Treść opublikowana przez sector
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Servus widze ze w CZewie jakaś akcja paliwowa się szykuje na stacji http://moto.onet.pl/1654095,1,protest-przeciwko-rosnacym-cenom-paliw,artykul.html?node=2
-
[B7 BPW] Dżo-Dżo wóz nareszcie zdjecia pierwsza strona
B7 w realu prezentuje sie Miodzio - Dzo wstaw fotki , bo masz się czym lansować :>
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Daw miodzio A4 Dopieszczasz swoją lalunie jak zwykle na cacy . Mody robisz ze smakiem - tylko tak dalej . A jak spalanie w mieście wychodzi - przy ciężkiej stopie ?
-
Spoty Katowice i okolice
HEHE - Servus , ostatnio ciężko z czasem - pogrywam w tenisa jak jest pogoda , Syna przygotowuje do zawodów , Nadal-a z niego nie zrobię ale kto wie :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
poszło info
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
najpierw po czytam co nieco ale obiecuje nie spamować
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ten sie śmieje , kto sie śmieje ostatni Bez podziału wyszło od was i też się z tego lałem cały czas a podpis został na pamiątkę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzo-dzo myślałem że wyjechałeś gdzieś na wyspy - ani słychu ani dychu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no z Cichą koledzy dalibyście już spokój - dżentelmenom nie przystoi - no i udanych spotów w galerii życze :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak i wy dziękuję napewno wpadnę - zresztą w czewie jestem często :>
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
było mineło - do następnego razu :> ,
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
serwus się zastanawiam dlaczego nie zjechaliście do nas wiem z góry lepiej widać - ale na dole można się było spotkać nie będę głośno myślał co o tym myślę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witajcie dawno mnie tu nie bylo :gwizdanie: , 2 dni czytałem zaległości Dla gościa co ma dziwną nazwę ( Dzo ) spóźnione - wszystkiego najlepszego - zbieraj lepiej na Pampersy a nie na paliwo Leman rozumiem że nowa furka jest miód - gradki :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zapomniałeś co napisałeś przed chwilą jeśli tak nie jest u was to czyj to text ? ? " rotces buraku jesteś z pomorza " _________________________________________________ życzę wspólnych spotów na Pomorzu - jak zobacze ,że obrażacie A4 .Club.EU , to tak będe reagował , bo niepozwolę siebie obrażać ani wspałniałych osób które są z tamtego forum . Kończę - miłych spotów życzę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
święta prawda , najprawdziwsza prawda - dobrze prawisz :> Tzieland
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mario1620 jak niebędziesz tego samego zdania co GILI to dostaniesz ostrzeżenie bo tu raczej musisz przyklaskiwać co niektórym dobra konczę czekam na propozycję wspólnej imprezy na Śląsku Jak chcecie zobaczyć jak się organizuje konkret imprezy sportowe na A4 Club.eu to zapraszam tutaj http://www.tourdeslask.pl/
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
widać ,że to zdanie dobrze zapamiętałeś - widocznie się ciebie tyczy Obrażacie ludzi z A4 .Club.EU choć ich nie znacie - może ciśnienie się wam dzwiga ,że inne forum sie rozwija i częsiecie portkami jak spota zobaczycie z A4 Club.EU . Na eu nikt nie rozmawia o waszych spotkaniach - bo tam nikt niema czasu na taką dziecinadę Jak jesteście tacy Cool to zaproponujcie wspólną imprezę na Śląsku - zapraszam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zastanawiałem się zawsze , skąd biorą się takie kołki drewniane jak Maqk - ale już wiem z A4klub.pe el :polew: 1- odkrył Ameryke - 2 kluby A4 _________________________________________________ Odnośnie rozmownych gości z tego forum - pamiętam wspólne spotkanie w Kato na spocie , kiedy było parę osób z B7 z waszego Pe eLLLLLLL i nawet pary z ust nie puścili do nas , przynajmniej nie do mnie - a ja zawsze z każdym rozmawiam . Odnośnie wspólnych spotów - to to jest ściema totalna z waszej strony , dajcie sobie spokój z tą żenadą wy nie chcecie wspólnych spotów - , i taki szajs to wciskajcie swoim nowicjuszom , przykładem jest Keżor który próbował robić wspólny spot w Kato i potraktowaliście ( VIPY-sripy i inne kołki) Jego jak i nas jak bydło - Keżor we Wtorek , a reszta świata w Czwartek :polew: - i wy chcecie tu o wspólnych spotach dyskutować - cyrk robicie z poważnych ludzi . Jedynie czewa potrafi się zachować , bo wiadomo skąd dowas trafiła - tam gdzie się ludzię potrafią zachować - a nie ciemnotę wciskać
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
dzo ile to pali teraz ? ? ?
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
dzo-dzo ile teraz ten energo oszczędny 1,9 tdi będzie palił po mieście ?- i jak mu tak lekuśko depniesz na trasie do cobry
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
to będzie najszybsza b-6 w okolicy :> z silnikiem 1,9
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tutaj też http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e993078b1b18570c.html
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
serwus jedzie ktoś od was na tą imprezkę -? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d46e3cd1878fb397.html (nie czytałem wcześniejszych postów - to nie wiem czy już coś umawialiście )
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dzo-dzo wajchy na śląsku to podstawa A Ja tankuje na jednej stacji BP - i nie zmienię na inną - Na Orlenie nie zatankuje chyba ze księgowy się odezwie i nic innego nie będzie po drodze :> tutaj sobie zobaczcie gdzie mają chrzczone paliwo na Orlenie również Tam na dole stronki są pliki do sciągnięcia http://uokik.gov.pl/pl/jakosc_paliw/wyniki_kontroli_jakosci_paliw/kontrola_stacji_paliw/
-
Spoty Katowice i okolice
Witam wszystkich - pogoda dzisiaj dopisuje