Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Warsztat Super Tuningu :polew:http://www.wst.com.pl/ Takie bzdury [br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 15:05_________________________________________________ Twoja wersja lepsza Czyli to co Miszka lubi
  2. Jak zwykle będzie wszystko na ostatnią chwilę :gwizdanie: Co to jest to WST
  3. No pogoria chyba bo ma być ładnie
  4. yyyyy..... a ja to niby do których się zaliczam ? gej - bo lubisz facetów czyli, że co ? Nie martw się lubi Cię
  5. yyyyy..... a ja to niby do których się zaliczam ? gej - bo lubisz facetów
  6. koksy, koksiki, napinacze, geje itp
  7. Ja powróciłem po ciężkim boju dzisiaj ale nic nie nie pykło dziś
  8. jeszcze jeździsz z katem? dziwne :gwizdanie: Jakoś nie miałem kiedy się za to zabrać :gwizdanie:A Keżor zmierz ile średnicy mają Twoje końcówki wydechu :gwizdanie:
  9. Ja spadam narazie idę wycinać kata bo chyba jest za***any jak nie wiem, bo mi muli coś auto na ok 4tys
  10. Zresztą jak widziałem jak mechanik się jebał z wymianą to wolałem zapłacić za wymianę niż się z tym jebać :gwizdanie:
  11. Ja wymieniałem nie dawno i za łożysko SKF płaciłem 130zł + wymiana 100zł i samemu tego raczej nie zrobisz
  12. Ja spadam w kimono
  13. tez dzieki :D:D i Wielkie Dzieki za Dimana za zabranie kaleki Ale buta masz ale dzieki temu mam 50% znizki na buty tzn na buta Szkoda że Miszka wymieniłem te dwa lewe bo by Ci mógł odsprzedać
  14. tez dzieki :D:D i Wielkie Dzieki za Dimana za zabranie kaleki Ale buta masz
  15. Dzięki za spota i grilla :hi
  16. W jakim sklepie??
  17. No jak zwykle organizacja bo nic nie wiadomo ale chyba na dolinie :gwizdanie:
  18. Ile jeszcze będziesz kaleką :gwizdanie: do 16 Lipca mam L4 i 16 lipca ide do kontroli No to jeszcze trochę :gwizdanie: No a ja juz doglowy dostaje w domu A najbardziej brakuje ze niemoge jezdzic autem ;( No ja też bez auta nie mogę długo wytrzymać Może Diman będzie dziś do nas jechał
  19. Ile jeszcze będziesz kaleką :gwizdanie: do 16 Lipca mam L4 i 16 lipca ide do kontroli No to jeszcze trochę :gwizdanie:
  20. Ile jeszcze będziesz kaleką :gwizdanie:
  21. To się określajcie bo będzie meksyk jak cholera :gwizdanie:
  22. będziesz dziś czy pracujesz
  23. Ty byś tylko spał pił jadł i tak w kółko :polew:
  24. Ja też chyba spadam na mecz :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.