Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sector

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sector

  1. dzo-dzo - o ktorej będziesz w Kato - to może się spotkamy - na jakąś lemoniadę dla odmiany wyskoczymy
  2. Ja nie błądzę - i dobrze się orientuję w działach forum :> zresztą w Częstochowie na spotach udaje mi się bywać , w przeciwieństwie do innych z regionu kato . _________________________________________________ ciągle widze moje cytaty - nie wiedziałem,że taki popularny jestem wszędzie
  3. NUTI i za to was lubię i tak trzymać - szkoda ,że w Kato tak nie myśla , może to wina tamtego Vipa ale nich im będzie - ich wybór -
  4. postaram sie pojawić - ale nie obiecuję na 100%
  5. siemano wszystkim Widzę ,że wspólne spoty jak zwykle udane w czewie i to się chwali :> - :> Niestety w Kato się nie da wspólnie spotkać naszej ekipie Pl z eu - bo niektórzy mają dziwne podejście do pewnych spraw No nic , co nie którzy jeszcze się muszą od was dużo nauczyć _________________________________________________ Będzie ktoś od was w Oświęcimiu na mega-zlocie - 1-2 sierpień ? Będzie tam kilka klubów audi nie będę pisał jakie bo mi znowu posty skasują
  6. Witam wszystkich _________________________________________________ kasowanie postów - dalej w modzie
  7. dzo- kup sobie może lepiej terenówkę na te spoty albo załóż taki spojler _________________________________________________ swoją drogą to szkoda twojego zderzaka , no ból trochę - ale co poszalałeś to ci nikt nie zabierze
  8. Spoko fotki a szkło to mozemy obalic byle będzie już puste - bo szkoda każdej kropelki - _________________________________________________ Na spocie was widzimy w tą sobotę Grill odbedzie sie 11.07 to jest sobota. Start 14-16 w zaleznosci jak komu pasuje 1. Jezeli bedzie piekna pogoda -grilla robimy nad balatonem 2. Jezeli bedzie lalo grilla robimy w chrzanowie
  9. spotowicz w sensie - kierowca audi - Fan A4
  10. kilka fotek , z wczorajszego spotu wstawione :>
  11. tymonA4 niema sprawy - ale pije tylko TYSKIE NUTI - nr gadulca ci dam jak razem jakieś szkło obalimy _________________________________________________ Następnym spot do czewy chyba taryfą pojade
  12. i znowu przekręciliście mój rym Jak przyjedziecie na spota do Kato, to wtedy wam napisze tak Tam gdzie czewa się pojawi tam i kato się zabawi odnosze wrażenie ,że we wszystkim widzicie jakąś intrygę - eh dobrej nocki wszystkim \ _________________________________________________ sam na obcym podwórku - to mam przechlapane
  13. tymonA4 ty następnym razem nam piwo stawiasz i się nie wymigasz Tam gdzie kato się pojawi tam i czewa się zabawi
  14. Grzeje do was na spota - a wy mi tu jakieś wypociny na forum piszecie - zobaczcie co na pisałem na A 4 .eu o was , czyli o całej ekipie z czewy godz 21-11 dzięki za spota ! "MONIA !TOMMY -Sector również dziękujemy ,że poczekaliście na nas - trochę późno dobiliśmy do was , ale jak to mówią Lepiej późno niż Wcale fotki wstawie jutro Mam nadzieję że takie spociki będą się u was zawsze kręcić , bo pogodę macie fajnistą w czewie ,, a i ekipę równą :D" _________________________________________________ czy ja napisałem ,że to był jakiś spot zrobiony przez A 4 eu .albo jakieś inne fleki ( spot jak wcześniej na jakim byłem - ani wasz ani nas - tylko wspólny jest ekipa z eu i jest ekipa z pl i podobno są wspólnie oraganizowane spoty to je róbmy albo nie . Jeszcze raz wielkie przepraszam ,że tak późno ale tak to już wyszło ,innym nawet późno nie pasowałodzisiaj , i nikt nikomu nic nie mówi , każdy ma swoje sprawy trzeba to przecież uszanować _________________________________________________ dzo dzo szkoda że cię nie było - może następnym razem się spotkamy , gadulca mi wysłaleś ale go nie powłanczałeś - pieronie jeden koledzy wyluzujcie -
  15. rafaello , a kto kupił twoją A4 ? BISIOR ? bo ci go nagrałem - proponowalem mu twoją A4 - :> jak tak , to mi stawiasz browarka :> mam nadzieję ,że z twoją maszyną było wszystko oki _________________________________________________ na spota grzejcie bo jade do was
  16. a rotces też bedzie :>
  17. Ja również pojade jak wasza ekipa się zbierze - :> dajmy szanse Cichej się wykazać Może jeszcze ktoś dojedzie z Kato -
  18. popieram - i dlatego nie wchodzę na ten temat jakieś fotki ze spota macie ? dzo dzo jak twoja maszyna ?
  19. nie ja zacząłem serwus Norbi TDI - Info o waszym spocie dałem , do odpowiedniego działu , może ktoś z innego podwórka do was dołączy , w koŃcu CZĘSTOCHOWA PONAD PODZIAŁAMI :>
  20. Cis - jesteś tu Leszcz-u i możesz nie wiedziec ,że moje konto zostało skasowane na tym forum- więc mam nowy nick - A gdybym chiał się ukrywać to : 1- Niedawałbym tej samej nazwy ( do tyłu każdy sobie może przeczytać ) 2- Niemówiłbym że to ja , na spocie w czewie i jeszcze paru innym osobom , które mnie znają , 3- Jestem tu tylko dlatego ,że jest tu wielu wspaniałych osób z A4.eu. , z którymi chciałbym mieć kontakt , mówię tu oczywiście o osobach które mają w podpisie hasło BEZ PODZIAŁÓW WSZYSCY RAZEM Keżor i Cis - wy jak narazie nie uznajecie widze tego hasła - na EU - wszyscy wiedzą , kto jest tu zalogowany i nikt niema z tego powodu problemu i nie będzie miał. Ale nikt nie będzie robil sobie reklamy (tego ) i innego forum pod avatarem - bo jest bez sensu i byłoby bezczelne i niegrzeczne . :>
  21. Keżor - o bana się nie obawawiam - bo akurat na Eu za to bana nie robią ponieważ tam jest aktualne hasło BEZ PODZIAŁÓW- WSZYSCY RAZEM
  22. po trawie się nie chodzi - to ma za karę
  23. dzo podobno po tych zmaniach jeżdzisz jak emeryt
  24. Gracjan ile ta zabawka by mnie kosztowała u ciebie po tych wszystkich modach ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.