Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. [br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 20:39_________________________________________________ten film mnie rozwala To nic w porównaniu do pierwszej części :polew:
  2. Pijoki straszny fillm 3 leci na tvp2
  3. Ładnie dzisiaj wszyscy zmęczeni :gwizdanie:
  4. Dziękówka za imprezkę było gruuuuuuuubbbbbbbbbooooooooo i Dimanowi za miejscówkę chyba kolejną spalona bo sąsiedzi raczej już mu nie powiedzą dzień dobry :polew:
  5. Ale urrrrrwwwwaaaallll :polew:
  6. Chyba podjadę do Ciebie Kędzior jak coś to zaczekajcie chwilę
  7. A to ciul
  8. ju ken du it I belive i can fly
  9. Dacie radę
  10. Aha nie będę miał grilla :gwizdanie:
  11. Niedaleko tego centrum handlowe w DG :gwizdanie:
  12. I tak siatka pewnie będzie już zajęta :gwizdanie:
  13. Ja raczej pojadę tak jak pisałem
  14. idę na meczyk
  15. robota skończona ale myślałem że pójdzie szybciej :gwizdanie:
  16. Ja nie wiem czy będę na spocie bo mam robotę po południu ja też nie będę ale Diman może cos tam po ustalać... I tak pewnie jutro będzie wszystko na szybko umawiane
  17. Ja nie wiem czy będę na spocie bo mam robotę po południu
  18. Jak zwykle zero konkretów :gwizdanie:
  19. z rana
  20. I jak tam jakieś konkrety na sobotę czy jak zwykle samowolka :gwizdanie:
  21. Spadam na robotę
  22. Nie mam kasy na wstęp bo bym pojechał a tak lipa bilet wstępu 20zł coś ciulasz Tak od osoby czyli 50zł praktycznie. Albo tak jak wtedy gość do mnie 35zł od osoby a ja do niego cooooooo
  23. nom gorące usta dwa Diman i Gregor coś mówili żeby wynająć domek na pogorii więc w niedziele może być ciężko... :polew: Tobie nie będzie ciężko bo robisz za kierowcę
  24. Nie mam kasy na wstęp bo bym pojechał a tak lipa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.