Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. bzykałeś którąś z nich? :gwizdanie: Każdą która spotkałem [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 21:14_________________________________________________ Stan
  2. Mam nadzieję że moja nie czyta forum. Pokażę Ci moją byłą http://nasza-klasa.pl/profile/7768110 A to moja przyjaciółka http://nasza-klasa.pl/profile/7565309
  3. Ale się zasiedziałem na naszej klasie Ale oglądam koleżanki z klasy i wspominam czasy wagarów oraz gier na pocałuki
  4. chodziło mi o Rafała z tym stolikiem :gwizdanie: A co że mam niby dziewczynę to nie mogę się bawić Ja wychodzę z innego założenia
  5. Jakieś balety są w planach
  6. gaz to wiesz...trza było kupić benzynę i kozaczyć Ja nie kozaczę i wolę jeździć dieslem niż benzyną z gazem
  7. Po 5 trza było założyć gaz a nie zmienić jakieś pipy i tym podobne
  8. Spokój mi tu bo dostaniecie z baniaka ode mnie
  9. Chociaż raz powiedział coś mądrego
  10. Jest demokracja więc zróbmy głosowanie
  11. Oho zaczyna się jebanie
  12. Mi obojętne kiedy Nawet może być niedziela
  13. Na jaką
  14. trzeba bylo nam postawić po flaszce to byśmy ci to poskładali jak należy No może nie jak należy ale na pewno by się poskładało nom i taniej by wyszło :gwizdanie: I ładniej [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 19:34_________________________________________________ Trzeba właśnie coś ustalić :gwizdanie:
  15. trzeba bylo nam postawić po flaszce to byśmy ci to poskładali jak należy No może nie jak należy ale na pewno by się poskładało
  16. dobra ja spadam na spota na EU keżor na EU, nie zasłaniaj się jakimś Audi Śląsk[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 19:22_________________________________________________bulczas na czerwone się przerzuciłeś ? Zmiany są wskazane. W tym audi podobają mi się fele
  17. dobra ja spadam na spota Nara spotowicz [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 19:21_________________________________________________ Ach Ci fachowcy :gwizdanie:
  18. 0.216ki ? To też Nie mogę nad morze jechać takim wolnym padłem :gwizdanie: A 16" to głośniki mi zostały z poprzedniego auta[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 19:17_________________________________________________ Geju
  19. Ja czekam aż będzie cieplej i montuje 16-stki do przodu
  20. hehe nom dobry motyw hehe co jest robimy przesiadkę na nissany? Mi się te nissany podobały zawsze
  21. szukaj szukaj, może zakochasz sie w jakiejś innej [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 15:16_________________________________________________ dojebany ostatni kadr , ja aż podskoczyłem Hehe dobre też mnie ruszuło [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 15:20_________________________________________________Kurde nie mam co ze sobą zrobić ;( Za zimno żeby coś przy aucie zrobić a w domu nuda :gwizdanie:
  22. O k**wa padłem :polew:
  23. http://www.youtube.com/watch?v=opU6ehJUP74 To chyba lubicie tą nutkę :polew:
  24. hehe siemka, nom ja też najpierw trzeba porozmawiać i wogóle :polew: :polew: Tylko szkoda że ta rozmowa jest zawsze niepotrzebna
  25. Ja tam się nie zakoc**je od pierwszego wejrzenia :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.