Treść opublikowana przez akjam
-
Spoty Katowice i okolice
Ja ją chyba widziałem kilka razy na placu szptala MSWiA... będą tajle dla takich jak NOSB Taka qrrwa prawda! ALe jakbyś był właścicielem to by Cię chyba choooj strzelił!!! tak zgadza sie a wczoraj w nocy w SI B7... :thumbdown: znow zaczyna sie na slasku chyba polowanie :disgust:
-
Piłka nożna
Barca 100% ma dwumecz do przodu.
-
Spoty Katowice i okolice
Ja ją chyba widziałem kilka razy na placu szptala MSWiA...
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
jak dla mnie grill zjebany, wydechy zjebane , felgi nie w moim typie reszta ok Dokładnie! Ogólnie OK ale do wymiany te fanty o których wspomniał Miszka. Poza felgami bo mnie się podobają.- Piłka nożna
Właśnie strzelił drugą bramkę dla Barcy po tym jak Bayer strzelił na 1:1...- Piłka nożna
Necik. Oglądam w robo... niestety [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 21:03_________________________________________________ ja To wszyscy wiedzą. BTW Bayer póki co nie może wyjść ze swojej połowy. kwestia czasu a będą gole Też tak sądzę. [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 21:07_________________________________________________No wreszcie 0:1- Piłka nożna
ja To wszyscy wiedzą. BTW Bayer póki co nie może wyjść ze swojej połowy.- Piłka nożna
Ogląda ktoś? Bayer 04 Leverkusen - FC Barcelona- Spoty Katowice i okolice
Chwilę pogadałem z Czesterem i po spocie.- Spoty Katowice i okolice
Ja będę chwilę po 19ej bo mam biznes z Czesterem...- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
To będzie ktoś czy dziś odpuszczamy? Bo nie będę się spinał żeby tam dojeżdżać tylko po to żeby zwiedzić parking.- [ALL B6] Moja Audi a4 B6 S Line, Atlas grey
Ładna sztuka. Owiewki na szyby to może nie, co? Koło super!- Spoty Katowice i okolice
No ja raczej podjadę więc się meldować kto będzie bo nie będę jechał tylko na wycieczkę. Czester może też wpadnie z tego co wiem...- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Spoty Katowice i okolice
:polew: P.S.- Spoty Katowice i okolice
Ja filmik jakiś włącze.- Spoty Katowice i okolice
:naughty:- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Jeśli będę to na godzinkę bo do robo na 20tą....- Spoty Katowice i okolice
owszem, nie ja odbebnilem ten dzien dzisiaj ale obawiam sie ze jutro nie dotre poniewaz mnie cos znowu bierze [br]Dopisany: 13 Luty 2012, 18:12_________________________________________________a wogole to siemanko SYnek Tyś jest jakiś chorowitek!- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Dokładnie tak! Gratulacji ciąg dalszy.- Spoty Katowice i okolice
nie wąchajcie tyle kleju :gwizdanie: :naughty: Ja jutro do robo na noc ale jak się będziemy zbierać to na godzinę wpadnę na spociszona.- Piłka nożna
No to była dla niego i paru innych już "starych" kolegów z Reprezentacji... raczej ostatnia szansa na zdobycie tego trofeum. - Spoty Katowice i okolice