Treść opublikowana przez akjam
-
Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
:naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
Obraź go, obraź. :decayed: :polew:
-
Piłka nożna
Norma. Piękna!
-
Spoty Katowice i okolice
- Piłka nożna
- Piłka nożna
:gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
:decayed:- Piłka nożna
- Spoty Katowice i okolice
I co jeszcze poza tą chatą?- Spoty Katowice i okolice
miła sympatyczna ale nie mój typ...no i ze Sosnowca ps Dzięki o co kaman :gwizdanie: nie ta liga :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ale kwadrat ma kozacki ma jeszcze pare innych atutow :gwizdanie: no ale z sosnowca to fakt niezaprzeczalny :tongue4: :?: :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
jakoś ich nie lubię ten kawalek jest kox mega biciormaja kilka fajnych kawalkow Jak posłucham to powiem.- Spoty Katowice i okolice
miła sympatyczna ale nie mój typ...no i ze Sosnowca ps Dzięki :decayed:- Spoty Katowice i okolice
Jak nic się nie zmieni to tak.- Nowicjusz - wątek powitalny
WItamy na forum- Piłka nożna
Pewnie znowu coś wymyśli... Trenejro RM też obiecywał, że jak tylko zobaczy powtórki i okaże się, że rzeczywiście było to chamskie i poniżej normy to Pepe zostanie ukarany ale jak widać jest zwykłym oszustem i brak mu odwagi. ALe cóż mu się dziwić jak pewnie nie ma nikogo na miejsce Pepe... Barca!!!! :good: Nie mówisz serio? Wierzysz w to? Jasne :gwizdanie:- Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
I tak w kółko... Jedni ze swojego doświadczenia mówią, że masakra a inni twierdzą, że spoko nie mając żadnych doświadczeń z tym związanych...- Piłka nożna
Nie mówisz serio? Wierzysz w to?- Spoty Katowice i okolice
po ślubie może być tylko głośniej :polew: :polew: :polew: Jak Kędzior już teraz reaguje na fochy to co to będzie po ślubie? :gwizdanie: To już wogóle go nie zobaczymy.... nawet na fejsboku.... a co dopiero na spocie ... :naughty:- Spoty Katowice i okolice
po ślubie może być tylko głośniej :polew: :polew: :polew: Jak Kędzior już teraz reaguje na fochy to co to będzie po ślubie? :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Mario doplacasz mi 25tys i wtedy mozemy sie zamienic w realu jest jakas akcja i plyn zimowy jest po 9,99 za 5litrow i niesmierdzi denaturatem A można go pić? :polew: niewiem... powiem ci po weekendzie :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
Mario doplacasz mi 25tys i wtedy mozemy sie zamienic w realu jest jakas akcja i plyn zimowy jest po 9,99 za 5litrow i niesmierdzi denaturatem A można go pić? :polew:- Spoty Katowice i okolice
no taka typowo forumowa :thumbdown: :oklaski: i takie to było straszne żeby się przyznać btw czyli jednak to było to o czym myślałem, a nawet dwie rzeczy wóda i baba a ja myślałęm że to tylko baba Cię powstrzymała :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Kędzior! Leszczu miałeś być kolejny raz i dałeś ciała! BTW Wqrrwia mnie ta nowa szata tego forum!- Spoty Katowice i okolice
taaa w dvpie taaa w dvpie jak ja sluchalem rapu to ty jeszcze lales w pieluchy Toście pogadaly!