Treść opublikowana przez akjam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
LIMO jest fest!- [ALL B5] Audi S4
Furacz na tej feli pięknie się prezentuje.- Spoty Katowice i okolice
oooszty, no niech bedzie przytocze tam jakiś przymiotnik musze chyba swój watek załozyć Ebany! Zrobił to. Żartowałem. :polew: P.S. A swój wątek załóż.- B7 Crew
Więcej czytania niż rezania, masz racje ale ży Ty tego jeszcze nie wyrezałeś? Przecież to standard jak wyżej wspomniano. ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ---------- Mam te żarówki u siebie świecą fajnie,tylko pewien magik zamiast rezystorków wlutował mi zwykłe żarówki 5W,łatwiejsze do wymiany Poka jak to świeci? Barwa OK? Błędy się nie pokazują co jakiś czas? Myślę nad zakupem tego ale chcę zebrać opinie użytkowników... U mnie tak to świeci w dzień http://s15.postimage.org/u4pxj1m0b/drl.jpg jak jest troche ciemniej http://s15.postimage.org/pbmkyqicr/drl.jpg posiadam je od marca i zero błędów po wlutowaniu żarówek,nawet jeszcze zwykłe się nie przepaliły tak więc zero problemów Barwa nie jest zbyt niebieska? Wiadomo, że na fotkach trochę inaczej to wygląda niż na live... Na tych rezystorach, które były w zestawie wyskakiwały błędy? Dlaczego zastąpiłeś to żaróweczkami?- Spoty Katowice i okolice
Nie powiem dopóki nie powiesz w moim wątku, że są za***iste. PW- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Co latem bo fotki nie banglają...- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- B7 Crew
Mam te żarówki u siebie świecą fajnie,tylko pewien magik zamiast rezystorków wlutował mi zwykłe żarówki 5W,łatwiejsze do wymiany Poka jak to świeci? Barwa OK? Błędy się nie pokazują co jakiś czas? Myślę nad zakupem tego ale chcę zebrać opinie użytkowników...- Nowicjusz - wątek powitalny
- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Jestem już umówiony na korektę i katalizator będzie wycięty - sam mistrz Rogalotti podpowiedział żeby go wyciąc.- Nowicjusz - wątek powitalny
- Spoty Katowice i okolice
Będę w przyszłym tygodniu w Warszawie u Rogala na korekcie to mogę zabrać - może skupuje? Jestem umówiony do niego na korektę i wycinkę kata bo powiedział mi, że będzie lepiej bez niego żeby turbo nie hamować.- B7 Crew
Co do śwateł dziennych to tu jest rozwiązanie dla każdego. ZAROWKI LED AUDI A4 A6 DO JAZDY DZIENNEJ XENON DRL (2761362338) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Co do podświetlenia tablicy to przecież możesz wrzucić tylko lampkę z jednej strony a kamrkę zostawić tam gdzie jest i będzie podobnie świecić bo kamerka ma pewnie białe podświetlenie. Kup ori bixy, adapter z kufateca i będziesz miał wszystko tak jak trzeba. Oczywiście musisz jeszcze pomyśleć a samopoziomowaniu i spryskach ale na początek to jest rozwiązanie. Jeszcze musisz sprawdzić jaki masz Moduł Centralnej Elektryki bo jak masz w wersji LOW to nie będziesz miał bixenonu. http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh-138327/- Spoty Katowice i okolice
Spoko a co tam?- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
Spiżdżam na chatę i do później.- Jakie żarówki w światłach przeciwmgielnych (halogenach) - bixenon look
No wg mnie idealnie komponuje się z xenonem.- Jakie żarówki w światłach przeciwmgielnych (halogenach) - bixenon look
Z tego co wiem to też mają 7500- Nowicjusz - wątek powitalny
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.