Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Siema Pucek co tam słychać na wiosce u Ciebie [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 15:41_________________________________________________ Przelew już poszedł
-
Spoty Katowice i okolice
Orginały są nie za bardzo. Przy :kox:walę sobie wydech taki jak wczorajsza Honda Keżor potwierdzi że za***isty
-
Spoty Katowice i okolice
Ja muszę zmienić te moje końcówki bo psują harmonię auta :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Tragedii nie ma maluchu objedziesz W ogóle to siema z rana
-
Spoty Katowice i okolice
Czasami się zarzeka że jaki to on nie jest katowiczanin :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 23:18_________________________________________________Masakra normalnie Idę spać
-
Spoty Katowice i okolice
Rozumie że Krolu to gliwicka menda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
My z Keżorem też dotarliśmy do domów. Dzięki panowie za miłe spotkanie. Tylko nogi mnie bolą bo oglądaniu tych zdjęć, a Porsche
-
Spoty Katowice i okolice
Jak poczekasz to ja będę miał swoje bo będę wsadzał jakieś inne do mojegoW ogóle to witam po spocie było mega śmiesznie i zdjęcia oglądane przez jakąś godzine :gwizdanie: Keżor dzięki za poprawę mojego audio narazie wszystko było ok
-
Spoty Katowice i okolice
Ok ja spadam po prezesa i na gliwice.
-
Spoty Katowice i okolice
a ty nie pościsz ??? :shocked: Odezwał się który pewnie nic nie zje
-
Spoty Katowice i okolice
Stanley dasz radę potem się napijesz piwka
-
Spoty Katowice i okolice
To co mam sam jechać do gliwic ;( Jak coś mogę podskoczyć po Ciebie Keżor
-
Spoty Katowice i okolice
Ja spadam na chwilę Keżor lecisz do SGL??
-
Spoty Katowice i okolice
Wiem nie chciało mi się w to wierzyć. Tak pytałem. Ale wkręt dobry bo tak jak pisali w wątku gotówka w firmie potrzebna może być nagle :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak nic mi nie stanie na przeszkodzie to dziś was odwiedzę :gwizdanie: Diman szykuj flaszkę
-
Spoty Katowice i okolice
No bo widziałem ogłoszenie i teraz doczytałem w Twoim wątku że nie sprzedałeś. Ale jeśli nie sprzedałeś to dobrze [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 13:11_________________________________________________ Nie przyjeżdżaj bo frekwencja nam spadnie :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Jakimś nowym nabytkiem
-
Spoty Katowice i okolice
No ładna biba się szykuje od rana. Ja też mam wolne i chyba się wybiorę do gliwic
-
Spoty Katowice i okolice
Narka ja też powoli się zwijam
-
Spoty Katowice i okolice
Nie wiem co Ci się podoba w tej piosence :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
To się rozmarzyłeś teraz :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Pierwsza lepsza
-
Spoty Katowice i okolice
Jedna już jest czekamy na drugą
-
Spoty Katowice i okolice
ja też szukam dwóch lasek na wieczór ... jakikolwiek Mogę przyjechać
-
Spoty Katowice i okolice
oczywiście od poniedziałku się nawet browara nienapiłem Jakoś w to nie wierzę