Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. No to raczej odpada jak u Ciebie w garażu bo on ja ma u siebie w garażu i jest dość duża :gwizdanie:
  2. Kumpel ma ale nie ma chyba gazu :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 11:33_________________________________________________A co chcesz spawać?
  3. cze dziołcha
  4. romantyków i koksów już nie witasz? Są mniejszością to koło pały :polew:
  5. Rezacze, Alkoholicy, Fajfuni itp :polew:
  6. miazgaaaaa a my w doma jak ciule ja 10zł mam :polew: Jestem lepszy mam 10gr :polew:
  7. poszukaj w tym temacie co wisi koło battalionu bo ta fela średnio wygląda na zwykłym sedanie, chyba że jakiś eReS Nie muszę szukać i podoba Ci się? No właśnie nie za bardzo to kup se lepiej coś zeżreć np kota My z kota robiimy cielęcinę
  8. Tak zapytałem tylko z ciekawości [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 23:38_________________________________________________ fajny puchatek na 1 zdjęciu :polew: :polew: Kędzior jakiś Ty spostrzegawczy!!! Sokole OKO :polew: OKA w to nie wciągaj! Upsss
  9. poszukaj w tym temacie co wisi koło battalionu bo ta fela średnio wygląda na zwykłym sedanie, chyba że jakiś eReS Nie muszę szukać i podoba Ci się? No właśnie nie za bardzo
  10. fajny puchatek na 1 zdjęciu :polew: :polew: Kędzior jakiś Ty spostrzegawczy!!! Sokole OKO :polew:
  11. poszukaj w tym temacie co wisi koło battalionu bo ta fela średnio wygląda na zwykłym sedanie, chyba że jakiś eReS Nie muszę szukać
  12. Co myślicie http://allegro.pl/show_item.php?item=1285177302 :gwizdanie:
  13. ja nie mam talentu żadnego za to Ty możesz pójść bo wykąpać sie najebanym po imprezie to jest wc**j wyczyn jebłem No dobre to jest :polew:
  14. Rejony Puckowe ciekawe czy ją zna ? wątpię żeby soboty spędzała pod ziemią... [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:25_________________________________________________bulczas a jak tam spryski...? Jeszcze nie gotowe. I zbiorniczek nie pasuje bo jest za duży. Trzeba przenieś cooler na środek
  15. Rejony Puckowe
  16. NIEE
  17. Jak zawsze
  18. Jestem za
  19. nie popsujesz mi humoru Arturze, a zostajesz przy 17 stkach? pogadamy j**any a miała być seria. A tu się do 18-stek przymierza
  20. Nexena dorwiesz za wiele mniej a warto Conti Sport Contact2 lub Toyo mam zamiar kupić nowe opony z górnej półki, więc 1500-2000zł trzeba mieć Skoro tak to faktycznie trzeba tyle dać :gwizdanie:
  21. Kto ma wolną chatę
  22. Nexena dorwiesz za wiele mniej a warto
  23. Byle nie spiż i jestem na tak. Jak mi zatankujecie to mogę zgarnąć kilka osób bo susza w baku :gwizdanie:
  24. I co tam kombinujecie coś dziś :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.