Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akjam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akjam

  1. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    M.U. vs The REDS takie mecze można oglądać! Szkoda, że bramka na 2:1 padła tak późno... Co do Barcy to mają wielki dołek ale to nie koniec... :gwizdanie: Wczoraj Barca zagrała słabo i tyle. Nie ma nic na swoje usprawiedliwienie.
  2. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Gdzie tacy upierdliwcy?
  3. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :naughty:
  4. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No skład wystawił co najmniej dziwny. Real musiałby na serio mocno się pogubić żeby nie wygrać Ligi... Wystawił "starą" obronę po to żeby nie stracić bramki i rezerwową pomoc bo wiedział, że i tak coś strzelą a podstawowym zawodnikom dał odpocząć przed LM, niestety nie przewidział, że Pique będzie miał słabszy dzień No niestety. ALe to był trudny mecz i dziwne, że nie zdawał sobie z tego sprawy. Drugim składem ligi się nie wygra. A dokładnie wie, że sytuacja jest powiedziałbym średnia i mimo wszystko stawia na graczy z ławki... :gwizdanie:
  5. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Nawet niezły wypas.. W zimbabwe i kazachstanie :polew:
  6. No niema, ale taki jeden z Świerklan musiał się na kimś wzorować
  7. :good: Dokładnie! Bo podobno to wiesz co... :gwizdanie:
  8. drugi taki :gwizdanie: hmm albo pierwszy Aż obejrzałem zdjęcia mojej furki zaraz po zakupie...
  9. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No skład wystawił co najmniej dziwny. Real musiałby na serio mocno się pogubić żeby nie wygrać Ligi...
  10. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Wziąłbym te zagłówki LCD i nic więcej...
  11. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    oprócz RNSe to auto jest tak samo wyposażone jak moje B5 :thumbdown: ja bym nawet nie zwrócił uwagi na ten samochód :gwizdanie: [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 01:11_________________________________________________ Talib - mam wrażenie że ten samochód to niezły ulep to amerykaniec ? dlaczego ulep ? są zdjęcia z tego spotkania z sarną.. nic nie jest ukryte auto ze Stanów pochodzi... auto widziałem wiele razy i szczerze nie ma do czego sie doczepic .. gdybym miał luźne 60 tys to już by dawno stała u mnie pod domem... na 100 km będzie tańsza niż Kędziora 2.8 w benie :tongue4: Biorę ją!
  12. Spodziewałbym się lepszego efektu z RNSE na pokładzie a nie tylko miejscem na sprzęt. P.S. :good: :good:
  13. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No niestety... :polew:
  14. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dla wtajemniczonych to wszystko jest ważne ale o tytanowych śrubkach już nie pisałem :polew: :polew: No właśnie! Niczego z tego nie kumam!
  15. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Opis dałeś jakbyś autko sprzedawał.
  16. Dlatego Ci je podałem żebyś zrozumiał, że teoretycznie "dobrze" dopasowane sprężyny, amortyzatory do wartości wagowych nie gwarantują tego, że autko ładnie (równo) usiądzie... Dołącz się do akcji w temacie wyżej...
  17. Temat rzeka... :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=155847.0 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=211106.0
  18. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :good: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 08:46_________________________________________________ Coś mnie ominęło przez ten tydzień że Ty tak wcześnie Kędzior wstajesz? siostra chora, o 5 smigalem z nia do lekarza No to niedobrze. Ale jednak jakaś nadzwyczajna sytuacja, że wstałeś...
  19. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Coś mnie ominęło przez ten tydzień że Ty tak wcześnie Kędzior wstajesz?
  20. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema spamerzy!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.