Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Moja ślicznotka.


szybki34

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i przedstawiam moją ślicznotkę w kolorze pelican blue zakupioną we wrześniu 2007r.

Sprowadzona ze Szwajcarii, automat, klimatronic, podgrzewane fotele, elektryczne i podgrzewane lusterka,

elektryczne szyby przednie, fotele z podparciem bocznym i regulacją odcinka lędźwiowego, podłokietnik x 2,

kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach, nagłośnienie kompletne Alpine ze zmieniarką, zawieszenie 1BE.

Tak wtedy wyglądała, mój syn też :)

d6d1a23acd16cc16.jpg

[br]

0db2ce744fc239db.jpg

Dopisany: 14 Maj 2008, 20:05 _________________________________________________Szyby przyciemnił poprzedni właściciel, listwy chrom to też Jego sprawka - na razie nie ruszam.

Planuję zmienić :

- przednie lampy

- kierunkowskazy boczne

- końcówki wydechu

- grill na ładniejszy

- może felgi chociaż uważam, że rozmiar opony 195/65/15 na nasze drogi jest najbardziej odpowiedni.

Jak widzicie bez szaleństw, bo łatwo przesadzić :>

:a4fan: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super kolorek :th: Bardzo ładny avancik, zmiany już widzę są i to na plus :wink4: Jeszcze tylko większe Alu (najlepiej 17''), piszesz, że alu 15'' i profil 65. Jak dla mnie to za duży ten profil a alu za małe. Jeśli już tak bardzo chcesz komfort to proponuję chociaż 16'' ale w jakimś godnym wzorze, np. takim jak ja mam :th: ten wzorek w 16'' felgach wygląda bardzo ładnie. Ogólnie super :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:th: zrób jeszcze fotki po modach ,a felgi to spokojnie 16 jak nie 17 ,ładny kolorek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zmieniłem reflektory na FK, założyłem końcówki wydechu Ulter, boczne kierunki niebieskie.

Zrobiłem dziś kilka fotek i wrzucam. :hi:

a85a5fb33a562905.jpg7a29d4d123ae032c.jpg70239362d6581ee2.jpg[br]c824e43bff2fd0e4.jpg_________________________________________________1a704165af276034.jpg[br]Myślałem o czipie, ale z automatem to nie najlepszy pomysł. Następne będzie po prostu z większym silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt maciupkie :> te felgi trochę, przydałoby się co najmniej 16" +oponki 205/55/16 :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladny kolor .... dobre mody chociaz ja nie lubie gdy kierunkowskaz jest wiekszy od lampy ( przy dzielonych fk tak jest :/ )

ale caly efekt psuja felgi

ja bym tutaj jeszcze widzial chrom relingi i jakies ladne 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no racja brakuje chromu na relingach... kolor :audi: zajefajny... :>..a moze jeszcze aluramki na zegray :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny kolor mimo wszystko przeplata się, choćby na szybach i bocznych słupkach, jakoś nie mam przekonania do srebrnych relingów.[br]Dopisany: 15 Maj 2008, 16:25 _________________________________________________Może ktoś podpowie, gdzie niedrogo można kupić felunek 16 cali.[br]Dopisany: 15 Maj 2008, 16:40 _________________________________________________Powiedzcie, czy ma ktoś taki kolor jak mój? Wiem, że niedużo ich jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kaliszu i okolicach jeszcze nie spotkalam sie z takim kolorkiem, predzej zolty albo zielone, moze gdzies w wiekszych miastach mozna spotkac taka Audiczke :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, napiszcie jakie opony macie na 17-tkach i jak na nich się Wam jeździ. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kaliszu i okolicach jeszcze nie spotkalam sie z takim kolorkiem, predzej zolty albo zielone, moze gdzies w wiekszych miastach mozna spotkac taka Audiczke :cool:

Tylko moja i była T-żółwia :decayed:

szybki34

Kolego ramki chromy masz oryginalnie ? Relingi polecam wypolerować ... ja jestem w trakcie polerki :naughty:

Zobaczysz efekt u mnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramki nie są oryginały, takie były jak kupiłem. Efekt z relingami chętnie obejrzę. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo sympatyczna lalunia ,tylko jak koledzy pisali juz zmien felusie na 16" lub 17".ogolnie rewela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, za Waszą poradą zmieniłem koła na 16-tki - oceniajcie.

5d3118bbf8845e5e.jpg[br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 13:06 _________________________________________________9b0ead5346e1d5ca.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne auto. Cieszę się, że nie przesadzasz z 'modyfikacjami' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Nie ma co przesadzać, bo można popsuć, a nasze audiki są ładne nawet bez upiększania.[br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 14:29 _________________________________________________Nowa fotka - coś ciemna wyszła :)

7a1209c05aea435a.jpg[br]Dopisany: 29 Lipiec 2008, 12:39 _________________________________________________Radziliście założyć co najmniej 16-tki - założyłem, napiszcie co sądzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię - dla mnie są super, na pewno ładniejsze od ori pięcioramiennych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma swoj gust :good: Jak dla mnie piecioramienne ori to najładniejsze 16" i nie dlatego, ze jeszcze niedawno takie mialem, tylko pasują do B5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma swoj gust :good: Jak dla mnie piecioramienne ori to najładniejsze 16" i nie dlatego, ze jeszcze niedawno takie mialem, tylko pasują do B5 :)

Na mój gust to tak nie jest, ale możesz tak uważać.[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 15:15_________________________________________________Pod maską:

5a86406be1923e65.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...