Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sector

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sector

  1. fafnasty jechałeś bez pasów i chcesz debila zrobić z Polic Ciekawe czy ty byś się dał tak robić w bambuko na jego miejscu? Powiem wam tak - będziesz w pożądku to z Policją załatwisz jeszcze coś polubownie, ale ze Strażą Wiejską to się niedogadasz .
  2. 279zł - nie wymieniłem tylko tych czerwonych żaróweczek z drzwi ,bo nie widać było większej różnicy w świeceniu wieczorem.
  3. Gdyby ktoś szukał bramę do garażu , to służę pomocą -
  4. Plak to syf i lep na kurz - Pamiętam jak oddałem auto do sevisu (zleciłem im gruntowny servis ) , no i chłopaki chcieli błysnąć więc postarali się aby środek wyglancować . Wszystko by było OK gdyby na końcu nieobsmarowali mi tym tłustym srakiem kokpit , Myślałem że ich zamorduje . Dziwowali dlaczego mi się nie podoba - starałem się tylko robić dobrą minę ,ale było ciężko to strawić . Tak na szybko wyczyścić wew.auto - to może warto kupić te chusteczki do kokpitu.
  5. w A5 chyba też
  6. tym razem baba obok kierowcy Riccardo Patrese drives wife crazy in Civic Type-R - YouTube
  7. Wyczytałem na innym forum , że jest taka opcja-(jak w temacie) Może ktoś potwierdzić tego moda ? Jak to działa i w jakim A4 można to zastosować ?
  8. Uff super dzięki - mała rzecz:banan: a cieszy
  9. Jak wystawisz za 25k to kupujący będzie chciał zbić na 24k - tzw targowanie się to normalka . Najgorzej że A4 wystawione na aledrogo po 21czy 22tyś to są auta homo-niewiadomo - a ludzie patrzą na cenę zamiast dolożyć z 3-4 tyś i mieć święty spokój. Druga sprawa ze każdy dbający o swoją A4 - zawsze coś tam dołoży - zmodernizuje i wszystko oczywiście na + ,ale kupujący tego nie docenia. Prawda boli ale niestety < > wkład pracy i kasy jaki się wkłada w auto aby było ; - ładniejsze ,szybsze ,bezpieczniejsze ,wygodniejsze - itd jest nie doceniony w dniu sprzedaży jest stracony w dniu sprzedaży Można powiedzieć że kasa wyrzucona w błoto- w dniu sprzedaży , w momencie podjęcia decyzji o sprzedaży - bo nikt nam za to nie zwróci . jedyna decyzja rozsądna: ROZBIERAĆ - podmieniać ,wracać do serii - to jest smutne ale prawdziwe . takie są realia w polandi . Tutaj każdy by chciał TANIO a ładnie - jak to moja żona mówi "większość chce zjeść ciastko i mieć ciastko" a tak se neda . I teraz trzeba znależć kompromis - domonikt1 ,a jaki samochód masz w planach ?
  10. servus Może mi ktoś powiedzieć ,dlaczego niewidzę emot ikony - brak opcji wstawienia Nie widze opcji -wstawiania zdjęć (html) Mam jakieś opcje w menu wył. ? Nawet jak kliknę w zaawanasowane edycje , również nie mam możliwość , wstawiania - innej czcionki itd itp. O co chodzi z tym menu?
  11. Tylko pozazdrości udanego grilowania i pogody i frekwencji
  12. A rozumiem potem wykonujecie taniec Mongolski , coś jak tutaj - Harlem Shake Biskupice Poland - YouTube
  13. No jak mieli (mam bliźniaki) 7-lat to juz na spoty ze mną parę razy pojechali - teraz mają po 12 l. To co wy tam w te Piątki kóźwa robicie - he he . ----------------------------------- KOLEDZY KASA JUŻ NA KOŃCIE - TERAZ SIĘ POJAWIŁA ! -
  14. Kórna wyskoczył bym do was na grilla - a w soboty to organizujecie jakie spoty ? Bo często bywam w B.B , ponieważ syn gra w tenisa ziemnego i na zawody tam jeździmy w soboty.
  15. Z tego co widze JEST na forum zalogowany teraz!
  16. to który podejmuje sie zadania bojowego ?
  17. a może to taki fotoradar ci pstryknął fotkę Radar - Rémi Gaillard (FULL) - YouTube
  18. Lakier jak z salonu ! A płyn do układu chłodzernia też niebieski lejesz ,pod kolor do auta (fotki) ? - bo niebieski to chyba petrygo jest,ale ten nie zabardzo się nadaje
  19. No fela ładnie leży ! Srebny fajny kolor - ale nie ładnie tak szlałf leży - spryskać wodą i wtedy fotkę pstryknąć , oj nie ładnie . A i fotka środka , by się przydała.
  20. Srebna szczała jak się patrzy - ładny kolor i zadbany nawet jak na 230k . W pierwszej kolejności wymieniłbym wył świateł (groszowa sprawa a będzie oko cieszyć) , bo w sumie wszystkie guziczki navi , radia i klimy masz w ładnym stanie a ten jakiś ściorany nieadekwatnie do pozostałych . ...a a jak fabryka dała xenon to brak coś sprysków ?
  21. ładniutki kolorek ! Jaki przebieg miał w niemcowni ? I poka te środek .
  22. jednym słowem -nie lubie was
  23. czyli mogę spokojnie zabierać sę za robotę .
  24. Wysłałem do siemiana pytanie o ten adapteros - człowiek myśli że wszystkie graty nazbierał , a tu zonk i znowu brak jednego druta .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.