Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Autko fajne a gleba przesadzona jak dla mnie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
mnie dzis nie będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Byle jaki sklep lakierniczy albo jakis supermarket typu praktiker itp
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
:hi:Dzięki za kolejny weekednd z A4 :gwizdanie: Za wszystkie atrakcje i mejscówkę- Spoty Katowice i okolice
po pracy- Spoty Katowice i okolice
siema wszystkich wywiało, choć ja ostatnio też czasu nie mam..........ale to dobrze spamu nie trzeba gonić A potem jak jebnie w zimę to się nie ogarniemy :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
wieczorem- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Ale jestem wyjebany idę spać- Spoty Katowice i okolice
po całym dniu pracy- Spoty Katowice i okolice
Dzięki za towarzystwo do meczu Autko bracika Keżora Spadam spać- Spoty Katowice i okolice
Ja też nie wiem czy będę na spocie :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Wolę czteropak %% 4 arkusze różowego połysku ok kupię Ci OK, mogą być strzelce? Nie znam takiego piwa Nie wiem co pijesz to juz wolę to 10zł i sam sobie kupię- Spoty Katowice i okolice
Wolę czteropak %% 4 arkusze różowego połysku ok kupię Ci- Spoty Katowice i okolice
Lepsze to niż na noc :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Zrobisz loda to mogę Ci po nią podjechać :polew:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 14:54_________________________________________________Oko ja bede robił przy lampach to będę to miał na uwadzę- [B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Jest tak pomalowane jak w podpisie ale narazie nie mam czasu zrobić porządnych zdjęć Może w tym tygodniu coś się uda strzelić :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
po pracy- Spoty Katowice i okolice
Jak mnie zwolnią będę kombinował na pewno bo tak się boję trochę zaryzykować Spadam w kimono- Spoty Katowice i okolice
Tylko gorzej jak firma nie wypali to wtedy audi idzie na sprzedaż :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
ja od jutra na dwa baty zaczynam szkolenie w nowej robocie 2 tygodnie To grubo ja też szukam jakiejś nowej roboty bo tą już żygam ja tez sie rozgladam Ja to najchętniej bym jaką firmę otworzył ale nie mam kasy na początek ;(- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
ja od jutra na dwa baty zaczynam szkolenie w nowej robocie 2 tygodnie To grubo ja też szukam jakiejś nowej roboty bo tą już żygam- Spoty Katowice i okolice
A jutro do roboty - Spoty Katowice i okolice