Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
fele zajumali? a dywaniki...wiemy kto je lubi
-
Spociki Łódzkie
Szynkielew?
-
Spociki Łódzkie
Hello zyjecie?
-
Podziękowania za XVI Ogólnopolski Zlot i IX Urodziny Audi A4 Klub Polska -Bukowina 2015
Dziękuję za te godziny jakie udało mi się wyrwać w tym roku żeby Was zobaczyć i nowych poznać jak zawsze imprezka na 5, do zobaczenia.
-
Spociki Łódzkie
on jest w jednym stanie.....wskazującym Dobrze widziałeś galopowe zakupy i do Bukowiny
-
Bukowina 15' Hot-Line
Dziękuję za wesołe spotkanie, przegadane i przetańczone pozdrawiam nowych i starych znajomych. Do zobaczenia
-
Spociki Łódzkie
To jest fajne Panton )
-
Bukowina 15' Hot-Line
Heheh dobrze się bawcie bo tylko dwie strony spamu i o to chodzi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum :-)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum :-)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Spociki Łódzkie
Linar na łódź w sam raz, bo tu się stoi a nie jeździ Sebus <3 Marcin <3 :-D
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Spociki Łódzkie
Moja poleci 170... Lipa ale ważne że leci i można się przemieszczać. Nie będę gorsza... Sebus <3 hyhyhy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Spociki Łódzkie
Dziękuję Panton.... Nacisnelam właśnie ten magiczny przycisk - wyślij aplikacje. Niech się dzieje... Co ma się dziać.
-
Spociki Łódzkie
no popatrz jakie masz znajomości
-
Spociki Łódzkie
To jest sprzedawca nowych samochodów zatem jak się postaram to wyciągnę więcej poza tym chyba nic nie stracę jak wystartuje ?
-
Spociki Łódzkie
a po co ty tam ? mam kolehe ktory pracuje u nich mowi ze wszystko fajnie pieknie tylko kasa jest tak smieszna ze nie wiadomo co z nia robic Moja kasa też śmieszna ...nie wiem jaka śmieszniejsza trzeba sprawdzić
-
Spociki Łódzkie
hyhyhyyyyhyhy to ty nieżle się rozbujałeś ja dziś składam aplikację do Krotoskiego trzeba próbować ...nie drzwiami to oknem a wejdę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum