Treść opublikowana przez akjam
-
Spoty Katowice i okolice
Widziałem to. Dobre. :decayed: JArhead - pamięta ktoś ten film? DObry? Coś mi się kojarzy ale nie mogę sobie przypomnieć. Zaczyna się właśnie na TVNie...
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Ja na dzień do pracy ale wieczorkiem może bym tam dotarł. A tymczasem lecę pograć trochę w Battlefield 3...
-
Spoty Katowice i okolice
tzn ? No jakieś grupowe wyjście... ja mogę iść na piwko do city mi niepasuje No mówiłem już o tym chyba wczoraj, że Ci nie będzie pasowało. tzn ? No jakieś grupowe wyjście... no nie pieprz No takie pogłoski chodziły...
-
Spoty Katowice i okolice
tzn ? No jakieś grupowe wyjście...
-
Spoty Katowice i okolice
Eeee tam od razu zajebiemy... :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
U mnie spoko z kumaniem, trybieniem, itp. Jutro coś w końcu robimy czy jak?
-
Spoty Katowice i okolice
mech Ty też nie żartuj bo Ci się dostanie. Widzisz jak Miszka reaguje... BTW Ja pierrdole jego flaszkę bo wiadomo, że się na spociszonie vagujemy ale chyba nie zakumał...
-
Spoty Katowice i okolice
wyjdą na 100% w Golfie nie wyjdą Uważaj Stan z tymi żartami bo widzisz, że Miszka dziś nerwowy i go ponosi. Brak alko jednak daje znać o sobie... :naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
kiedy odbierasz rysunek bo go wypierdalam do kosza [br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 21:51_________________________________________________ czy Ty jesteś normalny aby ? Ja tak ale Ty widzę, że chyba nie. Albo miałeś ciężki dzień w robocie... :decayed: :decayed: Przyjedź z flaszką to sprawdzimy. :naughty: :naughty: chyba dawno w ryja nie dostałeś od nikogo Nie lubie w ryja ale zależy co kto woli. :decayed: P.S. Ogarnij się bo nerwowy jesteś.
-
Spoty Katowice i okolice
czy Ty jesteś normalny aby ? Ja tak ale Ty widzę, że chyba nie. Albo miałeś ciężki dzień w robocie... :decayed: :decayed: Przyjedź z flaszką to sprawdzimy. :naughty: :naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
:decayed: :decayed:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Geneza i powód podpisu jest nieznany Tobie i nie będzie. Wszystko w temacie.
-
Spoty Katowice i okolice
We wtorek Miszka możesz podjechać na posta to Ci podepnę za 50 dyszek albo flaszkę. :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
Czarny czwartek... Film taki sobie ale daje do myślenia. Sytuacja w tamtych czasach... ;(
-
Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 13:42_________________________________________________ :naughty: :naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
Rano pójdę pod WizzAira... :naughty:Spiżdżam na film. :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Spoty Katowice i okolice
nie, ale napewno warto bedzie obejrzec Tak chyba właśnie zrobię. Albo "Mała matura"? Coś mi się ta filmoteka zmniejszyła w robocie... Cza coś dograć. :> Widzieliście "Limitless"? Dobry.
-
Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie: Ja może jakiś filmik zapodam... "Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł" Widział ktoś?
-
Spoty Katowice i okolice
Kędziorowi pewnie wogóle nie pasuje.
-
Spoty Katowice i okolice
w kurva końcu przegoniliśmy te pyry to co, w sobote pijemy ? why not :gwizdanie: JUż koniec detoxu?
-
Spoty Katowice i okolice
Każda okazja jest dobra.