Treść opublikowana przez Bulczas
-
[ALL B5] Które felgi wybrać do mojej A4. I na jaki kolor je pomalować
Dzięki Keżor za foty. Hmm jeszcze trochę pomyśle do wiosny jest trochę czasu. Byłbym wdzięczny jakby ktoś pokombionował coś z kolorami felg
-
Spoty Katowice i okolice
Ale tu cisza wszyscy szykują kolację
-
[ALL B5] Które felgi wybrać do mojej A4. I na jaki kolor je pomalować
Kolego a czy są tam te konkretne wzory których szukam Raczej nie. Prosiłem o doradzenie a twoja wiadomość w niczym mi nie pomaga.
-
Spoty Katowice i okolice
Wesołych świąt panowie i dużo rezania w przyszłym roku
-
[ALL B5] Które felgi wybrać do mojej A4. I na jaki kolor je pomalować
Witam Na wiosnę chcę założyć inne felgi do mojej A4. Ogólnie nie widzę żadnych innych felg niż jakieś szprychy. Dlatego mam prośbę do kogoś kto bawi sie VT żeby wrzucił na moją A4 kilka typów felg w kilku kolorach. W grę wchodzą głównie dwa typy 1. O.Z. Racing Superturismo kolor - srebrny, grafit, czerń http://img37.imageshack.us/img37/1491/img1635c.jpg 2. Ori Audi S-line kolor - srebrny, grafit, czerń http://photos04.allegroimg.pl/photos/oryginal/857/18/41/857184197 Tu zdjęcie mojego auta z boku bo tak chyba najlepiej, a auto na dniach pójdzie w dól ( gwint już czeka na założenie ) więc jeśli ktoś ma zdolności niech posadzi moje A4 na ziemie. Jeśli ktoś ma jakieś propozycje walić smiało. Podpowiedzi i sugestie mile widziane
-
Spoty Katowice i okolice
No niestety samego by mnie nie puściła :ranting1:
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Keżor da radę podjechać w niedziele na garaż czy idziesz do kościoła
-
Spoty Katowice i okolice
Witam Ja też się zapisałem
-
Spoty Katowice i okolice
Witam SoMeS gdyby nie robota to już dziś bym siedział u Keżora. Ale tak wsumie już niedziela to nie święta więc jeśli Keżor i Ty SoMeS macie czas to czemu nie.. Spadam do pracy będę po 22
-
Spoty Katowice i okolice
:polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Szkoda że Cię nie było Miszka bo Krolu stawiał w maku kolację wigilijną
-
Spoty Katowice i okolice
Kurde do roboty mam na 14
-
Spoty Katowice i okolice
I to mnie cieszy To kiedy mogę wpaść do monster garage
-
Spoty Katowice i okolice
Też byłem No myślałem że poczta zawiedzie ale jednak nie gwint jest już u mnie Keżor tu fotka dla Ciebie http://poczta.onet.pl/7570331,zalacznik.html?a=v&k=0&f=0&ui=39636789&s=9[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 23:05_________________________________________________Kurde fota z poczty to nie zobaczysz, zara zrobię aparatem..[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 23:06_________________________________________________Tutaj foty
-
Spoty Katowice i okolice
No co Ty trzeba się opłatkiem podzielić :polew: Ok spadam już :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Spoko będzie co robić przed praca. :gwizdanie: Ja też spadam Narka Pucek Będziesz jutro w SK??
-
Spoty Katowice i okolice
Tylko bez choinek i spojlerów :polew: Czemu każdy to mówi :wallbash: Ja to bym chętnie nawet 19" lub 20" włożył ale te drogi SoMeS
-
Spoty Katowice i okolice
Fele na pewno będą inne i raczej pójdą w grafit. Poluje cały czas na grill z esy ale ciężko. Mi to się takie fele podobają tylko nie wiem jak to na A4 będzie wyglądało...http://www.llantasracing.com/fotos/kit%20de%20llantas%20oz%20racing%20superturismo%20gt%20negras%20letras%20rojas.jpg
-
Spoty Katowice i okolice
Czego się spodziewać po polsce jak nawet po srebrnym widać po jednym dniu tyle syfu że szkoda słów [br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 00:13_________________________________________________ Obie niczego sobie ale pierwsza kolor felg taki brązowy Ja chyba będę robił coś na styl drugiej tylko fele inne.
-
Spoty Katowice i okolice
Pucek zapodaj plan na PW bo ja nie mogę się zdecydować w który iść kierunek :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Hehe wiem co to ciemny kolor moje poprzednie auto było czarne i tęsknie z tym kolorem ;(
-
Spoty Katowice i okolice
No to że na moim lakierze nie widać tak bardzo brudu jak na Twoim więc niech sypie a co
-
Spoty Katowice i okolice
Wsumie racja bo aż wstyd takim jeździć
-
Spoty Katowice i okolice
I lipa chyba jutro z upalania bo śniegu co raz mniej