Treść opublikowana przez saintadamus
-
sportmile a4 1.8t
nawet nie wiesz jak bardzo
-
[B5 AEB] Ponowne problemy przy odpalaniu
tylko w pierwszym poście piszesz że czyściłeś i adaptowałeś 6miesięcy temu i było okej i teraz powróciło więc czyściłeś teraz czy nie ?? bo jak teraz tego nie zrobiłeś to zrób
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
Pikuś a ile rogal wział kasy za taką diagnoze ?? bo można by po prostu kupic ten czips, założyć i jechać do jakiegoś chiptunera na diagnoze tak jak Ty do rogala i by było wszystko wiadomo
-
sportmile a4 1.8t
mógł byś uchylić rąbka tajemnicy
-
sportmile a4 1.8t
ślicznie wygląda to jest ori zderzak z RS4 czy nie ?? a jak tak to jak go spasowałeś ??
-
[B5 1Z] Padła skrzynia biegów
jak byś w okolicach wawy nie znalazł to na śląsku jest firma sprowadzająca i hamduląca silnikami i skrzyniami
-
[B5 ADR] Pytanie co do felg
Dlatego są kalkulatory rozmiarów opon i każdy może sobie obliczyć żeby nie było dużego przekłamania i żeby sobie niepotrzebnie nie zaprzątać głowy :> tyle to ja wiem i tez z tego korzystam tylko w moim pytaniu bardziej chodzilo o to czy przy wiekszych kołach licznik bedzie wolniej naliczał kilomerty bo nie wiem skąd bierze sygnał :bicz3:
-
Różnica miedzy s4 a rs4??
z uwagi na dział chyba troche bardziej chodzi o bebechy pod maską
-
[B5 ADR] Pytanie co do felg
a nie jest też tak że przez to że większa jest średnica całego koła to na prędkościomierzu jest przekłamanie (i teraz nie wiem czy licznik też bierze z tego informacje :bicz3:) bo jeśli tak no to na większych kołach przejedziemy teoretycznie mniej kilometrów niz na standardzie i spalania może nam sie wydawać po obliczeniach wyższe nie wiem czy dobrze rozumuje bo nie wiem dokładnie jek jest w audi z tym licznikiem
-
porysowany zderzak
wszystko zależy jak dobiorą Ci lakier jeśli dobrze nie trzeba malować całego jeśli normalnie to malować cały bo część i wycieniowane będzie wyglądało po prostu smiesznie
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
tylko że tu mowa o PB a rogal sie chyba tylko zajmuje klekotami poza tym to troche normalne że nikt nie będzie chwalił konkurencji i to kilkukrotnie tańszej
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
hamownia jest oczywista przed i po montarzu tego czipsa tylko mnie bardziej za tą cene interesuje nie to czy przybędzie kilka czy kilkanaście koników (chociaż to jest oczywiśćie celem) ale to czy za kilka miesięcy mi silnika szlag nie trafi
-
[B5 ADR] Cechy charakterystyczne zawieszenia sportowego 1BE
nie czytałem całego wątku ale tam na pewno na tej fotce nie ma ori 1BE tylko coś innego obniżającego o 30-40mm na co wskazuje też kolor springów - zielony z tego co sie orientuje ori springi były czarne tylko z kolorowymi paskami świadcząsymi o twardości i obniżeniu przynajmniej w b5 w 1BE tylko springi są inne
-
[ALL] Obszywanie foteli skórą warto?
jeśli w JAVA za 4tyś robią cale wnętrze to nie zastanawiał bym sie tylko robił u nich bo skóre masz nową i zrobioną na prawde profi a z używanym zestawem w podobnej cenie albo troche tańszym różnie może być może ładnie wyglądać a za chwile coś klęknie poza tym przy obszywaniu skórą możesz sobie zażyczyć żeby wszyli od razu maty grzejące i po problemie a co do lata to jak masz klime to skóra momentalnie sie chłodzi, tak jest przynajmniej u mnie
-
[B7] Końcówki wydechów
mnie sie znowu te 100 nawet podobają a te 76 troche za małe chyba to 90 to najlepszy kompromis
-
Klepać czy wymienić błotnik
zgłoś też ubezpieczycielowi motyw z tą kierownicą bo nawet jeśli to będzie kwestia tylko ponownego ustawienia geometrii i zbierzności a może być coś grubszego (35stopni to dość dużo) to z jakiej racji Ty masz za to płacić
-
Czy 2.7 T w A6 to biturbo??
jest w ogóle możliwe takie spalanie w mieście rs4 bo z kontekstu Twoje wypowiedzi wnioskuje że o miasto chodzi i ciężko mi w to po prostu uwierzyć
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
można nie zawsze sie tak dzieje a jak ktoś lał do audika mineral to tylko :bicz3:
-
[B5 ADP] 1.6 i chip tuning czy bedzie jakakolwiek roznica?
raczej nie osiągniesz takich przyrostów jak napisałeś co najwyżej +5KM i 10Nm i to i tak będzie sporo silnik NA to inna bajka niż silnik doładowany i nie jest tak podatny na czipsa ale sądze że za tą kase i to tak nie jest źle więc może warto a odczucia będziesz miał znikome
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
niestety ta osoba od której zdaje sie kupił platiniumm już nie sprzedaje na allegro ale mam nadzieje że to co teraz jest nie zaszkodzi silnikowi
-
A4 Assistance
ja też sie dopisuje :drool: dane poszły na meila
-
[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...
eno wypas furka sie prezentuje :drool: szkoda faktycznie że skóry nie ma ale jak widze to sie da załatwić co do szyb np u nas zapłaciłem 350zł do mojego za 5 szyb w warsztacie robiącym to profesjonalnie
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
hmmm no to już ponad pół roku mineło więc chyba wszystko okej i skoro wyniki faktycznie potwierdzone na hamowni poza tym 300zł to znowu nie taka góra pieniędzy i warto by spróbować byle tylko było bezpieczne dla silnika w pewnym serwisie aukcyjnym jest coś takiego http://www.allegro.pl/item246341695_chiptuning_audi_a3_a4_a6_1_8_turbo.html i po przeczytaniu tego tematu chyba sie na coś takiego zdecyduje
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
tez jestem ciekawy jak tam wasze niunie pracuja na tych czipsach bo po przeczytaniu tego tematu jestem bardzo zainteresowany
-
[B5 ADR] Proszę o pomoc. Dziwny płyn chłodniczy (zważony? kawa z mlekiem?)
czasem nie taki wilk straszny jak go malują niestety bardzo rzadko tak jest ale dobrze że tym razem sie udało