Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
bzykałeś którąś z nich? :gwizdanie: Każdą która spotkałem [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 21:14_________________________________________________ Stan
-
Spoty Katowice i okolice
Mam nadzieję że moja nie czyta forum. Pokażę Ci moją byłą http://nasza-klasa.pl/profile/7768110 A to moja przyjaciółka http://nasza-klasa.pl/profile/7565309
-
Spoty Katowice i okolice
Ale się zasiedziałem na naszej klasie Ale oglądam koleżanki z klasy i wspominam czasy wagarów oraz gier na pocałuki
-
Spoty Katowice i okolice
chodziło mi o Rafała z tym stolikiem :gwizdanie: A co że mam niby dziewczynę to nie mogę się bawić Ja wychodzę z innego założenia
-
Spoty Katowice i okolice
Jakieś balety są w planach
-
Spoty Katowice i okolice
gaz to wiesz...trza było kupić benzynę i kozaczyć Ja nie kozaczę i wolę jeździć dieslem niż benzyną z gazem
-
Spoty Katowice i okolice
Po 5 trza było założyć gaz a nie zmienić jakieś pipy i tym podobne
-
Spoty Katowice i okolice
Spokój mi tu bo dostaniecie z baniaka ode mnie
-
Spoty Katowice i okolice
Chociaż raz powiedział coś mądrego
-
Spoty Katowice i okolice
Jest demokracja więc zróbmy głosowanie
-
Spoty Katowice i okolice
Oho zaczyna się jebanie
-
Spoty Katowice i okolice
Mi obojętne kiedy Nawet może być niedziela
-
Spoty Katowice i okolice
Na jaką
-
Spoty Katowice i okolice
trzeba bylo nam postawić po flaszce to byśmy ci to poskładali jak należy No może nie jak należy ale na pewno by się poskładało nom i taniej by wyszło :gwizdanie: I ładniej [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 19:34_________________________________________________ Trzeba właśnie coś ustalić :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
trzeba bylo nam postawić po flaszce to byśmy ci to poskładali jak należy No może nie jak należy ale na pewno by się poskładało
-
Spoty Katowice i okolice
dobra ja spadam na spota na EU keżor na EU, nie zasłaniaj się jakimś Audi Śląsk[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 19:22_________________________________________________bulczas na czerwone się przerzuciłeś ? Zmiany są wskazane. W tym audi podobają mi się fele
-
Spoty Katowice i okolice
dobra ja spadam na spota Nara spotowicz [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 19:21_________________________________________________ Ach Ci fachowcy :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
0.216ki ? To też Nie mogę nad morze jechać takim wolnym padłem :gwizdanie: A 16" to głośniki mi zostały z poprzedniego auta[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 19:17_________________________________________________ Geju
-
Spoty Katowice i okolice
Ja czekam aż będzie cieplej i montuje 16-stki do przodu
-
Spoty Katowice i okolice
hehe nom dobry motyw hehe co jest robimy przesiadkę na nissany? Mi się te nissany podobały zawsze
-
Spoty Katowice i okolice
szukaj szukaj, może zakochasz sie w jakiejś innej [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 15:16_________________________________________________ dojebany ostatni kadr , ja aż podskoczyłem Hehe dobre też mnie ruszuło [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 15:20_________________________________________________Kurde nie mam co ze sobą zrobić ;( Za zimno żeby coś przy aucie zrobić a w domu nuda :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
O k**wa padłem :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.youtube.com/watch?v=opU6ehJUP74 To chyba lubicie tą nutkę :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
hehe siemka, nom ja też najpierw trzeba porozmawiać i wogóle :polew: :polew: Tylko szkoda że ta rozmowa jest zawsze niepotrzebna
-
Spoty Katowice i okolice
Ja tam się nie zakoc**je od pierwszego wejrzenia :gwizdanie: