Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akjam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akjam

  1. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :grin:
  2. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    LIMO jest fest!
  3. Furacz na tej feli pięknie się prezentuje.
  4. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    oooszty, no niech bedzie przytocze tam jakiś przymiotnik musze chyba swój watek załozyć Ebany! Zrobił to. Żartowałem. :polew: P.S. A swój wątek załóż.
  5. akjam odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Więcej czytania niż rezania, masz racje ale ży Ty tego jeszcze nie wyrezałeś? Przecież to standard jak wyżej wspomniano. ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ---------- Mam te żarówki u siebie świecą fajnie,tylko pewien magik zamiast rezystorków wlutował mi zwykłe żarówki 5W,łatwiejsze do wymiany Poka jak to świeci? Barwa OK? Błędy się nie pokazują co jakiś czas? Myślę nad zakupem tego ale chcę zebrać opinie użytkowników... U mnie tak to świeci w dzień http://s15.postimage.org/u4pxj1m0b/drl.jpg jak jest troche ciemniej http://s15.postimage.org/pbmkyqicr/drl.jpg posiadam je od marca i zero błędów po wlutowaniu żarówek,nawet jeszcze zwykłe się nie przepaliły tak więc zero problemów Barwa nie jest zbyt niebieska? Wiadomo, że na fotkach trochę inaczej to wygląda niż na live... Na tych rezystorach, które były w zestawie wyskakiwały błędy? Dlaczego zastąpiłeś to żaróweczkami?
  6. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Nie powiem dopóki nie powiesz w moim wątku, że są za***iste. PW
  7. Co latem bo fotki nie banglają...
  8. akjam odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Mam te żarówki u siebie świecą fajnie,tylko pewien magik zamiast rezystorków wlutował mi zwykłe żarówki 5W,łatwiejsze do wymiany Poka jak to świeci? Barwa OK? Błędy się nie pokazują co jakiś czas? Myślę nad zakupem tego ale chcę zebrać opinie użytkowników...
  9. Jestem już umówiony na korektę i katalizator będzie wycięty - sam mistrz Rogalotti podpowiedział żeby go wyciąc.
  10. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Będę w przyszłym tygodniu w Warszawie u Rogala na korekcie to mogę zabrać - może skupuje? Jestem umówiony do niego na korektę i wycinkę kata bo powiedział mi, że będzie lepiej bez niego żeby turbo nie hamować.
  11. akjam odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Co do śwateł dziennych to tu jest rozwiązanie dla każdego. ZAROWKI LED AUDI A4 A6 DO JAZDY DZIENNEJ XENON DRL (2761362338) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Co do podświetlenia tablicy to przecież możesz wrzucić tylko lampkę z jednej strony a kamrkę zostawić tam gdzie jest i będzie podobnie świecić bo kamerka ma pewnie białe podświetlenie. Kup ori bixy, adapter z kufateca i będziesz miał wszystko tak jak trzeba. Oczywiście musisz jeszcze pomyśleć a samopoziomowaniu i spryskach ale na początek to jest rozwiązanie. Jeszcze musisz sprawdzić jaki masz Moduł Centralnej Elektryki bo jak masz w wersji LOW to nie będziesz miał bixenonu. http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh-138327/
  12. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Spoko a co tam?
  13. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  14. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Spiżdżam na chatę i do później.
  15. No wg mnie idealnie komponuje się z xenonem.
  16. Z tego co wiem to też mają 7500

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.