Treść opublikowana przez akjam
-
Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Dobra! Jadę na jakieś zebranie do robo. Si ja lejter.
-
Spoty Katowice i okolice
Preze to Twój kumpel czy wujek? Taaa... Lepiej wygrywać S4 na miesiąc niż Fiata 500...
-
Spoty Katowice i okolice
Apropo's liczby 69 coś mi się przypomniało... Kobieta musi umieć 70 rzeczy... 69 i gotować... :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Powiem Ci, że nawet spoko to autko (fiat 500). Kumpel mnie ostatnio zabrał z robo jak mój furacz nie odpalił przez ten ebany akumulator! On był wozem swojej żony i w środeczku nawet ładnie wygląda. No nie pierdool! ja właśnie maila odczytałem hehehe ale już wiem, że tylko na miesiąc bo plan na luty jest tak wyjebany w kosmos że nie da rady tego ogarnąć Tzn. wygrałeś jazdę przez jeden miesiąc? Wóz przechodni? jak na bezrobotnego to rzadko tu zaglądasz :gwizdanie: Trza się było zwalniać :?: bo rezam przy aucie a tak serio to mam dwie rozmowy w sprawie pracy Od rozmowy do podjęcia pracy to chyba jeszcze daleko ale życzę powodzenia.
-
Spoty Katowice i okolice
Qrrwaaa jaki mróz! Dobrze, że słoneczko świeci bo wydaje się troche cieplej! No nie pierdool!
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Też byłem i dopiero teraz wróciłem bo wpadłem na chwilę do kumpla na garaż... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
U mnie też problemu z rozruchem dziś nie było bo stał w garażu. Ale jutro znowu mam nockę i ciekawe co będzie! BTW Kto dziś będzie?- Spoty Katowice i okolice
witam w klubie na szczęście drugim podjechałem i na klemy odpalił - j**any diesel To jest klub! Ja też dziś nie odpaliłem i zostawiłem furkę na parkingu i później jak pojechałem po południu to odpalił od pierwszego jak poczuł kable. witaj w klubie po raz kolejny :polew: :polew: :naughty: BTW Jutro to będziemy ćwiczyć na spocie. :kox:- Spoty Katowice i okolice
witam w klubie na szczęście drugim podjechałem i na klemy odpalił - j**any diesel To jest klub! Ja też dziś nie odpaliłem i zostawiłem furkę na parkingu i później jak pojechałem po południu to odpalił od pierwszego jak poczuł kable.- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Siema z pracy- [ALL B6] Dokładka tylnego zderzaka
- Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Spróbuj odkurzacza ze stacji benzynowej :gwizdanie: Kiedyś tak robiłem jak miałem wodę po śniegu. Taaaa... I zapłać za odkurzacz 100 plnów bo szybko się z tym nie uporasz żeby wysuszyć.- Piłka nożna
BVB ktoś ogląda?- Spoty Katowice i okolice
Akjam, Ty jedziesz na te narty ? No jak się nic e wydarzy to tak. Nie wiem czy nie pójdę jutro na nockę do robo, zobaczę jak będzie z zamianą...- Spoty Katowice i okolice
Kosa! :kox:- Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie: :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
wjedź do garażu i wyschnie, najlepiej do ogrzewanego garażu Poczekaj do wiosny i wszystko wróci do normy.- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Widziałem to. Dobre. :decayed: JArhead - pamięta ktoś ten film? DObry? Coś mi się kojarzy ale nie mogę sobie przypomnieć. Zaczyna się właśnie na TVNie... BDB film byłem w kinie i kojarzę że był git To gierkę odłożę na inny czas. Spadam póki co. - Spoty Katowice i okolice