Treść opublikowana przez olek_je
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jak w każdym aso. Przy zakupie zweryfikują Ci podstawowe rzeczy i przy okazji historie. Lepiej podaj linka do auta tu. Moze ktoś cos wie o aucie.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wypraszam sobie ?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Wymiana oleju w skrzyni nawet w aso to koszt kilku stówek, raz na 60 tys nie warto kabinowac. Jeśli byś mial tipa gdzie wymiana w aso to koszt ponad 3000 to bym zrozumial
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jak ogarnę dzieciaki to przyklekotam
-
Wykres z nieznanym wirusem małe zmiany
a u mnie DPF został na miejscu i wykres Nm prawie płaski. coś chyba Twoja teoria się nie sprawdza
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Dziś doświadczyłem tej sytuacji osobiście, podczas postoju - przełożenie P, odczułem szarpanie autem, synchroniczne i stałe. Gdy ruszyłem - objaw ustąpił. Po następnym zatrzymaniu auta, znów nastąpiły te szarpnięcia. Od ostatniej wymiany oleju w skrzyni auto przejechało ok. 60 tys km. Umawiam się na wymianę lada dzień, ale chcę też zdiagnozować ów objaw szarpania. Nie chcę przy tym, przy braku doświadczenia, dać się naciągnąć na dodatkowe koszty. Co może być przyczyną takiego zachowywania się auta? Zrozumcie że przy danym objawie nie ma wskazania na jedną konkretną rzecz... U Ciebie to może być hydraulika jak również uszkodzenie mechaniczne. Bez diagnostyki (przejażdżka, analiza bloków pomiarowych) jak mam powiedzieć coś więcej? zawsze mozesz spytać kryształową kulę ?
-
Swap MMI 2g---> MMI 3g
Masz moze schematy do porównania?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to chyba musze sluzbowym przyjechac
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kreseczka?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
może jak dzieciaki się pośpią w miare szybko to przylece któryś audi
-
Polecane opony letnie
Nie ma żadnego walca ( powyżej 225) na rynku aby byl cichy. U mnie niby cichutkie Dunlop sportmaxxxy 225 i halasuja. Mialem protenze, contisporty i wszystko podobnie.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Może najpierw napisz co trapi Twoje auto. Zastanawia mnie co jest przyczyna gdy puszczam pedał hamulca i auto zaczyna sie toczyc lecz zanim się rozpędzie do prędkości na niskich obrotach to delikatnie po ruszeniu tak zajączkuje (szarpnie) lecz te szarpniecia sa mało odczuwalne i wystepuja dosłownie 2-3 myślałem że moze łańcuch juz lekko się rozciąga... a czasem nie masz czasem falujacych obrotów przy stalej prędkości?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sorki ze tak szybko. Nastepnym razem sie poprawie. Obiecuję
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jutro 20???
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pomimo szczerych chęci, niestety dziś się nie pojawie. Przykuty do lóżka szpitalnego będę rodzil. ?
-
SOFT by DYNOSOFT
I tak bylo. Ale juz jest lepiej ?
-
SOFT by DYNOSOFT
Powinien mieć 211 km a ile mn nie wiem. Nie udali mi sie znaleźć
-
SOFT by DYNOSOFT
204 KM i 497 NM
-
SOFT by DYNOSOFT
to inne silniki. to o czym piszesz to siliniki 3.0 tdi montowane z multitronikami. mój miał obniżoną tylko moc. momnet w serii był prawie 500 tak jak w ccwa
-
SOFT by DYNOSOFT
nie robił Pan Mietek w stodole. Wojtek przegrzebał już kilka 3.0 więc i wykresy wychodzą ładnie
-
SOFT by DYNOSOFT
katalogowo powinno byc 211. A mój bym za mocno wykastrowany przez Helmutow
-
SOFT by DYNOSOFT
Tylko soft. Nm moglo byc jeszcze ze 30-40 ale oszczędzę trochę skrzynię. I DPF zostal na swoim miejscu ?
-
SOFT by DYNOSOFT
Jest trochę lepiej
-
S.M.A.R.T. repeair śląsk
Mam rysy ale do podkladu. Bylem w s-plus i cena mnie zabila. Ponad 700 za 10 cm rysę.
-
SOFT by DYNOSOFT
ponoć z rezerwą