Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

saintadamus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez saintadamus

  1. ja tam lubie pewne drobiazgi w kontraście więc najlepiej czerwony ewentualnie żółty srebrny będzie mało widoczny ale to zależy jaki efekt czcesz uzyskać
  2. ale chodziło mi o coś bardziej szczegółowego niż sam chips trzeba będzie zadzwonić
  3. a można gdzieś na necie znaleść ich cennik czy trzeba zadzwonic ??
  4. ładnie sie prezentuje ale aż sie prosi o chociaż odrobine gleby lexusy faktycznie nie mój klimat takie coś dla mnie miodzio --> http://moto.allegro.pl/item197112811_lampy_tylne_nowe_audi_a4_94_00_clear_red_white_.html szkoda że do avanta nie jest je łatwo kupić
  5. musisz zmienić springi bo zazwyczaj jest tak że przód idzie bardziej na glebe czyli np 60/40 albo po równo a Ty masz to jakoś odwrotnie i przez to dziwacznie wygląda
  6. saintadamus odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    robiłem tak w poprzedniej furce jak chciałem sprawdzić co z łożyskiem więc w audi pewnie też tak można bo chyba nie ma szpery
  7. ostatnio jeździłem troche szóstką i faktycznie w trasie malinka w mieście trzeba sie troche namachać ale ja to akurat lubie
  8. dzieki wszystkim za miłe słowa ale jak tak patrze to plan jest faktycznie spory i kosztowny więc wszystkiego na dniach nie da sie zorganizować i część trzeba będzie odłożyc na jesień ale za to będe sie mogł modyfikacjami rozsmakowywać w czasie
  9. tak to 17 a co do zawiasu to według kodów wyposażenia jest cos takiego - "sports suspension/shock absorption" przywracasz mi nadzieje
  10. kierunki jak najbardziej a ogonek w wolnej chwili bo tak ze szwajcarii już przyjechał a mnie to ani potrzebne ani ładnie to nie wygląda
  11. dzięki za opinie szkoda z tymi zderzaczkami z rs4 hornet dzięki za przypomnienie - już naprawiłem
  12. jako że niunie posiadam od niedawna i tyleż samo długo jestem tu na forum postanowiłem ją pokazać nie był bym sobą jak by nie było modyfikacji w planach na początek większe fele bo 17 troche za małe jak dla mnie i niskie zawieszenie (nic nie poradze - jestem maniakiem gleby ) ciemne szybki, nowe oczka soczewkowe do przodu i mordke(grill) i lampki na tył (usilnie szukam "clearów" do avanta ) jak budżet po wakacjach powoli to czips i zderzaki z rs4 tylko nie wiem czy podejdą bo rs4 z tego co mi sie wydaje było szersze no i kosmetyczne sprawy na bieżąco środek mi na razie odpowiada bo jest grzana skóra i klima tylko audio lipne ale za tym sie już też rozglądam
  13. cymek28 napisz jakie tam mialeś zawieszenie i w jakim ono jest stanie i ile byś za nie chciał bo może był bym chetny
  14. miałem w planach kupić a4 więc pomyślałem że na forum miłosników a4 znajde dużo info, więc odpaliłem google i jestem
  15. witam wszystkich od niedawna (od wczoraj ) jestem, mam nadzieje, że szcześliwym posiadaczem a4 b5 1.8t 96r. wcześniej miałem pełnoletnie autko i chciał bym sie teraz dowiedzieć czegoś więcej o audi bo jak na razie robi na mnie duże wrażenie o poznaniu ciekawych ludzi nie wspomne bo to oczywiste pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.