Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jackwolf

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jackwolf

  1. na vaga w tygodniu podjadę, który to bezpiecznik, doraźnie odłączę spreżarke[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 22:04_________________________________________________hmmmmmm, wiec tak, odłaczyłem bezpiecznik nr 6, tj. klima, a przewody mrozi dalej, czyżby sprzęgiełko sprezarki???
  2. Więc po kolei... pacjent A4 B6 1.9 TDI Już latem zauważyłem ,że coś nie tak, ponieważ podczas jazdy klimatyzacja działa normalnie, przestawała działać,kiedy auto stało,po ponownym ruszeniu znowu zaczynało chłodzić. Póżniej po dłuższej jeżdzie przestawał lecieć nawiew, nastawiony na maxa wiatrak, a zero nawiewu, po podniesieniu maski zauważyłem ,że przewody sa zmrożone, osuszacz również, rano wszystko działa bez zarzutu, do pewnego momenu kiedy znowu wszystko nie zamarżnie, przycisk ECON nie wyłącza klimatyzacji. nie miałem kiedy podjechać na vaga ani do warsztatu olałem temat chwilowo do wczoraj... ogrzewanie działało ok, jednak wczoraj podobna sytuacja jak wczesniej z klimatyzacją wentylatro na max, temperatura na max , ale zero nawiewu. Jak wylączyłem klimatronik, uslyszalem jakies otwarcie klapek i dmuchawa dalej pracowała ale było ją słychać z prawej strony deski...zino masakra, zajrzałem pod maske, przewody zmrożone a osuszacz cały w glucie z lodu masakra jakas Jutro podajde na vaga, wiem ze termostat napewno do wymiany, bo temperatura okolo 70 stopni - nie mogę wyłączyć klimy -po pewnym czasie przewody i osuszacz się zamraża na amen -przestaje wiać nawiew z kratek, zero nawiewu , wentylatro dmucha na maxa, tylko nie wiadomo gdzie
  3. byłem na szarpakach i mówią że ok, ale ok nie jest, czuje naprężenia jakieś z lewej strony itp. podjadę pokażę
  4. Witam, od kilku miesięcy użytkuję A4 2001 1.9 tdi quatro mam kilka rzeczy do zrobienia, typu stuki w zawieszeniu itp. lata ktoś takim dłużej już może i potrafi zlokalizować usterki , to chętnie podjadę posłuchć mądrzejszego
  5. Witam, mam podobny problem, pacjent to A4B6 1.9TDI quatro, kiedy ruszam energicznie , czuję stuknięcie/puknięcie z tyłu,możecie w okolicach Gdańska kogoś polecić, jakiś sensowny warsztat, myślę o tune up
  6. Witam, jestem z Gdańska, właśnie finalizuję kupno A4 1.9tdi 2004 rok , i mam nadzieję być szcześliwym użytkownikiem tego autka ,ktre chodziło mi po głowie od ponad roku :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.