-
[B5 AEB] MOST quattro jaki krucz potrzebuje dolac oleju
MOST tyl quattro jaki krucz potrzebuje dolac oleju wie ktos prosil bym o rade
-
[ALL B5] [a4 b5 1.8TQ] Skrzypi coś w kierownicy pod stacyjką-pomocy
zobacz czy pod maglownica jest sucho umnie troche puszczalo i zaczelo skrzypiec zawieszenie a mam w miare przyzwoite przy naprawie magla wybiesz dobry warsztat sa juzne magle w tyl aucie to quatterka to hyba listwa jesl krutsza o kilka setek
-
[ALL B5] Maglownica quattro ,a ośka róznice 1.8TQ
witam mam pytanie wie ktos czy maglownica a4 b5 97r z quatro jest moze wazsza o kilka mm jakies 6 7 od oski spodkal sie ktos z tym bo zalozylem listwe od oski bodajrze i niezgrywa sie na drazkach itp prosze o rade
-
[ALL B5] Luzy w ukladzie kierowniczym-proszę o opinie w tej sprawie
jednak to magiel stukał w warsztacie zrobili 2 raz bo poszedl tez uszczelniacz i teraz maja nałuczke bo w nim i tez stuka maja robic od nowa az do skudku
-
[ALL B5] Luzy w ukladzie kierowniczym-proszę o opinie w tej sprawie
witam tez mam podobny problem odnosnie luzów a wiec tak pod koniec stycznie robili mi maglownice regeneracja plus drazki koncówki lemfordera itp zbierznosc bylo przejechalem 2 tys km i pojawia mi sie stuk jest to delikatne ale odczuwalne na postoju jak by drazek miał luz mieliscie cos takiego dodam ze wczesniej tez wymienialem drazek i koncówke i zrobilem na niej 17 tys było to dobry rok wczesniej mial ktos podobny ploblem co to moze byc ze wyrabia sie ten prawy drazek auto raczej niebite itp
-
[B5 ABC] Quattro i nierówno zużyte opony
paput tez mam quaterke juz troche sprawdzona i zaczelo sie tez od tylniego prawego łozyska po jakims czasie nastepne tył az w koncu przednie wymienilem wszystko jest spokuj przednie tez mi halasowaly miejscami w tym roczniku to norma auto ma swoje bolaczki
-
[B5 AFN] Tylny most
witam chris.lkr mam pytanie jak ci poszło z tym uszczelniaczem duzo roboty ewentualnie koszty w moim quatro jest podobnie zaczeło sie pocic ile masz nalatane pozdro
-
[ALL B5] Jaki płyn do wspomagania mineralny czy syntetyczny
z tymi płynami to jest róznie ja robilem magiel i pompe w maglo na białołence wzieli za wszystko 1900 wymieniali listwe itp zakladali moje nowe koncówki i drazki kupilem tez płyn olenu czerwony minerał ale zalali zielony niewiem wlaczego stwierdzili ze po tym czerwonym idzie pompa i komu tu wierzyc 1900 to tez duzo mowa błyła o okolo tysiaca
-
[B5 AEB] Nie pali za pierwszym razem,trzeba trochę pokręcić rozrusznikiem
niepali za pierwszym trzeba troche pokrecic rozrusznikiem dzieje sie to przewaznie tylko jak odpale zimne auto potem juz jest ok czasami jest tak ze nawet jak postoi z 3 dni odpali za pierwszym w 1 sekundzie czego moze byc to przyczyna na obrotach nieglupieje wszystko ok tylko ten odpal swiece czujnik temperatury termostat arternator wymieniane przepustnica wszystkie wtyczki ok przebieg nieco ponad 210tys czekam na rade
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich właścicieli i fanow marki AUDI
kaczor18
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta