Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
Siema ziomale Panton nr tel. 692046502 Hubert o ile pamiętam to Szynkielew Najlepszego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Dziwny chrobot skrzyni multitronic [FILM]
Pokaż BartS on te skrzynie zna bardzo dobrze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Spociki Łódzkie
Ja miałam dobrego na Pabianice leciałam...pięknie robi ceni się były lakiernik ASO i pracuje sam. Gdzieś mam namiar. Mogę poszukać Ale nikt nie będzie miał czasu bo bedą jeździecka działki Klysiu daj adresy to i na działki trafimy hyhyhyhy
-
Spociki Łódzkie
Najlepsze resety tylko w gronie klubowiczów te się wspomina i wspomina
-
Spociki Łódzkie
Rozumiem i popieram trzeba czasami zrobić porządny reset
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
buhahahah czesciej na Helu bywasz Klysiu
-
Spociki Łódzkie
MArcin to mi pożycz tą jedną na spota bo moja Honda w oczy kole
-
Spociki Łódzkie
buhahah masa krytyczna.....tez kocham rower ale nie mam nic wspolnego z tą bandą rozjeżdżającą staruszków na pasach
-
Spociki Łódzkie
a twoje juz nie ford ?
-
Spociki Łódzkie
moje to juz jedno, twoje to juz dwa Panton wieki cię i juniora nie widziałam także będzie 3 auto
-
Spociki Łódzkie
czyli pierwsza niedziela miesiaca ?
-
Spociki Łódzkie
popieram....... niedziela jest dobrym dniem - pozostaje do ustalenia godzina i terminy.... Dobra niedziela godzina ? 16:00
-
Spociki Łódzkie
Do ustalenia ważne żeby ludzie byli
-
Spociki Łódzkie
A ja mam po raz kolejny propozycje grafika raz w miesiącu ustalić która sobota i tyle. Wszędzie się to sprawdza. Dawno was nie widziałam poza tym. Widuję indywidualnie.
-
Spociki Łódzkie
no to czas na zlot tu same biznesmeny i biznesmenki wiec tylko wyjazdówki wychodzą
-
Spociki Łódzkie
a to nie wiedziałam Seba widzę Cię Ty juz wiesz co....
-
Spociki Łódzkie
dobra to już do niego piszę za kw rozliczymy się przy odbiorzepierwsza wysyłka idzie 7 stycznia i do tego czasu zapłać za naklejki wszystkie są za krótkie żeby wszystkich poznać :DMi sie wydaje ze zawsze po piątku znam wszystkich nie kłysiu ...To ciebie po piątku znają wszyscy heheheheh ćwiara jakie ładne red masz w profilu
-
Spociki Łódzkie
dobra to już do niego piszę za kw rozliczymy się przy odbiorze pierwsza wysyłka idzie 7 stycznia i do tego czasu zapłać za naklejki wszystkie są za krótkie żeby wszystkich poznać :D profesjonalne podejście to może rameczki jeszcze ?
-
Spociki Łódzkie
oczywiście , zdrówka nigdy za wiele Wiem wiem na letnim bylem to poznalem troche zycia Bardzo zacnie teraz czas na zimowy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Spociki Łódzkie
a to tylko wybrańcy w sensie VIPów wypijcie i za mnie czyli za tych co nie mogą