Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Idę za chwilę coś porezać do garażu chyba :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Spadam na jakieś piwo pewnie będę później
-
[B5 AHH] Obniżenie - co o tym sądzicie?
Kolega jeździ na seryjnych amorach i sprężynach H&R -30mm właśnie. Na progach lub wyższych kraweżnikach musi uważać bardziej niż ja dużo niżej na zawieszeniu gwintowanym :gwizdanie: Ma lepszy komfort ale nie o aż tak dużo. Mnie osobiście by denerwowało takie dobijanie
-
Spoty Katowice i okolice
aha no tak sory spóźniłem się z nim wię dlatego taki jesteś :polew: :polew: A odsetki lecą :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Przelew wiesz tak jak zwykle
-
Spoty Katowice i okolice
Zawsze do usług
-
Spoty Katowice i okolice
Czyli nie zaliczasz się o grona dobrego towarzystwa :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Dokładnie nie chodzi o picie tylko o grillowanie w obrym towarzystwie.
-
Spoty Katowice i okolice
Może jakiego grilla jutro zrobimy ma być słonecznie i w miarę ciepło :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
a filmik podobno trwa 15sekund więc się nienapalajcie
-
Spoty Katowice i okolice
No to ładnie Kędzior Ile płaciłeś :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Stan wygladaja mi na Vogtland"y, a to dosc fajne sprezynki Też obstawiam na tą firmę. Ale po budowie sprężyny obstawiam obniżenie -40mm :gwizdanie:
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: Zawsze po imprezie masz to samo :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
A ja spierdoliłem ze szkolenia bo już mnie h*j strzelał
-
Spoty Katowice i okolice
Od 1 do 5 i tylko tyle a jutro na 8 na j**ane szkolenie BHP pewnie do 16 :wallbash:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja spadam spać
-
Spoty Katowice i okolice
a miałeś czkawke ???? NIE [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 22:44_________________________________________________ To dziwne bo nie miałem żadnych objawów
-
[ALL] Co to za oznaczenie amortyzatora .. .. ?
Czyli dobrze pamiętałem
-
Spoty Katowice i okolice
To wiem coś poza tym średnio, ale tego mozna się było spodziewać :gwizdanie: :polew: Przewidziałem bo czego można się spodziewać po takiej bandzie z koksem na czele :polew:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 22:40_________________________________________________Bardzo mnie obgadaliście :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
To wiem coś poza tym
-
Spoty Katowice i okolice
szczerze czy ściemniać? :polew: Pewnie że szczerze [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 22:37_________________________________________________Ja pije mleko
-
Spoty Katowice i okolice
Co tam ciekawego było w gliwicach :gwizdanie:
-
[ALL] Co to za oznaczenie amortyzatora .. .. ?
Jak dobrze pamiętam miałem takie samo oznaczenie na sprężynach i jest to zawias seryjny czyli 1BA ale sprawdź na wlepie w bagażniku dla pewności
-
[ALL B5] Sprężyny w ADR, a inne
Kolega wyżej bardzo dobrze mówi. Takie rzeczy powinno się wymieniać parami jak amorki, opony itp. :gwizdanie: