Treść opublikowana przez Bulczas
-
[B5 ADP] Jakie amorki na przód
Sprzedawcy czasami sami nie wiedzą co piszą :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Jedź do you can dance i po sprawie
-
[B5 ADP] Jakie amorki na przód
Nie ma samych gazowych amortyzatorów. Są olejowe albo olejowo-gazowe lepsze te drugie oczywiście Firmy jak kolega wyżej napisał ja polecam Bilsteina B4
-
[ALL B8] Felgi do białej
Zdecydowanie przód [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 22:30_________________________________________________Tylko zamiast takich kombinowanych polerka z czarnym wybrałbym kolor grafitowy jeśli jest dostępny :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
NIedługo będziecie chodzić spać z kurami! Nie no bez przesady
-
Spoty Katowice i okolice
Wszyscy śpią ja też powoli się zawijam :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Rozumie że dajesz je na aucie do upalania to ja biorę [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 20:04_________________________________________________Ile będę miał czasu na upalanie zależy na ile starczy podtlenku ElPeDżi hehe :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Rozumie że dajesz je na aucie do upalania to ja biorę [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 20:04_________________________________________________Ile będę miał czasu na upalanie
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: ojcowie dyrektorowie :polew: To mam 3 słowa do ojców dyrektorów c**j wam w d*pę :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
i tak tego nie łykam, co za sens wystawiać coś na sprzedaż jak nie chcesz sprzedać ? Nie powiedziałem że nie chcę ale nie nagli mnie to dlatego. Nie można wystawić sobie ogłoszenia :gwizdanie: ale tak za naszymi plecami?? :polew: :polew: A co to wy moi przełożeni że muszę pytać o zgodę :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
i tak tego nie łykam, co za sens wystawiać coś na sprzedaż jak nie chcesz sprzedać ? Nie powiedziałem że nie chcę ale nie nagli mnie to dlatego. Nie można wystawić sobie ogłoszenia :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
:doh1: i co jest ? Walą dzwiami i oknami [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 19:15_________________________________________________
-
Spoty Katowice i okolice
Nom to jest model B4. To cena za komlet razem z odbojami itp więc myślę że sachs czy kyb nie są tańsze :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 19:09_________________________________________________ ja tyle dałem za kompletny gwincior w super stanie To tak jak ja no 100zł drożej, tak wystawiłem zobaczyć czy jest zainteresowanie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja nic nie kombinuje :gwizdanie: to zdradź nowe plany Nie mam żadnych
-
Spoty Katowice i okolice
Ja nic nie kombinuje :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja miałem Sachsy na początku i jak dla mnie były za miękkie. Jako że będziesz miał sprężyny sportowe polecam kupić od razu amory o skróconym skoku albo bilsteina B4 a najlepiej B6 ale jest droższy :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
- [ALL] Szukam telefonu dla siebie
Dzięki za pomoc wszystkim. E66 miałem i nawet byłem zadowolony Wybór padł na Samsunga Innov8. Znalazłem u siebie w miejscowości po dość atrakcyjnej cenie. Narazie wiem że ma mega aparat 8mpx i za***iste głośniki stereo Oczywiście symbian i wszystko jak w nokii. Slider chodzi idealnie- Spoty Katowice i okolice
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1055827320 Brać bo cena nawet dobra na pewno coś opuści :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Spadam grać w piłkę i potem na spota :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Dobra spadam Tylko nie spamujcie już :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
To ja pójdę chyba dzis super mod był nowe postojówki led- Spoty Katowice i okolice
ciekawe od której strony nadrabia... :gwizdanie: :> :polew:- Spoty Katowice i okolice
- [ALL] Szukam telefonu dla siebie