Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
http://moto.allegro.pl/audi-a4-quattro-sprezyny-h-r-super-stan-i1647187684.html Kędzior fajne springi w dobrej kasie. Tylko mi to wygląda na ośkę :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
byłem dziś na Rogożniku i tam woda nie za czysta ale ciepła
-
Spoty Katowice i okolice
ale pogoda
-
Spoty Katowice i okolice
Ale nuda w robocie
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiu to nie jest recaro tylko zwykłe kubły skórzane
-
Spoty Katowice i okolice
miałem kiedyś tą antenę nie chce dzięki No szit totalny [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:30_________________________________________________Ale czteropak możesz przywieść to ładnie chciałeś mi sprzedać szajs kolega z forum Dla czteropaka wszystko ok to zrób mi laske Sam se zrób geju
-
Spoty Katowice i okolice
miałem kiedyś tą antenę nie chce dzięki No szit totalny [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:30_________________________________________________Ale czteropak możesz przywieść to ładnie chciałeś mi sprzedać szajs kolega z forum Dla czteropaka wszystko
-
Co sądzicie o operatorze komórkowym PLAY ?
Pewnie mam jakiś z d*py plan taryfowy jakoś się muszę jeszcze pokulać rok a potem się zobaczy :gwizdanie:
-
Co sądzicie o operatorze komórkowym PLAY ?
Ogólnie to chodzi mi o to że cała kwota jaką masz do wykorzystania na abonament jest podzielona na kilka pozycji. Jakiś pakiet minut promocyjnych, pakiet złotówek i kilka innych. Jakby nie mogli dać kwoty z której wychodzi te 350 min np i spokój. A tak jedne schodzą najpierw drugie później i już kilka razy przekroczyłem abonament przez to a np 50 minut z jakiegoś pakietu mi zostało i przepadło w piz*u
-
Spoty Katowice i okolice
miałem kiedyś tą antenę nie chce dzięki No szit totalny [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:30_________________________________________________Ale czteropak możesz przywieść
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka jak chcesz mam w garażu praktycznie nówkę hustlera ic-100 oddam za czteropak
-
Co sądzicie o operatorze komórkowym PLAY ?
Ogólnie mi nie pasuje albo takie wrażenie mam że w innych sieciach jest inaczej. Mi nie pasuje i tyle. Każdy lubi co innego
-
Co sądzicie o operatorze komórkowym PLAY ?
O tych minutach to wiem wszystko zrozumiałem co nie zmienia faktu że w innych sieciach jest to jakoś lepiej rozwiązane. Co do zasięgu to wszystko fajnie plus łapie ale takie przestawianie jest irytujące bardzo. Jak Play zrobi takie zasięg jak ma Plus to wtedy będzie gitara i te minuty nie przechodzące jakoś przeżyje
-
Spoty Katowice i okolice
j**ane ale ma balony skaczące
-
Co sądzicie o operatorze komórkowym PLAY ?
Napiszę coś od siebie. Przenosiłem się z Orange do Play. Oferta genialna, telefon itp To by było tyle z plusów. Zasięg to porażka. Oczywiście często się włącza roaming z Plusa ale wtedy nie można korzystać z neta Minuty nie przechodzą na następny miesiąc co jest porażka całkowitą. Miałem mieć 350 minut wymienne na smsy a dostałem jakieś pakiety złotówek i inne badziewa w których ciężko się połapać. Jestem ciekaw co zaproponuje teraz T-Mobile ale zasięg Ery jest chyba najlepszy. Dziewczyna miała Ere i wszędzie miała zasięg bez żadnego roamingu. Dla mnie Play to porażka. Jedyne co jest fajne to to że ma fajne telefony i rozmowy za darmo w sieci
-
Spoty Katowice i okolice
w ASO Stawiasz
-
Spoty Katowice i okolice
ale w tym masz niby odgrzybianie, wiec niewiem jakie sa ceny dokladnie Muszę jechać tam na będzin zapytać :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Czyli się nie opłaca bo wyjdzie trochę ponad 100zł czyli tak jak normalnie
-
Spoty Katowice i okolice
nie opłaca się "napełnianie klimatyzacji nowym czynnikiem chłodzącym (200 ml) Za każde kolejne 100 ml czynnika chłodzącego dopłata 16 zł" A ile wchodzi czynnika do B5 Muszę gdzieś w końcu jechać z tą klimą :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
No i najważniejsze grill się odbył
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szkoda że tak szybko pały zjebały impreze
-
Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
I po imprezie. Gdyby tylko pogoda była lepsza :gwizdanie: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
pozdro z zatoru
-
Spoty Katowice i okolice
W Będzinie koło targu jest bardzo dobry warsztat