Treść opublikowana przez MarcinS4
-
[B6 ALZ] Audi a4 b6 silnik 1.6 ALZ bierze olej
Kolego masz stary olej wymień na nowy i bedzie ok jak tylko dolewsz to czemu się dziwisz
-
[B5 AHL] Wskażnik temperatury raz się podnosi i raz opada Pomocy !!!!!!
gdzie znajduje się czujnik temperatury który wskazuje na desce rozdzielczej
-
[B5 AHL] Wskażnik temperatury raz się podnosi i raz opada Pomocy !!!!!!
termostat był wymieniony czytałem że , może być to czujnik temperatury silnika . Zapowietrzenie raczej nie wchodzi w grę .
-
[B5 AHL] Wskażnik temperatury raz się podnosi i raz opada Pomocy !!!!!!
Witam, co to może być zapalam samochód i sobie jadę temperatura 90 i po paru minutach sobie spada do zera poczym gaszę samochód i przekręcam kluczykiem 3-4 razy temperatura się podnosi do 90 stopni.Ruszałem kablemi może , jakiś się przetrał ale nic się nie zmienia. Jak to sprawdzić. Bardzo proszę o pomoc
-
[B5 AHL] Po wymianie tarcz tył włącza się ABS przy delikatnym hamowaniu
Okazało się że, łożyska były za lekko przykręcone i był luz po dokręceniu wszystko jest ok. Jak zawsze Norauto warsztat do d*py co bym tam nie zrobił to zawsze jest coś nie tak. Norauto Ostrobramska
-
[B5 AHL] Po wymianie tarcz tył włącza się ABS przy delikatnym hamowaniu
Jak to sprawdzić , a jak można wyczyścić czujniki z tyłu
-
[B5 AHL] Po wymianie tarcz tył włącza się ABS przy delikatnym hamowaniu
Witam, mam problem po wymianie tarcz tył i klocków włącza się Abs przy slabym hamowaniu .Dojeżdżam do swiatel droga sucha prędkości 10 km/h 5km/g i wlacza się ABS . Co może być tego przyczyną dodam że strasznie zajeździłem stare tarcze bo skończyły się klocki i metal tarł o tarczę i strasznie zabrudziły felgi. Może brudne są czujniki Abs . Proszę o Pomoc
-
[B5 AFN] Jakiej firmy glośniki do przodu
Witam chcę wymienić przednie głośniki zostawiając tylne Nokia . Jakie wybrać żeby ładnie grały lepiej od oryginalnych żeby było lepiej słychać bass sopran. Jak zamontować i jakie kupić dystanse .Proszę o podpowiedzenie i radę. oczywiście nie buduje super car audio chodzi o polepszenie grania przednich głośników . Proszę kolegów o pomoc
-
[ALL B5] Pytanie o radio eonon
To radio z karty SD czyta tylko muzykę teledyski z CD
-
[B5 AHL] Napinacz paska wieloklinowego jaki nr.
Witam szukam ale nie znalazłem , potrzebuje kupić napinacz paska wieloklinowego jaki on nosi numer bardzo proszę o pomoc. Jeszcze jedno pytanie czy ten napinacz się da zregenerować , kółko no pasku suneło się około 4 mm
-
[All B5] Audi A4 TV DVD 2 din 7" fele 16" tarcze wentylowane
Czy możesz przetłumaczyć ( swap) bo nie kumam
-
[All B5] Audi A4 TV DVD 2 din 7" fele 16" tarcze wentylowane
radio 7" 2 din z DVD.TV,GPS,Bluetooth,kamera cofania
-
[B5 AHL ] jak skasować Crash Data
Witam kolegów, miałem ostatnio lekką stłuczkę ,mianowicie zablokował się prawy pas pasażera oczywiście został wymieniony na sprawny ale zapaliła się kontrolka od poduszek ,podłączyłem samochód pod vag i jest informacja crash data . Wiem że są inne urządzenia do kasowania crash data. Moja prośba może ktoś ma takie urządzenie z okolic warszawy i by mi pomógł byłbym bardzo wdzięczny.
-
[B5 AHU] audi a4
O jakim Ty wyposażeniu mówisz ,chyba o tej szafie drewnianej i tych progach odstających .I nie ucz mnie ortografii chlopaku z zawodówki [br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 12:58_________________________________________________Ale znawca .Kolega jakiś nie dowartościowany .Sam ma radiowóz Niebieski i pewnie nie malowany . Niby kupił w Szwajcarii ale chyba bidny był ten szwajcar sądząc po wyposażeniu
-
[B5 AHU] audi a4
Kolego widzę że masz ze sobą jakiś problem .Mam taki sam kolor samochodu i wygląda idętycznie i nie był malowany na 100 % [br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 12:58_________________________________________________Ale znawca .Kolega jakiś nie dowartościowany .Sam ma radiowóz Niebieski i pewnie nie malowany . Niby kupił w Szwajcarii ale chyba bidny był ten szwajcar sądząc po wyposażeniu
-
[B5 AHU] audi a4
Piękny kolor :> :>
-
[AFN+] Keżorowóz
Witam wszystko piękne . Kolego mam pytanie czy moze masz do sprzedania Grill od S4
-
[ALL B5] [B5 AFN] ## AUDI a4 AVANT 18" MAM 7 225/40 + EIBACH + xenon ... ## by Texi89
Bardzo ładna i piękny masz gril Jeśli możesz to prześlij foto tego grila jak zrobiłeś
-
[B5 AEB] Moja ślicznotka.
Pomyś logicznie człowieku z gazem albo i na . Kolor niebieski czy ty kiedyś widziałeś fajną fure w takim tandetnym kolorze lepiej mieć 1,8 T z lpg niż 1,6 bez..... Ale S4 w nicku jest Progi to może odstają w twojej głowie, weź sobie słownik ortograficzny, a potem bierz się za pisanie. Tak na marginesie dla niedouczonych - powszechnie wiadomo, że jak coś jest lepsze, wersja limitowana, to jest tego mniej.
-
[B5 AEB] Moja ślicznotka.
Powiecmy sobie gdyby to był ładny kolor to by ich było wiecej lipa straszna jeżdzić takim radiowozem i te progi odstające jak w doroszce . A zaopmniałem a to radio co kolega ma to Unitra ? lepiej mieć 1,8 T z lpg niż 1,6 bez..... Ale S4 w nicku jest
-
[B5 AEB] Moja ślicznotka.
Fajny kolor jak Milicja i Gaz w Audi Jak kogoś nie stać to lepiej kupić poldona i ta szafa drewniana w środku
-
[All B5] Audi A4 TV DVD 2 din 7" fele 16" tarcze wentylowane
[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 21:01_________________________________________________ [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 22:19_________________________________________________Witam raz jeszcze wprowadziłem zmiany Czekam na opinie.
-
[all ] czy navi z a6 pasuje do a4? navi plus dx
Witam, pasuje navi z A6 do A4 B5
-
chorus I a becker mexico
Witam, poszukaj na forum było o tym , na allegro są przejściówki .
-
[B5 AHL ] jak skasować Crash Data
A jakim programem możena skasować cras data posiadam kabel Vag z usb kabel kupiłem firmie Vitken[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 21:23_________________________________________________Czy nikt z kolegów nie może POMUC ???????????????????????/? ;(