Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akjam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akjam

  1. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :gwizdanie:
  2. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :naughty:
  3. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Obraź go, obraź. :decayed: :polew:
  4. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Norma. Piękna!
  5. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  6. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    :naughty:
  7. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    :gwizdanie:
  8. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :decayed:
  9. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  10. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    I co jeszcze poza tą chatą?
  11. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    miła sympatyczna ale nie mój typ...no i ze Sosnowca ps Dzięki o co kaman :gwizdanie: nie ta liga :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ale kwadrat ma kozacki ma jeszcze pare innych atutow :gwizdanie: no ale z sosnowca to fakt niezaprzeczalny :tongue4: :?: :gwizdanie:
  12. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jakoś ich nie lubię ten kawalek jest kox mega biciormaja kilka fajnych kawalkow Jak posłucham to powiem.
  13. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    miła sympatyczna ale nie mój typ...no i ze Sosnowca ps Dzięki :decayed:
  14. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jak nic się nie zmieni to tak.
  15. WItamy na forum
  16. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Pewnie znowu coś wymyśli... Trenejro RM też obiecywał, że jak tylko zobaczy powtórki i okaże się, że rzeczywiście było to chamskie i poniżej normy to Pepe zostanie ukarany ale jak widać jest zwykłym oszustem i brak mu odwagi. ALe cóż mu się dziwić jak pewnie nie ma nikogo na miejsce Pepe... Barca!!!! :good: Nie mówisz serio? Wierzysz w to? Jasne :gwizdanie:
  17. I tak w kółko... Jedni ze swojego doświadczenia mówią, że masakra a inni twierdzą, że spoko nie mając żadnych doświadczeń z tym związanych...
  18. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie mówisz serio? Wierzysz w to?
  19. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    po ślubie może być tylko głośniej :polew: :polew: :polew: Jak Kędzior już teraz reaguje na fochy to co to będzie po ślubie? :gwizdanie: To już wogóle go nie zobaczymy.... nawet na fejsboku.... a co dopiero na spocie ... :naughty:
  20. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    po ślubie może być tylko głośniej :polew: :polew: :polew: Jak Kędzior już teraz reaguje na fochy to co to będzie po ślubie? :gwizdanie:
  21. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Mario doplacasz mi 25tys i wtedy mozemy sie zamienic w realu jest jakas akcja i plyn zimowy jest po 9,99 za 5litrow i niesmierdzi denaturatem A można go pić? :polew: niewiem... powiem ci po weekendzie :polew: :polew:
  22. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Mario doplacasz mi 25tys i wtedy mozemy sie zamienic w realu jest jakas akcja i plyn zimowy jest po 9,99 za 5litrow i niesmierdzi denaturatem A można go pić? :polew:
  23. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no taka typowo forumowa :thumbdown: :oklaski: i takie to było straszne żeby się przyznać btw czyli jednak to było to o czym myślałem, a nawet dwie rzeczy wóda i baba a ja myślałęm że to tylko baba Cię powstrzymała :gwizdanie:
  24. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Kędzior! Leszczu miałeś być kolejny raz i dałeś ciała! BTW Wqrrwia mnie ta nowa szata tego forum!
  25. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    taaa w dvpie taaa w dvpie jak ja sluchalem rapu to ty jeszcze lales w pieluchy Toście pogadaly!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.