Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. szkoda bo samemu mnie się niechcę za bardzo jechać W ogóle to mam jakiś błąd z kartą płatniczą i nie mogłem wypłacić kasy. A środki na koncie są :gwizdanie:
  2. ja też nielubie kurde browara bym się napił :wallbash: jedziemy na maka i po jakieś piwska? Teraz to ja już jestem jedną nogą w łóżku
  3. Bo ja nie lubię sprzątać chyba że w aucie
  4. Mi moja mama nie pozwala sprzątać bo i tak musi po mnie poprawiać :polew:
  5. No właśnie bo jak nie będzie pogody to przenosimy się na parking podziemny :polew: Trzeba by iść spać bo rano mam w planie trochę porezać przy aucie :gwizdanie:
  6. nom to bym podjechał jeśli mogę znam inne filmy w których jest dużo i nie tylko :gwizdanie: :polew: :polew: Nie ma sprawy. Wpisowe czteropak dobrego piwa Ale ten jest taki romantyczny do tego F :kox:Filmy porno o jakich mówisz na pewno są bezuczuciowe a Ty podobno romantykiem jesteś
  7. Narazicho [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 00:35_________________________________________________Chyba u mnie w garażu tzn przed garażem bo tam mam narzędzia Kędzior ściągnij sobie film amerykańska dziewica Oglądałem dziś i jest dużo :boobs:
  8. Ja mam kurde nocki i kapa bo nie wiem czy się wyrobimy. A teraz w tygodniu bo mam ranki :gwizdanie: no ja miałem na myśli ten tydzień właśnie tylko powiedz w jaki dzień Aha to luzik. Poniedziałek mi nie pasi, wtorek spot to chyba środa będzie spoko [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 00:31_________________________________________________ ja za bardzo ochoty niemiałem jechać ale teraz mnie naszło i napił bym się browara jakiegoś :gwizdanie: a w domu susza Też kurde nic sobie nie kupiłem
  9. No oni za chwilę będą się zwijać. Jakbym wiedział to bym się urwał wcześniej do domu :gwizdanie:
  10. jutro będzie na kacu furacza składał Zapomni jednej śrubki przykręcić i znów będzie jeb jeb dupp dupp [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 00:25_________________________________________________A potem wyzywa na auto :gwizdanie:
  11. napisałem do Keżora ciekawe czy odpisze :gwizdanie: Pewnie nie będzie słyszał :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 00:22_________________________________________________To ładnie porobiony jest :polew:
  12. Chociaż za nim tam zjedziemy to będzie 1 i na dwie godziny się nie opłaca jechać chyba :gwizdanie:
  13. Ja mam kurde nocki i kapa bo nie wiem czy się wyrobimy. A teraz w tygodniu bo mam ranki :gwizdanie:Kędzior teraz właśnie pustka na wejściu
  14. Za tydzień jestem w bukowinie
  15. A byłem w fun city w k-ce na bilardzie itp Nuda ogólnie. Czemu nie poszedłeś z nimi do spiża :gwizdanie: Może jedziemy do nich na chwilę [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 00:06_________________________________________________Nara geju
  16. Jestem Kanar kiedy rezamy sprężyny i mój centralny
  17. Ja spadam chłopaki k**wa zamówiłem ponad tydzień temu kierunki boczne i do tej pory mi nie doszły :wallbash:
  18. No jak poskładasz wszystko to dopiero będzie widać efekt ale pewnie będzie nieźle
  19. Z Moniką Już wiem Keżor dawaj fotki prosiaka
  20. hehe jak byśnie pamiętał to ty już mi wisisz jedną flaszkę czyli jest 2-2 :> nom będzie ciekawie A za co drugą bo chwilowo mam zanik pamięci
  21. Ty mi stawiasz dwie flaszki ja Tobie jedną. Jak to będzie w ten sam dzień to będzie ogień
  22. Takie felgi chciałem :slina: Ale bardzo ciężko znaleź ;( ori są tylko 18 w wzwyż :gwizdanie: Poszedł od ręki i to za jaką cenę No szukałem takich 18-stek właśnie ale trafiłem te BBS i jestem mega zadowolony [br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 17:44_________________________________________________ nom wiem ale wtedy akurat spałem Dobrze że dużo śpisz :polew:
  23. Takie felgi chciałem :slina: Ale bardzo ciężko znaleź ;(
  24. Gdyby pogoda się nie zdupiła miałem w planach jakąś sesję nad zamkiem w Rabsztynie :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 17:36_________________________________________________ Za duże koszty ;(
  25. A przymierzałeś avusy??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.