Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akjam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akjam

  1. Fotka poleciała na konkurs, zobaczymy co będzie. A wczoraj jeszcze jeden modzik zawitał. Podświetlenie tablicy rejestracyjnej ORI LED... z zastosowaniem adaptera z kufateca. Wszystko P&P, bez błędów i druciarstwa. Pracy na jakieś 10 minut. Wystarczy tylko ściągnąć tapicerkę bagażnika i nic poza tym nie rozkręcać nie wyjmować oczywiście poza starymi lampkami. Wystarczy tylko wypiąć wtyczkę z listwy, wpiąć adapetr, i zamontować nowe lampki. POLECAM choć cena nie mała. Ale tak jak mówię bez druciarstwa i bez błędów i kombinacji. I jeszcze nowy akumulator na zimę. Bosch Silver S5 77AH 780A
  2. akjam odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dlatego też nie zastanawiałem się nad zamówieniem.
  3. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  4. akjam odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Mam dobre wieści na temat podświetlenia tablicy rejestracyjnej w B7. Wczoraj udało mi się ogarnąć temat ledów podświetlenia tablicy korzystając z adaptera z kufateca. Zamówiłem dwie sztuki dla mnie i znajomego z forum, za 3 dni przesyłka była u mnie. Koszt przesyłki 18 Euro więc jakby zbiorowo zamówić to wyjdzie taniej. Wszystko P&P, bez błędów i druciarstwa. Pracy na jakieś 10 minut. Wystarczy tylko ściągnąć tapicerkę bagażnika i nic poza tym nie rozkręcać nie wyjmować oczywiście poza starymi lampkami. Wystarczy tylko wypiąć wtyczkę z listwy, wpiąć adapetr, i zamontować nowe lampki. POLECAM choć cena nie mała. Ale tak jak mówię bez druciarstwa i bez błędów i kombinacji.
  5. Tak jak mówisz. Małe mody a cieszą.
  6. Dzisiaj udało mi się ogarnąć temat ledów podświetlenia tablicy korzystając z adaptera o którym mowa wyżej. Zamówiłem na kufatecu dwie sztuki dla mnie i znajomego z forum, za 3 dni przesyłka była u mnie. Koszt przesyłki 18 Euro więc jakby zbiorowo zamówić to wyjdzie taniej. WAŻNE dla posiadaczy B7 - wszystko P&P, bez błędów i druciarstwa. Pracy na jakieś 10 minut. Wystarczy tylko ściągnąć tapicerkę bagażnika i nic poza tym nie rozkręcać nie wyjmować oczywiście poza starymi lampkami. Wystarczy tylko wypiąć wtyczkę z listwy, wpiąć adapetr, i zamontować nowe lampki. POLECAM choć cena nie mała. Ale tak jak mówię bez druciarstwa i bez błędów i kombinacji.
  7. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  8. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Czemu akurat z BRD? wszyscy biorą z brd I H4mm3R będzie jeździł i śpiewał sobie... Wszyscy mają BRD mam i ja... Czemu akurat z BRD? Prawy z BRD, bo fmica niechcę jak Ty A no to wszystko jasne.
  9. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Czemu akurat z BRD?
  10. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Bardzo trudne pytania mi zadajesz z rana po wczorajszym... No szybko... Zdecydowanie szybciej niż seryjna. U mnie tak 2-2,2k rpm i już kręci Rozumiem, że udało Ci się ogarnąć ten kolektor i już wszystko złożone. 1:25 :kox: Wydech srogi... Ale qrwy kopcą!
  11. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Bardzo trudne pytania mi zadajesz z rana po wczorajszym... No szybko... Zdecydowanie szybciej niż seryjna.
  12. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  13. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Wódeczka zmrożona już gotowa do spożycia więc zabieram flaszkę i lecimy. Do później albo do jutra...
  14. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  15. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No u mnie zapowiada się gruubbbooo....
  16. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A mnie się nie zmieniły plany i wlewik będzie wieczorem.
  17. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.