Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akjam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akjam

  1. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Wczoraj to oglądałem.
  2. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  3. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    temperatury silnika? temperatury dópy cieczy niewiem jak w audi ale powinien byc tez czujnik temperatury silnika ktory wlasnie decyduje o nagrzewaniu swiec, byc moze jest zjebany i zle czyta temperature niedogrzewa swiec i dlatego tak ci pali Już się nie popisuj! :naughty: sie interesuje wkoncu motoryzacja Taaaa...
  4. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    temperatury silnika? temperatury dópy cieczy niewiem jak w audi ale powinien byc tez czujnik temperatury silnika ktory wlasnie decyduje o nagrzewaniu swiec, byc moze jest zjebany i zle czyta temperature niedogrzewa swiec i dlatego tak ci pali Już się nie popisuj! :naughty:
  5. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    [br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 22:38_________________________________________________ ja obstawiam ze to przez to ze to VW ja obstawiam, że za tydzień we wtorek zaś będziesz miał szlaban papucie nie mam czasu, nie mam kasy, nie mam chęci tam jechać Mirela się o Ciebie pytała teraz to ja mam ją gdzieś - jak ja chciałem to ona nie mogła się domyślić ? :polew: mowiła mi, że miała dni niepłodne, a zależy jej na dziecku :polew: Jedź Miszka! Żeby życie miało smaczek... :polew:
  6. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja obstawiam ze to przez to ze to VW ja obstawiam, że za tydzień we wtorek zaś będziesz miał szlaban papucie nie mam czasu, nie mam kasy, nie mam chęci tam jechać Mirela się o Ciebie pytała teraz to ja mam ją gdzieś - jak ja chciałem to ona nie mogła się domyślić ? :polew: :naughty:
  7. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=69568.0;highlight=led+postojówek http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=67385.0;highlight=led+postojówek
  8. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Załatw mu zniżke żeby nie płacił więcej niż 500plnów za podłączenie do kompa. a w ASO są takie kompy, że zawsze znajdą jakiś błąd :decayed: w AJM to się chyba inaczej trochę nazywa... skąd wiesz, że to jest to ? trzeba vaga podpiąć Ja obstawiam świece :wink4 no nie wiem poczytałem na forum, że to może być to - ale to można sprawdzić vagiem, więc może jak na vogu by nic nie pokazało to może faktycznie świece generalnie po nocce ciężko mi odpala, jak odpali to przez moment 3-4 sek pracuje tak jakby nie na wszystkie gary swiece albo j**niety czujnik temperatury Jacyście Wy są mądrzy.
  9. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Załatw mu zniżke żeby nie płacił więcej niż 500plnów za podłączenie do kompa.
  10. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ebnięci wszyscy... :decayed:
  11. Na forum jest wątek dotyczący oświetlenia LED w postojówkach.
  12. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dzis odpuscilismy... za tydzien jedziemy ;) a wogole jakbysmy jechali napewno bym Ci dzownil :cool1: :gwizdanie: Sprzedaj to póki jeszcze odpala.
  13. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No zgadamy się. Byliście dziś na spocie w Żorach? Bo to w czwartki..
  14. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    W pracy?
  15. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    mam komputer w aucie wiec tez sobie to moge sprawdzic pamiętam jak mi mówiłeś, że wyświetla Ci z dokładnością do 5litrów/100km I tak komp myli się o jakieś 10 litrów bo jest nieskalibrowany.
  16. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    mam komputer w aucie wiec tez sobie to moge sprawdzic Full Wypas.
  17. Witamy na forum
  18. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a to co tam bylo nie tak ze listwa tez do roboty? pytasz tak, jakbyś się znał na motoryzacji czytał książkę Adama Słodowego "zrób to sam" i się doszkala :gwizdanie: :naughty:
  19. WItamy na forum
  20. WItamy na forum
  21. WItamy na forum
  22. WItamy na forum
  23. WItamy na forum
  24. WItamy na forum
  25. Witamy na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.