Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sector

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sector

  1. guma robiona na Afrykę - w fabryce Dunlop Latalem już na takich w B5 - i dobrze się spisawały - wytrzymuje wys. temp i nie zdziera się tak szybko jak nasze polskie firmowe . Zdecydowałem się na zakup mniej markowy , aby trochę ciąć koszta ,bo na ten rok jest jeszcze planie troche wydatków. to są opony ; Regal RD 3100 205/55R16 91 W _______________________________________________________________________________________________________ Kilka nowych gratów zawita wnet na pokładzie - czekam tylko na lepszą pogodę Uploaded with ImageShack.us
  2. Dzisiaj wykorzystałem ładną pogodę i wymieniłem Ori listwy na progach ( bez znaczka s-line ,ponieważ trafily się te w super cenie) oraz nowe dywaniki pod nogi Przed I po ---------- Post dopisany 18-03-2013 at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2013 at 21:25 ---------- Wiosenne zakupy
  3. sector odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Tygrys dobrze że nic ci sie nie stało , auto się naprawi .
  4. Pod blokiem nie można palić auto kilka min , bo straznicy texasu wlepiają mandat (wg przepisów nie wolno palić na postoju dłużej chyba niż 1min)
  5. Ładny kolorek Zapodaj zdjęcia środka. Rozrząd sam modzisz?
  6. sector odpowiedział(a) na gregjag temat w 2.0TDI
    Obstawiałbym za świecami i ewent kable - kiedy wymieniałeś ostatnio świece ?
  7. śnieg na 3cm i wodę > ściągam gumą . śnieg na 10cm > szczotką jak xBladex Lód > zostawiam Czym drapiecie lód z szyby ? Widziałem takie zdrapki z metalowymi koncówkami (jak szpachla do ściągania tapet ) używa ktoś takie cóś ?
  8. Ja miałem B5 / 96r / 1,9tdi /90ps / 1Z / - Jak sprzedałem na zegarku było 260k , ale realnie było 360k (poprzedni właściciel bez sensu cofnął o 100tyś) A4 chodziła jak lalunia - jak się dba , to nie ma problemu z tymi silnikami
  9. Mam HTC ONE X Jeszcze raz go będę musiał resetować , to na tory go wystawie!
  10. Mój HTC One , co miesiąc musi mieć reset , bo android się blokuje .
  11. Ja mam szajsfona HTC ONE - na Andku ( kiedyś miałem HTC II tynt -to był dobry sprzęt) teraz ciągle problemy Po aktualizacji - nie miałem klawiatury - no bo po co klawiatura w tel !! Tel musiałem resetować do ustawień fabryczny Znowu ustawiałem (personalizacja ) sobie tel - pulpit ikony -wiżdzety i pierdzielety Za 1 m-c , znowu mi karta wi-fi przestała działać - W servisie poradzili mi znowu reset !! Znowu ustawiałem (personalizacja ) sobie tel - pulpit ikony -wiżdzety i pierdzielety Piernicze takie nowinki techniczne ! Podobno to wina systemu Android - co miesiąc mam reset robić ! Wniosek - Proste kom. są najlepsze - a wszystko mogące szajsfony są nie dopracowane.
  12. VTG - jaki NR. led (od 1 do 8) masz na myśli ?
  13. 1800zł no tak wychodzi -Ja placiłem 1700zł -ale masz spokój i wiesz co założyłeś . Ceny tajli do audi są zawyżone - kolega za taki sam zestaw do Opla Vectry z 2005/120ps - zapłacił z montażem ok 650-700zł - No ale OOOO to nie Opel.
  14. sector odpowiedział(a) na dawid.bary temat w Audi A4 B6/B7
    Kurna przypomnialem sobie że nie mam gaśnicy - do czego to służy , bo chyba nie do gaszenia auta ? Widziałem pod marketem ostatnio jak jakiś paździoch się zapalił, to żadne gaśnice nie pomogły , dopiero drabiniaści dali radę .
  15. sector odpowiedział(a) na bisua temat w Audi A4 B6/B7
    Ja pierdziu to po lewej apteczka na środku trójkąt i będzie zestaw jak znalazł , pod reką
  16. 10 lat to już parh - zleżałe - max 3 lata jak kolega wyżej pisał - Poczekaj jeszcze trochę z 2-3 tyg , zacznie sie sezon letni i napewno więcej okazji sie znajdzie na zime .
  17. To musi być jakiś guziczek , ala dzwonkowy , trzymasz -spryski działają zwalniasz-spryski wył. Bo jak zastosujesz zwykły stabilny - to jak naciśniesz to wylejesz cały płyn jak ci się zapomni .
  18. sector odpowiedział(a) na niko 1.9 tdi temat w Audi A4 B6
    Owiewki na szyby - zalicza sie podobno do grupy "wieś tuning "- tak jak dywaniki alu pod nogi. Palacze chyba z tego korzystają - bo jadąc autem lubią puszczać dymka i wtedy im nie wieje na gębe. Smród w aucie i tak zostanie .
  19. ucho.77 -dzięki za wstawienie materiału foto + opisu daniels - zgadzam opcja Nr5 - b.ładnie wygląda - tylko żeby dostać takie ori lampy -ah to by było trzacha - jak masz zapalone dzienne LED , to z tyłu lampki też ci świecą ?
  20. kris-krzystof - ty masz opcję nr.1 ? trzacha - założyłeś te z modelu nr 3 (firmy xenonowe czy inny model?) ucho - wstaw link z twojego wątku przerobienia lampek XBladex - a jak to świeci jak jest ładne słońce na dworze - widać te ledy ? wszystkim dziękuję za materiał foto - i prosze o więcej. Przed podjęciem decyzji o wstawieniu i przeróbce lampek-led ,prosze zwrócić uwagę na temat poruszany również tutaj http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/ktorzy-rezaja-lampy-zarowki-hidy-ledy-zakladaja-paski-diodowe-itp-264836/ trzeba to zrobić tak aby było wszystko zgodnie z prawem , aby uniknąć kłopotu. Można wywnioskować więc - że wersja NR.5 - jest dosyć ryzykowna
  21. A jak komuś zajedziesz drogę i z twojej winy ci palnie , to idź sprawdż jego lampy z tyłu . Bo może mieć żarówkę -migacz /led - bez homologacji ciekawe czy ta np ma Homo ? Żarowka LED Ba15s 24 diodowa stop i migacz 8,50zl (3073565921) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bez sensu te przepisy są chwilami -
  22. kupiłeś przygotowaną kratkę czy sam w niej rezałeś ?- Wstaw fotke !
  23. A zwróciliście uwagę na żarówki , które wymieniacie -czy mają homo Niedawno byłem w Hurtowni i pytałem o żarówki led na migacze w tyłek- No i gość mi odradził , bo podobno nie mają homologacji - Kupić mogę ,ale jak powiedział na własne ryzyko będę jeździć. I tak to jest , nawet jak bedą świecić bosko - a nie mają HOMO ! to masz problem !
  24. Ty Tzieland nic się nie zmieniłeś - "Sector"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.