Treść opublikowana przez Bulczas
-
[ALL B5] Spasowanie zderzaka przedniego..
dokładnie Bulczas ja miałem podobnie i ta operacją którą wkleił armistead pomogła, a i zderzak lepiej spasował z całością może głupie pytanie ale jesteś pewny, że zderzak wchodzi Ci w ślizgi ? bo czasem jest tak, że niby wejdzie ale jak nie trzaśnie - zaskoczy do końca to może wypadać Muszę spróbować tego sposobu. No raczej wchodzi po całości :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
juz nie sprawdzaj, napisałem do kolesia i ma mi zrobić składaka tzn konkretne opcje ktore chce mieć bedzie miał To ok Spadam spać jutro z rana na przegląd :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ok postaram się pamiętać. Miałem Ci ten alarm sprawdzić ale nie mam kiedy podjechać do garażu :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
DIPP mamy z Kędziorem i jak dla mnie są za***iste, są już te aero, kpl. na przód 35 zł w Sosnowcu na pogoni:) te http://allegro.pl/plaskie-wycieraczki-dipp-audi-a4-1995-2001-24h-i1342713655.html dokładnie, napisz do kolesia ze brałes już u niego i ze brałeś osobiście na pogoni to weźmiesz od reki a nie bedziesz sie bawił w paczki itp Ok dzięki jutro zadzwonie do niego Takie mogę wymieniać co miesiąc
-
Spoty Katowice i okolice
DIPP mamy z Kędziorem i jak dla mnie są za***iste, są już te aero, kpl. na przód 35 zł w Sosnowcu na pogoni:) te http://allegro.pl/plaskie-wycieraczki-dipp-audi-a4-1995-2001-24h-i1342713655.html
-
Spoty Katowice i okolice
Też właśnie słyszałem że te Motgumy są ok. A można je dostać gdzieś tutaj czy tylko wysyłkowo?
-
Spoty Katowice i okolice
Panowie jakie wycieraczki kupić :gwizdanie: Kupiłem rok temu valeo i teraz piszczą i h*ja zbierają. Jakieś tanie czy zainwestować w boscha
-
[ALL B5] Spasowanie zderzaka przedniego..
Mam taki mały problem. Mój przedni zderzak cały czas wychodzi ze ślizgów. Próbowałem już na wszystkie sposoby go montować. Od strony koła jest łapany tymi trzema śrubami ale to nic nie pomaga ;(. Teraz w zimę to już totalna maskra jak się ma obniżenie. Czy może to być wina wyjechanych ślizgów :gwizdanie: Może ktoś ma jakiś patent na to
-
[B6 AVF] Mod by Aligator
Niestety forum wciąga
-
Spoty Katowice i okolice
Balowałeś ostro no coś ty :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Balowałeś ostro
-
[B6 AVF] Mod by Aligator
Skojarzyłem po cyferkach na wykresie Zapraszamy na spota we wtorek http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=85081.new#new Ja za niedługo będę stałym bywalcem
-
Spoty Katowice i okolice
Jak go znajdziesz to bierz właśnie czytam wszystko na ten temat To czytaj co byś nie popsuł wychodzi mi jednak na ten moduł za awaryjnymi... Może polifty mają inaczej :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Jak go znajdziesz to bierz właśnie czytam wszystko na ten temat To czytaj co byś nie popsuł
-
Spoty Katowice i okolice
Jak go znajdziesz to bierz
-
Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 11:24_________________________________________________ a masz pomysł jak sprawdzić przekaźniki? bo mi się coś zjebało i nie wiem czy od mrozu czy od czego... w każdym bądź razie mignie i się wyłącza... pomimo tego że manetka jest w odpowiednim miejscu chyba w konsoli środkowiej w awaryjnym jest jakiś główny przekaźnik ale nie jestem pewnien... :/ Przekaźnik jest chyba tam koło koła kierownicy. Do awaryjnych idą tylko kabelki. Najlepiej podmienić przekaźnik [br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 11:32_________________________________________________
-
Spoty Katowice i okolice
Dokładnie nie znam ale ja się dużo domyślać Pewnie idą kabelki jakoś koło błotnika i idą do przekaźników w kabinie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
a bo mi się nudzi... Magda się kąpie a mi się nie chce nic robić... Do garów już
-
Spoty Katowice i okolice
A Ty co wszystkich witasz osobno
-
Spoty Katowice i okolice
z rana jak wstałem
-
[B6 AVF] Mod by Aligator
Kolego byłeś na sofcie przede mną w piątek :?: Ładny wynik i fajny moment
-
Spoty Katowice i okolice
Trzeba by się nauczyć na czymś jeździć :gwizdanie: To będziesz miał okazje bo sie kropi wyjazd klubowy na deski w przerwie świateczno-sylwestrowej... Ciekawe czy nie będę w pracy
-
Spoty Katowice i okolice
Trzeba by się nauczyć na czymś jeździć :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ciebie to nie tyczy bo szybciej Ci ładuje, ja zbyt późno wchodziłem w zakręt, dlatego zawsze musiałem pociągnąć na ręcznym, a po wskazówce przed zakrętem gaz do dechy i w zakręcie lecę bokiem Tylko brakuje i u mnie ręczny to niezbędna sprawa [br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 21:18_________________________________________________Dajcie jakieś filmiki z tego ślizgania co było w ten piątek :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O jakiej wskazówce mówicie. :gwizdanie: Damianie podpowiedz coś młodemu kierowcy co by mógł lepiej latać bokami po zakrętach