Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
taa i co jeszcze do tego? może frytki? Może być zestaw z tortillą
-
Spoty Katowice i okolice
No może nie będę musiał iść ale nic pewno jak coś to zróbcie tam miejsce dla mnie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ja jutro chyba odpadam z SCP k**wa musze iść do roboty
-
Spoty Katowice i okolice
Szlachta pojechała na zlot :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ja tak mam jak popiję [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 16:36_________________________________________________ zderzak też kupujesz ? Nie będę rezał w tym co mam
-
Spoty Katowice i okolice
Panowie zbieram graty pod spryski jakby ktoś co widział to dawać znać :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Dzieki za spota panowie- Spoty Katowice i okolice
a zapłacili Ci chociaż :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Ja tam na swobodnej już kilka aut robiłem i zawsze byłem zadowolony- Spoty Katowice i okolice
Widziałem je już wiszą jakiś czas. Jakby się moje sprzedały to biorę je od razu [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 11:25_________________________________________________A miałem kupca na moje wcześniejza 1700 i nie sprzedałem :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Pogoda idealna na spota pod realem [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 11:09_________________________________________________Ok spadam panowie rezać kostkę i xenon bo się zdupił- Spoty Katowice i okolice
ale Ty i tak później nie pijesz :gwizdanie: pijesz nie pijesz profity sie naleza Już wiadomo czemu Miszka jedzie na wakacje do Turcji myślę, że tańsza ta Turcja niż nad naszym morzem [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 10:44_________________________________________________ ale Ty i tak później nie pijesz :gwizdanie: pijesz nie pijesz profity sie naleza Już wiadomo czemu Miszka jedzie na wakacje do Turcji zobacz na allegro wiekszosc aukcji sa od miszki :gwizdanie: zbieram na B6 :gwizdanie: No w to nie wątpie ale chciałem zobaczyć polskie morze bo dawno nie byłem i nie żałuje B6 to padło :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
ale Ty i tak później nie pijesz :gwizdanie: pijesz nie pijesz profity sie naleza Już wiadomo czemu Miszka jedzie na wakacje do Turcji- Spoty Katowice i okolice
z rana Diman moja będzie na spocie to zabierz Kaśkę- Jaki telefon z wbudowanym GPS do 500zł???
Aville sobie odpuść bo to szajs. Jak coś to Nokia. E66 nie jest udanym modelem akurat. Ja mam Nokie E52 i gps działa bardzo dobrze, do tego bateria która trzyma tydzień Do 500zł znajdziesz ładną używkę Chyba że musi być nowy :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Może już załatwie sobie dostawę- Spoty Katowice i okolice
bulczas Kiedy pijemy śliwkę hmm chyba dopiero w weekend będę miał czas... ale możemy ją zrobić To się zobaczy :gwizdanie:Nie będzie ktoś z was w krakowie??- Spoty Katowice i okolice
bulczas Kiedy pijemy śliwkę- Spoty Katowice i okolice
To la hujnia bo całą drogę wracałem bez jednego xenonu- Spoty Katowice i okolice
jaka pogoda ?mogliście poczekać do zlota Nie byłem sam a znajomi nie mieli więcej urlopu. Może za rok się wybiore Pogoda nawet spoko była Keżor masz obok siebie salon audi bo potrzebuje wtyczke do lamp do przodu a u mnie nie maja- Spoty Katowice i okolice
już wróciłem z nad morza- [B5 AHU] Malowanie felg stalowych
Jak robić to najlepiej porządnie raz, niż na szybko i cały czas poprawiać :gwizdanie:- [B5 AHU] Malowanie felg stalowych
To trochę kiepsko że masz opony. Kup do wiertarki taką końcówkę drucianą i czyść do gołej stali. Potem podkład i lakier bazowy- Jaki telefon za około 700 zł?
Miałem ją i byłem bardzo zadowolony Niestety musiałem sprzedać bo potrzebowałem kasy. Teraz używam właśnie e52 i taki zwykły telefon z super baterią - Spoty Katowice i okolice