczenie (nie wiem skad)
robiłem tak w poprzedniej furce jak chciałem sprawdzić co z łożyskiem więc w audi pewnie też tak można bo chyba nie ma szpery
-
5 czy 6 biegów
ostatnio jeździłem troche szóstką i faktycznie w trasie malinka w mieście trzeba sie troche namachać ale ja to akurat lubie
-
moja niunia b5 1.8T
dzieki wszystkim za miłe słowa ale jak tak patrze to plan jest faktycznie spory i kosztowny więc wszystkiego na dniach nie da sie zorganizować i część trzeba będzie odłożyc na jesień ale za to będe sie mogł modyfikacjami rozsmakowywać w czasie
-
moja niunia b5 1.8T
tak to 17 a co do zawiasu to według kodów wyposażenia jest cos takiego - "sports suspension/shock absorption" przywracasz mi nadzieje
-
moja niunia b5 1.8T
kierunki jak najbardziej a ogonek w wolnej chwili bo tak ze szwajcarii już przyjechał a mnie to ani potrzebne ani ładnie to nie wygląda
-
moja niunia b5 1.8T
dzięki za opinie szkoda z tymi zderzaczkami z rs4 hornet dzięki za przypomnienie - już naprawiłem
-
moja niunia b5 1.8T
jako że niunie posiadam od niedawna i tyleż samo długo jestem tu na forum postanowiłem ją pokazać nie był bym sobą jak by nie było modyfikacji w planach na początek większe fele bo 17 troche za małe jak dla mnie i niskie zawieszenie (nic nie poradze - jestem maniakiem gleby ) ciemne szybki, nowe oczka soczewkowe do przodu i mordke(grill) i lampki na tył (usilnie szukam "clearów" do avanta ) jak budżet po wakacjach powoli to czips i zderzaki z rs4 tylko nie wiem czy podejdą bo rs4 z tego co mi sie wydaje było szersze no i kosmetyczne sprawy na bieżąco środek mi na razie odpowiada bo jest grzana skóra i klima tylko audio lipne ale za tym sie już też rozglądam
-
Wymiana zawieszenia A4 Avant 1.8 T
cymek28 napisz jakie tam mialeś zawieszenie i w jakim ono jest stanie i ile byś za nie chciał bo może był bym chetny
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
miałem w planach kupić a4 więc pomyślałem że na forum miłosników a4 znajde dużo info, więc odpaliłem google i jestem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich od niedawna (od wczoraj ) jestem, mam nadzieje, że szcześliwym posiadaczem a4 b5 1.8t 96r. wcześniej miałem pełnoletnie autko i chciał bym sie teraz dowiedzieć czegoś więcej o audi bo jak na razie robi na mnie duże wrażenie o poznaniu ciekawych ludzi nie wspomne bo to oczywiste pozdrawiam