Treść opublikowana przez saintadamus
-
[B5 AEB] Moja A4
hehe no tym chromikiem z przodu faktycznie ktoś chciał uzyskac podobieństwo do b7 i po prostu rzecz gustu czy to wyszło ale środek to faktycznie troche kłuje w oczy silniczek jest za to miodzio
-
[B5 AFN] avant by Damien ]:-> skóra, 17''s-line, xenon
fajny avancik no i skórka w środku prawie jak w moim
-
Rekord prędkoci pobity
na naszych drogach rekord to chyba coś ponad 360km/h jeśli sie nie myle ale komentarze faktycznie miażdżą hehe ripiosta jest fajna - "Wydaje mi sie kazik ze majac taki zapas to i mach 1 nie jest przeszkoda"
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
może jestem stronniczy bo sporty zimowe są mi dość bliskie ale może Korbielów :drool: przyznam sie że nie mam pojęcia jak tam jest z bazą i tego typu sprawami bo tylko tam śmigam po sniegu ale może jest ktoś kto wie jak tam to wygląda i sie wypowie dla mnie termin praktycznie nie gra roli na razie
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
ja jestem w trakcie wymieniania oleju a nie wiem co było zalane wcześniej przebieg to 190tys i ryzykuje i zalewam 5w50 mobila mam nadzieje że wszystko nie wypłynie bokiem
-
[A4 B6 1.9TDI] Wlasnie stalem sie posiadaczem takiego autka
fajnie sie prezentuje ale ta kierownica nie po bożmeu
-
[B5 AEB] Moje niemrawe malenstwo :) Kilka nowszych fot str 1 :D
niunia mis ie bardzo podoba :oklaski: ale pisałeś coś o mocy że może być coś dłubane, nie byłeś jeszcze na hamowni ??
-
b5 1.9TDI oto moja niunia!!!
felgi i zawias to podstawa i zawsze duuuużo daje :th: a potem lampy przód i tył
-
[B5 ADR] było sciernisko, jest San Francisco :P
może nie będe oryginalny ale felgi po prostu makabra według mnie :bicz3: i faktycznie odpuść sobie tego czipsa bo kasa dość spora w stosunku to przyrostu mocy w wolnossącym silniku no a poza tym avant i już tylko dzięki temu jest piękny
-
adaptacja przepustnicy na szybko - link nie działa
wiem że było i jest nawet w FAQu ale linki nie działają chyba przez ta przeprowadzke i nie wiem ile to jeszcze potrwa a musze zaadaptować czy ktoś był by tak dobry i napisał na szybko albo na pw potem oczywiście mozna watek wykasować bo po co zaśmiecać wrzuć przed '.pl' po prostu '.iq' tak żeby stworzyć link "www.a4-klub.iq.pl/smf proste, nie ? [pre_pl]
-
[b5 1.8TAEB 96r] pali sie przycisk świateł awaryjnych mimo niezapalonych świateł
tylko że dam sie zabic że do tej pory tak nie było i dopiero dziś sie tak zaczęło robić
-
[b5 1.8TAEB 96r] pali sie przycisk świateł awaryjnych mimo niezapalonych świateł
no właśnie jak w temacie kiedy przekręcam kluczyk w stacyjce to juz na milimetr zanim zapalą sie wszystkie kontrolki zapala sie przycisk świateł awaryjnych i juz sie tak pali cały czas aż do wyłączenia silnika bądź zapłonu dodam że cały kokpit sie nie świeci bo światła sa wyłączone a pali sie tylko ten przycisk, oczywiście po zapalenieu świateł już tego nie widać bo pali sie równomiernie cały kokpit i tu moje pytanie czy to oznacza jakiś błąd że cos jest zepsute czy po prostu zjarał sie jakiś przekaźnik od oświetlenia tego przycisku albo jakiś bezpiecznik ??
-
wymiana akumulatora a wyzsze spalanie?
wiem o co mu chodzi bo czytać umiem ale ja nie odpowiadałem koledze bulizzorowi który założył wątek o aku tylko koledze redrickowi który włączył sie do dyskusji i zgubił troche wątek, widać nie tylko on
-
[B6 AVF] Czarny AVANT
avant rulez i to czarny faktycznie szkoda że golas ale pare modyfikacji naprawi ten stan rzeczy
-
[B5 ADR] felgi
za tą cene to według mnie rewelacja :oklaski: faktycznie za piękne to one nie są ale jak na kompletne koła z oponami w tym stanie za tą cene to na prawde okazja duża
-
wymiana akumulatora a wyzsze spalanie?
nic Ci to nie da bo oni nie piszą o Tobie mowa jest o adaptacji przepustnicy po odpięciu aku jak już ktoś zauważył Ty kolego nie masz FISa i spalania Ci nie pokaże
-
[B5 AEB] A4 1.8T - przyspieszenie na niskich obrotach
spalanie jest jak najbardziej normalne ja nawet jeżdżąc jak skończona lama (wyprzedzają mnie matizy, czinkusie i inne kosiarki) nie potrafie zejść poniżej 12 - oczywiśćie wszystko z włączaną non stop klima i na dość dużych i szerokich kołach a kolega to albo ma dość płynne pojęcie miasta albo jeździ bez klimy i na zwykłych seryjnych wąskich kółeczkach, no albo jeździ jeszcze bardziej lamowato (jeśli to możliwe) i kobiety z wózkami go wyprzedzają
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
jestem w szoku :drool: ale wciąż klekot
-
Moja A4 quattro !! 1,9TDI 130PS
no avancik i to w moim kolorze felgi koniecznie
-
[ALL] Brak oleju w skrzyni-jakie objawy?
zawsze wydawało mi sie, że jak siada łożysko oporowe, to właśnie słychać go na puszczonym sprzęgle a nie odwrotnie kiedyś mnie też sie tak wydawało bo tak mi powiedziano ale okazało sie że jest zupełnie odwrotnie
-
[ALL] Brak oleju w skrzyni-jakie objawy?
niestety słychać i to dość głośno ;( w poprzednim aucie tak zajechałem skrzynke bo jakiś "magik" mi powiedział że to już kończy sie łożysko oporowe bo wyło mi na puszczonym sprzęgle wtedy jeszcze nie wiedziałem że jak by było łożysko to by wyło odwrotnie i sobie stopniowo skrzynke zajeżdżałem
-
[B5 AFN] zobaczcie moje nowe a4
fajnie że juz jakiś zawias jest teraz jeszcze tylko wieksza felga i już będzie bardzo dobry początek
-
[B5 1.6] 1996 Złoty Metalik
autko ze złota hehe jest taki styl w tuningu gdzie karoseria ma nalot z rdzy - rost czy jakoś sie to tak nazywa może kolega promuje jakiś nowy styl - coś związanego z błotem
-
[B5 1,8T] Po wymianie rozrządu - ceny części i robocizna
a ja mam pytanie gdzie wy kupujecie części w tak niskich cenach?? bo co dzwonie do jakiegoś sklepu to ceny są sporo wyższe niestety i jeszcze jedna kwestia bo w sklepach mówią mi to co tutaj czytałem, że są dwa rodzaje rozrządu do mnie ale mówią że można powiedzieć który tylko na wzór jak przyniose moje części - czy to prawda i czy może da sie to sprawdzić inaczej, zanim wszystko będzie rozebrane ??
-
Nieużywane ale wiekowe opony
wiadomo guma z upływem lat traci swoje właściwości i w przypadku gdyby to były zimówki wtedy już bym ich nie polecał bo 6 lat dla zimówek to dużo ale z letnimy nie ma takich cudów i mozna by jeszcze wziąść, musisz tylko sprawdzić po ile chodzą nowki w tym rozmiarze tego producenta, przekalkulować różnice i czy sie opłaca