Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. To życzę powodzenia w szukaniu bo znaleźć coś w dobrym stanie graniczy z cudem :gwizdanie:
  2. Miszka może po 15. Mi tam obojętne, Kędzior pipka nie jedzie :gwizdanie:
  3. aż tak szybko ci niepadną tym bardziej że robisz prawie cały czas trase Otóż to
  4. ta aukcja jest już dość długo na allegro pamiętam ją od dłuższego czasu, a czy to 1be to niewiem, ale ori napewno nie, może jakiś jego zamiennik z sachsa Dokładnie też widziałem jakiś czas temu tą aukcje. Amory masz dobre to kup jakieś springi obniżające. Jak się Kanar rozmyśli sprzedam Ci moje :gwizdanie: wymieniac same sprezyny to lipa, seryjne amory szybko siadają a wkładać co chwile kase w to auto to mi się nie widzi :gwizdanie: A skąd pewność że jak kupisz komplet to amory nie będą wyjebane :gwizdanie:
  5. ta aukcja jest już dość długo na allegro pamiętam ją od dłuższego czasu, a czy to 1be to niewiem, ale ori napewno nie, może jakiś jego zamiennik z sachsa Dokładnie też widziałem jakiś czas temu tą aukcje. Amory masz dobre to kup jakieś springi obniżające. Jak się Kanar rozmyśli sprzedam Ci moje :gwizdanie:
  6. Jakiś jego odpowiednik może :gwizdanie:
  7. Także tego
  8. Dopiero wstałeś
  9. albo w sapera na dwóch :polew: To już wolę statki [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 13:06_________________________________________________ Szerokiej drogi
  10. I wszyscy się gdzieś zmyli :gwizdanie: Zostaliśmy w dwóch na polu bitwy może zagramy w wojnę
  11. W sumie tak bo co jadę na jakąś stację BP to wisi Twoje zdjęcie i jest napisane: "Po wejściu tego osobnika proszę potraktować go paralizatorem (mocno) i zadzwonić na policję :gwizdanie: :polew: :polew:
  12. Albo hot-doga na stacji :polew:
  13. Tym bardziej trzeba jechać jak dają za FREE a co z twoim żandarmem yyy tzn kobietą :gwizdanie: A co ma być ja będę tylko patzył
  14. Tym bardziej trzeba jechać jak dają za FREE [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 12:47_________________________________________________ no dawaj adres i przygotuj szkło Koledze się chyba nie podoba ten pomysł
  15. Ja jestem za niech inni się wypowiedzą :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 12:45_________________________________________________ muszę jechać na poprawę wydechu bo mnei się trochę zerwał i hałasuje nom na myjke i można na d*py jechać :gwizdanie:
  16. nom alusy już założone To możemy jechać w miasto na podryw
  17. idę się w najbliższe dni rozliczyć z US i wtedy będę wiedział czy mnie będzie stać na audio czy się będę musiał jeszcze wstrzymać :gwizdanie: A alu lans już masz na pokładzie :gwizdanie:
  18. oj tak ale w garazu mam jeszcze jednen taki glosnik w zapasie, nowka nie uzywany ale w seryjne miejsce nie chce mi wejsc co sie stalo? Krolu pierwszy raz widzi takie coś na oczy
  19. A Ty Kędzior kiedy montujesz jakieś audio :gwizdanie:
  20. To jest Simson Spartanin
  21. Kolor pierwsza klasa Fajny dupowóż
  22. A masz BOSE?? Zależy jakiej mocy jest wzmacniacz nie mam BOSE, a nie wiem czy na wzmaki bedzie pisac jaka ma moc Ważne że wzmak nie miał mniejszej mocy niż głośnik dlatego beż danych ciężko powiedzieć. Brat montował ostatnio mały subik z podobno za***istym głośnikiem ale dawał coś koło 400zł za samą skrzynkę.
  23. A masz BOSE?? Zależy jakiej mocy jest wzmacniacz [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 12:17_________________________________________________ Jeden rok nie robi różnicy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.