Treść opublikowana przez sector
-
Wiertarka z udarem - HITLI, MAKITA ?
Ja niedawno główkę dałem do regeneracji i hula jak nówka
-
Wiertarka z udarem - HITLI, MAKITA ?
Tak jak koledzy pisali - Hilti stare - jest Ok , nowe już nie tak solidne. Tak w ramach informacji ogólnej Każda wiertarka bedzie dobra i spełniala swoje zadanie w 100% jeśli bedzie posiadać tylko jedną funkcję: 1-zwykła wiertarka -tylko do wiercenia (metal -drewno), bedzie precyzyjna z regulacją prędkości obrotów 2-wiertarka udarowa - tylko do wiercenia udarem ( często z dodat. funkcją małego udaru np w plytkach) 3-wiertarka typu młot- tzw piker tylko do kucia ( to jest inna konstrukcja , ciężka ale radzi sobie z betonem) 4-wkrętarka - tylko do wkręcania ( naprawdę fajne urządzenie) oczywiście ta zasada dobierania urządzeń tyczy się głównie zawodowców - dlatego trzeba zdawać sobie sprawe iż kupująć 3 w 1-nym , wszystko będzie działać ale po trochę . Używam profesjonalnych elektronarzędzi już od 19lat i ze smutkiem stwierdzam że nowe nie dorównują jakością do tych starszych. 12 letnią dużą szlifierkę Makitę wolałem naprawić za 300zł , niż kupić jakiś badziew za 450zł. Do domowego użytku proponowałbym Bosch -ale raczej niebieski. Te małe Makity które daliście na propozycje - podobno szybko się nagrzewają i termik wyłącza wiertarkę - Tak mi niedawno zgłaszał kolega który zakupił sobie te cudo za ok 800-900zł . W swojej stajni posiada oczywiście ORI Hilti szwedzkiej produkcji. przykład dobrej i lekkiej wiertarki udarowej (typ 2) Młotowiertarka Hilti TE 2 (4088032016) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Audi a4 b6 avant dyskretny subwoofer
zobacz w tym temacie jak to kolega zrobił http://a4-klub.pl/b6-a4-s4-73/b6-avf-srebrny-s-line-webasto-led-kiera-tt-bixy-wodotryski-214804/
-
Audi a4 b6 avant dyskretny subwoofer
w koło zapasowe - suba z Q5
-
VW Touran Cross
Fajne autko - pakowny i z fotelami można się pobawić ( wsadzić i wymontować ) i wpakować coś większego Mój drugi gnojowóz to Zafira A - podobne gabaryty jak Turek . Ale zastanawiam się nad Renault Espace 2.0 w benz + LPG/170ps , co myślicie ?
-
Halogeny - jako doświetlenie zakrętów
A jak jest w przepisach ? Czy jadąc na krętych drogach można używać halo z przodu , to znaczy się -- włączyć na stałe ---------- Post dopisany 03-03-2014 at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 18:23 ---------- odświeże temat. dzisiaj musiałem wymienić leda z postojówki i zauważyłem u gościa w sklepie coś w ten deseń M-Tech - Produkty Podobno w halo mont. i jest dodatkowo doświetlenie na zakręcie.(oczywiście odpowiednij modół potrzebny) , ale mam pytanie czy ktoś takie żarowki ma zmontowane ? tutaj podobna żarówka ( w M-tech-u połowe taniej) ŻARÓWKA LED H7 80W CREE (3935218575) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Pojawił się nowy model -halo + led Lampy światła jazdy dziennej DUOLIGHT DRL HALOGEN (3976589697) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
System operacyjny Android
Zapodajcie jakiś dobry program antywir na andka .
-
kupno telewizora
Pierwszy błąd większy obraz Ja mam 52 i kolejny będzie conajmniej 60cali. Duży ekran to podstawa ,no chyba że naprawdę nie masz miejsca . Kupiłem samsunga -chodzi z 6 lat ,obraz jak nowy. Sony-raczej przepłacasz za firme. Z nowości widziałem że panasonic ma ładny obraz . Polecam jednak Sharp i Samsung. I zdecydowanie wiekszy
-
jeśli nie Audi to... ?
Jakieś Stare audi -model z lat 80
-
[B6 AVF] Sreberko Quattro 1.9TDI 130KM + Chip #SKRADZIONE#
Nogi z d*py powyrywać złodziejom - Kolego miałeś jakieś zabezpieczenia dodatkowe w A4 czy lawetą pojechali ?
-
Instalacja elektryczna haka
szukam schemat do modułu 8E0 907 383 C
-
Schemat do modułu haka 8E0907383C do Audi A4 B6/B7
Jak w temacie . Hak od Siemian-a zamontowany , ale nie wiem jak go podłączyć . Metoda prób i błędów może mnie drogo kosztować tak więc bez schematu ani rusz .
-
System operacyjny Android
Mój Htc One już się dotarł , po wszystki aktualizacjach i śmiaga . Wada tych wszystkich szajsfonów jest taka , że jak włączysz wszystkie bajery net/wifi + blutec + navi to bateria wytrzyma ci max 1h . Proponuje zwrócić uwagę przy zakupie "fona "na dobrą ładowarkę do auta - tzn taką która da radę ładować tel przy np włączonej navi , bo możesz niedojechać do celu a twój piękny fonik się wył. mimo iż podłączony jest do zapalniczki , . Niewiem ile jest prawdy , ale podobno do ajfona wszystkie akcesoria takie jak ładowarki itp są cholernie drogie .
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
jakieś nowe propozycje ?
-
Wymiana Lamp przednich na ringi.
Te pierwsze wyglądają ładniej JA miałem takie
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Slo ,będzie nowszy model Audi ,czy wogóle zmieniasz marke auta?
-
Przetwornica Xenon - jaką kupić?
W moim temacie możesz zobaczyć jak wymienić zamiennik-przetwornice i gdzie ją kupić. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-czarna-4-tuningu-silnika-sesji-zdjeciowej-avant-sector-rotces-262185/
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Jak sprzedasz A4 to on będzie miał satysfakcję i wyjdzie że on dopnie swego . Uważam że nie powinineś się poddawać i tak jak koledzy wyżej piszą - zgłoś zawiadomienie o nękaniu .
-
B6 AVF Czarny AVANT Sline
ładna - fajnie dopasiona - A jaki to kolor - czarny czy granat ?
-
Skradzione
no to ładnie - powinni ściągnąć linie papilarne od gościa i go namierzyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ogólnie droga na Olkusz jest Ok , tylko teraz robią jeden pas i postój do Świateł się zrobił na 30min -
-
[AWX]Utrata mocy i dużo białego dymu:/ Turbina?? Możliwy scenariusz naprawy
Raczej nie powinno się nic więcej popsuć , wnioskując z tego co piszesz. Jak by co ,to mogę ci odstąpić moją turbine , która pracowała dobrze ,ale trafila mi się nowa ( w rozliczeniu)więc wymieniłem , no i teraz moja używka leży w garażu .
-
[ALL B5] Audi S4
Grac silnik piękny jak w samolocie - oby wszystko ci zagrało jak należy
-
Sezon Rowerowy 2016
Krumak , oglądałem tego HEX9 , ładnie wykonany i ciekawa kolorystyka ramy ,ale cena 1990zł jak za Polski produkt wg mnie jest przesadzona i dlatego z prawie takim samym wypasem kupiłem CTM-a słowackiego - Po kilku jazdach mogę powiedzieć że nie jest źle . Zdecydowanie ceny roweru poszły w górę i nieadekwatnie do ich jakości. Parę lat temu kupiłem Krossa SFX050 za 715zł -i do dzisiasiaj spisuje się dobrze ,a wtedy drogie rowery to były w garnicach 1K do 1,2K na sklepie jako standard dla kowalsdkiego , a teraz powaliło producentów i za rower tej samej klasy chcą 1500-2tyś. lub więcej.