Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Witam z rana. Fajna fota Kezor :-) Spadam do roboty...
-
Spoty Katowice i okolice
do środy mam To się nie dziwie że nie idziesz spać.Ja spadam bo rano do roboty :wallbash:
-
Spoty Katowice i okolice
hmm no coż bezkomentarza (napisał bym coś ale się boję ) jak już przy piwku jesteśmy to co otwieramy po jednym? A Ty masz dalej l4 :mysli:
-
Spoty Katowice i okolice
Co to za urodziny bez alko Chyba teściowej :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
I to w jakim stylu
-
Spoty Katowice i okolice
jak brzmi hehe nom spytaj chłopaków :gwizdanie: wydaje mi się że nom lepiej lata ale i tak mi brakuje kuni trzeba pomyśleć chyba nad eSa Max nie warto nawet słuchać tego padła :polew: No żarcik chodzi za***iście a szczególnie w tunelu
-
Spoty Katowice i okolice
nom chyba mu się udzieliło od Stanleya... Trzeba chłopaka na dobrą drogę wprowadzić z powrotem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Jestem ponownie Keżor jesteś niesmaczny
-
Spoty Katowice i okolice
tylko się tam nie opij :gwizdanie: Tam są inni ludzie spokojni :gwizdanie: Tam jest forum motoryzacyjne a nie anonimowych gejów i alkoholików :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 14:49_________________________________________________Dobra spadam panowie trzymajcie się
-
Spoty Katowice i okolice
hehe bo jesteś hardkorem No a jak Dziś mam tydzień spotów zaraz spadam do rudy śląskiej na spot z poprzedniego klubu ibizy
-
Spoty Katowice i okolice
zgadamy się na gg Tylko ja będę wolny chyba ok 16 17 bo mam kilka spraw na mieście czyli lipa z jazdy ja zazwyczaj wychodzę wieczorem - lampka przód 5x LED daje rade Ja nie mam nawet odblasków
-
Spoty Katowice i okolice
zgadamy się na gg Tylko ja będę wolny chyba ok 16 17 bo mam kilka spraw na mieście czyli lipa z jazdy
-
Spoty Katowice i okolice
w go-go za drogo...jest lepsza opcja Królu, no ja myślę Bulczas, laski same na mnie leciały, jak byś stał z kluczykami od Dimana i z stówką za uchem to byś też miał fanki Czyli same blachary :polew: oj teraz to nas wszystkich obrażasz... blacha to była tylko jedna :gwizdanie: Słyszałem opowieści
-
Spoty Katowice i okolice
w go-go za drogo...jest lepsza opcja Królu, no ja myślę Bulczas, laski same na mnie leciały, jak byś stał z kluczykami od Dimana i z stówką za uchem to byś też miał fanki Czyli same blachary :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 14:09_________________________________________________ O której idziesz na rower może też bym pojeździł
-
Spoty Katowice i okolice
Jak znowu przecież wczoraj to tylko smaki sobie zrobiłem [br]Dopisany: 28 Luty 2010, 14:06_________________________________________________ to miała być tajemnica mieliśmy udawać że tego niewiemy :polew: Nie mogłem się jakoś powstrzymać :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Słyszeliśmy jak wyrywałeś laski siedząc przy stoliku i pijąc piwo :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Grubo to będzie bo zaczyna się sezon To gdzie idziemy 6 marca
-
Spoty Katowice i okolice
Nie no takie dwie bzdury
-
Spoty Katowice i okolice
jakie?? siemka Diman Prawie niezauważalne :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Wróciłem z garażu i dwa mody poczynione
-
Spoty Katowice i okolice
Spadam do garażu pomóc bratu będę później
-
Spoty Katowice i okolice
I gdzie to upchniesz
-
Spoty Katowice i okolice
To jednak ktoś się pokusił o leda :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ekipa poszła pić i nikt nie spamuje :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Bierz swoje padło chcę usłyszeć jak to chodzi. To 20:40 jestem pod Twoim blokiem oki