Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Warsztat Super Tuningu :polew:http://www.wst.com.pl/ Takie bzdury [br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 15:05_________________________________________________ Twoja wersja lepsza Czyli to co Miszka lubi
-
Spoty Katowice i okolice
Jak zwykle będzie wszystko na ostatnią chwilę :gwizdanie: Co to jest to WST
-
Spoty Katowice i okolice
No pogoria chyba bo ma być ładnie
-
Spoty Katowice i okolice
yyyyy..... a ja to niby do których się zaliczam ? gej - bo lubisz facetów czyli, że co ? Nie martw się lubi Cię
-
Spoty Katowice i okolice
yyyyy..... a ja to niby do których się zaliczam ? gej - bo lubisz facetów
-
Spoty Katowice i okolice
koksy, koksiki, napinacze, geje itp
-
Spoty Katowice i okolice
Ja powróciłem po ciężkim boju dzisiaj ale nic nie nie pykło dziś
-
Spoty Katowice i okolice
jeszcze jeździsz z katem? dziwne :gwizdanie: Jakoś nie miałem kiedy się za to zabrać :gwizdanie:A Keżor zmierz ile średnicy mają Twoje końcówki wydechu :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja spadam narazie idę wycinać kata bo chyba jest za***any jak nie wiem, bo mi muli coś auto na ok 4tys
-
Spoty Katowice i okolice
Zresztą jak widziałem jak mechanik się jebał z wymianą to wolałem zapłacić za wymianę niż się z tym jebać :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja wymieniałem nie dawno i za łożysko SKF płaciłem 130zł + wymiana 100zł i samemu tego raczej nie zrobisz
-
Spoty Katowice i okolice
Ja spadam w kimono
-
Spoty Katowice i okolice
tez dzieki :D:D i Wielkie Dzieki za Dimana za zabranie kaleki Ale buta masz ale dzieki temu mam 50% znizki na buty tzn na buta Szkoda że Miszka wymieniłem te dwa lewe bo by Ci mógł odsprzedać
-
Spoty Katowice i okolice
tez dzieki :D:D i Wielkie Dzieki za Dimana za zabranie kaleki Ale buta masz
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki za spota i grilla :hi
-
Spoty Katowice i okolice
W jakim sklepie??
-
Spoty Katowice i okolice
No jak zwykle organizacja bo nic nie wiadomo ale chyba na dolinie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Lepiej zadzwoń
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ile jeszcze będziesz kaleką :gwizdanie: do 16 Lipca mam L4 i 16 lipca ide do kontroli No to jeszcze trochę :gwizdanie: No a ja juz doglowy dostaje w domu A najbardziej brakuje ze niemoge jezdzic autem ;( No ja też bez auta nie mogę długo wytrzymać Może Diman będzie dziś do nas jechał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ile jeszcze będziesz kaleką :gwizdanie: do 16 Lipca mam L4 i 16 lipca ide do kontroli No to jeszcze trochę :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ile jeszcze będziesz kaleką :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
To się określajcie bo będzie meksyk jak cholera :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
będziesz dziś czy pracujesz
-
Spoty Katowice i okolice
Ty byś tylko spał pił jadł i tak w kółko :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też chyba spadam na mecz :gwizdanie: