Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Dzisiaj wiozłem gościowi opony nówki Continentale ts830 za 796zł z przesyłką trza było pisać bym Ci sprzedał za 700 za 7 stów bym je wziął, a co w przypadku jak paczka ginie:D A tego nie wiem. Powiedziałbym że nie załadowali na auto
  2. Dzisiaj wiozłem gościowi opony nówki Continentale ts830 za 796zł z przesyłką trza było pisać bym Ci sprzedał za 700
  3. dzięki za pomoc koledzy odkręcone Zrobiłem odcisk z plasteliny, potem kolega dorobił coś na ten wzór. Rozwierciłem środekm wbiłem na siłę nasadkę i jakoś poszło
  4. Też mam dwa dunlopy i 2x toyo. Dunlopy są super a toyo na śniegu trochę kiepsko ale dają radę. A Barumy to porażka całkowita Na następny sezon chcę właśnie spróbować Uniroyal
  5. To Cię Miszka dojedzie na spocie :gwizdanie:
  6. Teraz to on na felgach stoi
  7. O k**wa pick-up :polew:
  8. A gdzie k**wa dokładki :polew:
  9. Idealnie
  10. No nic ciekawego 216-stki, kolektor AWX i soft pod ori graty Śrubkę znalazłem w takim malutkim sklepie za stacją statoil na wawelu
  11. Dzięki Setup zimowy :gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 20:37_________________________________________________Aha zapomniałem napisać wpadło z musu turbo BRD Na wiosnę na pewno FMIC i strojenie BRD pewnie od Crisa Akurat nie
  12. Dzięki Setup zimowy :gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 20:37_________________________________________________Aha zapomniałem napisać wpadło z musu turbo BRD Na wiosnę na pewno FMIC i strojenie
  13. To poruchałeś grubo podłogę :polew:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 20:31_________________________________________________Okocim psssyt wy tylko o jednym, a gdzie uczucie? Zapomniałem że jesteś romantykiem
  14. To poruchałeś grubo podłogę :polew:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 20:31_________________________________________________Okocim psssyt
  15. zawsze coś źle to ile muszę jebnąć -200 żeby to wyglądało ? akjam Obetnij jeden zwój i będzie gites :polew:
  16. http://moto.allegro.pl/zawieszenie-h-r-do-audi-a4-i1269906880.html Na allegro pełno tego :gwizdanie: Musisz się określić co chcesz
  17. Dawajcie na OPT na tvn tubo :polew:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:31_________________________________________________http://moto.allegro.pl/sprezyny-audi-a4-b5-eibach-30-30-amortyz-boge-i1274650483.html
  18. dobry Miszka jak chcesz coś dobrego -30mm to A-rek ma springi Eibacha na handel chyba
  19. Okocim pssssyt
  20. Miałem alu ale zrezygnowałem bo ciężko je utrzymać A stali nie szkoda Co za problem pomalować
  21. [br]Dopisany: 16 Październik 2010, 20:03_________________________________________________I lans się skończył :gwizdanie:
  22. Dobra spadam spać jutro kręcenie gwinta do góry, zimówki i kolektor AWX jak pogoda dopiszę :gwizdanie:
  23. Może Corsa B albo Astra. W Fiacie to sama blacha tylko. Albo Escorta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.