Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. ostatnie przygotowania i w drogę
  2. Dawaj do niebieskiej lampy ze srebrnej i sprzeda się w 5 minut mówię Ci
  3. ja tam czekam do jutra ale zdrowie bracie a powiedz mi jak z wozem jedziecie swoim czy ojca Diman Stanley wybiera 3 opcja czyli albo pozycza odemnie ekonomiczne 2.8 albo srebrne lambo Lambo jest w pytę
  4. ja do roboty zaraz
  5. Już widzę jak będzie grubo
  6. Czyli 2 litry napoju 39% i 4 litry 5,9%... chyba wszystko wymieniłem co nie ? i i cola cola do zapijania jakieś 4 litry Mała pomyłka napoje 40% a tych drugich 5,9% cały karton
  7. Taką tapicerkę widzę u mnie
  8. właśnie wróciłem z zakupów na BT
  9. Jak Ty możesz pokazywać body rs4 z takim chromem To tak jak Kowi chlapacze i hak miał
  10. I tak pewnie za rok będą inne felgi znając życie
  11. Muszę dorwać gdzieś 215/40 bo na 225 nie da się zjechać nisko bo trze ustrojstwo ---------- Post added at 22:38 ---------- Previous post was at 22:37 ---------- Dokładnie:decayed: ale i tak ich mniej niz flatów A miałem brać flaty od Michała dobrze że nie miałem wtedy kasy
  12. I po spocie jeszcze chwilę z Dimkiem pogadaliśmy
  13. Właśnie wróciłem z garażu wrzucać letnie. Tylko na spocie muszę gwint podnieś do góry bo trze jak cholera
  14. Dla mnie jakoś żadne nie robią wrażenia. Wiem że to nudne ale polifty byłyby chyba najlepsze A z tych co wkleiłeś to chyba ku trójce bym się skłaniał
  15. Melduję się dzisiaj na letnim setupie
  16. ktoś rozumie podział pokoi bo miało nie być dwójek a nagle każdy ma dwójke
  17. Opony z allegro czy gdzieś u nas dorwałeś bo też szukam
  18. Na ten czas chyba nikt takich nie ma chociaż kiedyś były na forum Będą u mnie to się pochwalę
  19. Nie zrezygnowałem z nich bo jednak ten czarny mi nie chciał przejść przez gardło Gdyby były chociaż grafitowe biorę bez zastanowienia, albo jakby były tu blisko żeby można było przymierzyć to jeszcze
  20. No i koło też już wybrane. Myślę że na przyszły tydzień już zamontuje. Do ET 41 dystans 5mm na tył będzie ok. Przodu nie ruszam bo ostatnio na ET 35 mi tarło przy solidnej glebie. Felga 8 cali
  21. Tak jak mówiłem długo nie trza szukać http://allegro.pl/weitec-gwintowane-reg-twardosci-golf-4-leon-audi-3-i2210564206.html ---------- Post added at 12:16 ---------- Previous post was at 12:14 ---------- To też Ci chyba podpasuje http://allegro.pl/sportowe-amortyzatory-gwint-i-sprezyny-audi-w-i2191840049.html
  22. Amortyzatory nie mają nic do wysokości chyba że są padnięte to jest niżej. Kupuj gwinta i wyregulujesz jak będziesz chciał
  23. do 14 i słoneczny weekend
  24. Mario ja bym szukał jakiejś używki firmowej. Ewentualnie ten FK ale to praktycznie to samo co mts itp. Ja przeglądałem allegro to do a3 i leon jest to samo to było w czym wybierać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.