Treść opublikowana przez saintadamus
-
1.8T na pb95 jak to jest?
tak OT to zazdroszcze a co do tematu to nie powinno być problemów
-
[A8 D2 4.2] Moja nowa A8-ka Quattro Tiptronik
PZU ehh ja niestety nie miałem tyle szczęścia i mi pani w PZU powiedziała że nie ma takiej możliwości
-
[A8 D2 4.2] Moja nowa A8-ka Quattro Tiptronik
MorgothV8 sory za OT ale jaki ubezpieczyciel dał Ci AC na 13 letnie auto ?? bo sam szukam na 11letnie i nie znalazłem
-
Co o tym sądzicie ? - nowy gril w starej budzie
no faktycznie na tej fotce wygląda już dużo lepiej ale to też przez to że cała fura sie zupełnie inaczej prezentuje
-
[A8 D2 4.2] Moja nowa A8-ka Quattro Tiptronik
też może kiedyś za ileś tam $$$ przesiąde sie na A8 ładna ale faktycznie 18 minimum i jak dla mnie automat bleeee takie już mam zboczenie
-
[B5] Srebrny Avant, maly lift :)
no avancik rządzi i to jeszcze srebrny z ciemnymi szybkami przednie też lekko ściemniłeś ?? przydało by sie troche gleby
-
[A4 B5 1.8 125KM] Moja maszynka.
już chciałem zapytać kiedy kiere przekładasz ale potem zobaczyłem miejsce Twojego pobytu ładny zadbany
-
No to bratpit się chwali A4
ładne spalanie
-
skrzynia biegow uzywana czy naprawiac
dokładnie ta firma, o której pisałem, daje gwarancje bodajrze na rok - ale głowy nie dam ale na pewno na kilka miesięcy, bo brałem od nich skrzynie do poprzedniej furki
-
[B5 1.8 ADR] Wymiana katalizatora na polski metalowy??
wybebeszam mojego kata bo by sie już przydało i resztki biore ze sobą
-
skrzynia biegow uzywana czy naprawiac
w sosonowcu jest duża firma która sprzedaje używane silniki i skrzynie biegów sprowadzone z zagranicy jak byś chciał moge poszukać ich namiarów
-
235/40/17 lub 245/40/17 - ostatnia decyzja - prosze o pomoc
na pewno nie będzie obcierać - mam takie samo ET i opony 235/45/17 i nic nie trze
-
Jaki był by koszt pochromowania Nadwozia ???
kiedy sie na prawde nie ma co z kasą zrobić różnie pomysły do głowy przychodzą
-
1.8T AEB czy jest możliwe żeby z klimą palił 4litry więcej niż bez ?? <szok>
jeszcze dokłądnie niew iem jak kompa załatwie ale to sie jutro wyklaruje niestety nie mam kompa
-
1.8T AEB czy jest możliwe żeby z klimą palił 4litry więcej niż bez ?? <szok>
no ja praktycznie cały czas miasto bo przez centrum chorzowa potem katowicką do katowic i przez centrum katowic nawet mieszkamy koło siebie bo ja mieszkam koło stabika no w miescie poniżej 15 nie daje rady zejść a w trasie cieżko poniżej 11 zejść wszystko przy spokojnej jeździe niedługo na kompa jade sprawdzić co jest nie tak gazu nie mam musimy kiedyś sie umówić na wymiane poglądów i doświadczeń z audiczkami
-
jakie lampy na tyl [B5 1995r]
jak dla mnie tylko cleary a do sprzedaży zawsze można oryginały zachować i jak by był ktoś upierdliwy to wymienić i pare groszy na sprzedaży clearów zaroboć
-
pokrowce na zagłówki playboy
dla mnie to raczej nie WT ale bardziej przerost treści nad formą
-
Strefa Śmiechu
http://www.poboczem.pl/dajemy-w-palnik/news/twarda-sztuka/wideo/parkujaca-kobieta,1666045 <--- to sie nazywa wytrwałośc w parkowaniu
-
Będą te felgi pasować optycznie?
wczoraj widziałem właśnie takie na srebrnej b5 ale były w dość małym rozmiarze chyba 15-16 na niskim profilu i mocnej glebie i wyglądały średnio może na 17 albo 18 było by lepiej
-
[B6 S4 4.2 Q Avant] Moja S4
furka śliczna ale ten link z wykresem już coś nie bangla
-
[B5 AFN] My A4 - Czas Tuningu
ładna i zmiany też ciekawe a może mała gleba ??
-
[audi A4 B6] malowanie zaciskow jakie kolory?
jak już napisałem był to luźny przykład ale skoro chcesz to RS4 w mojej wypowiedzi można zamienić na S4 i sens jest podobny widziałem i czytałem że jest to możliwe według mnie po prostu tuning stylistyczny nie musi iść w parze z mechanicznym bo to dwie różne drogi które oczywiście można połączyć
-
[audi A4 B6] malowanie zaciskow jakie kolory?
co do wiochy z tymi zaciskami to można powiedzieć tak o wszystkim co związane z tuningiem np montowanie bumperów z RS4 - krzycze w koło że chce mieć RS4 ale mnie nie stać to tylko przykład sory ale taka opinia jest conajmniej dziwna
-
1.8T AEB czy jest możliwe żeby z klimą palił 4litry więcej niż bez ?? <szok>
kurcze zbliża sie lato i chyba bym już nawet wolał przeczytać że coś jest nie tak i to naprawić niż płacić tyle kasy ekstra na prawde wierzyłem w ten 1litr więcej ale w sumie opinie są podzielone więc jest nadzieja
-
1.8T AEB czy jest możliwe żeby z klimą palił 4litry więcej niż bez ?? <szok>
właśnie jak w temacie bo po kupnie auta byłem troche zirytowany bo przy spokojnej jeździe nie przekraczając 3000obrotów oczywiście z klimą cały czas palił 15litrów na kompa sie wybieram żeby sprawdzić dlaczego a tu przez kilka ostatnich dni już nie jest tak ciepło i jeździłem bez klimy i szok - spalił 11litrów czy może być coś nie tak z klimą że powoduje takie spalanie ?? klima działa poza tym okej