Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Powinienem być a to co seski ci nie dał tych drugich. W ogóle to górne chyba są takie same z dwóch stron :gwizdanie: Tak, górne są takie same ale górne przednie, górne tylne to co innego. Założyliście mi dwa górne przednie na jedną stronę co poskutkowało tym że mam zjebaną zbieżność przez ten wahacz, ściąga mi o ćwierć obrotu kierownicy samochód bo jest włożony ten dłuższy. Komplet to ten prosty + wygięty. http://allegro.pl/wahacz-gorny-przedni-lewy-audi-a4-a6-vw-passat-b5-i1531527269.html - górny przedni http://allegro.pl/wahacz-gorny-tylny-lewy-audi-a4-a6-vw-passat-b5-i1531527268.html - górny tylny A wy mi założyliście dwa górne przednie na jedną stronę. Patrzyłem na lewą i tam jest ten prosty + wygięty, a z tej strony co wy zakładaliście mam dwa proste. Z Seskim się widziałem wczoraj, dał mi dwa pozostałe i oba są wygięte. No to co tu wyjaśnić bo ja nie wiem. sprzedawca części zawalił w podstawowej części. Naszej winy jest tu tyle co nic. Zazwyczaj nie patrzę za bardzo na to co zakładam tylko na to co klient przywiezie. Dla mnie też to było dziwne że zbierzność się przestawiła ale nie przyszło by mi do głowy że to źle dobrane wachacze
-
Spoty Katowice i okolice
Powinienem być a to co seski ci nie dał tych drugich. W ogóle to górne chyba są takie same z dwóch stron :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
A Twoje ile dmucha? 1,5 bo j**any map w kompie nie pozwala na więcej
-
Spoty Katowice i okolice
Allleee urrrwwwwałłł :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
zobaczymy Ali ostatnio mówił że na 1,6 bara powinno to jakoś jeździć To ja mam już swoje cyfry w głowie
-
Spoty Katowice i okolice
a ja nie piję bo jutro do roboty i muszę być rześki Ja też jutro od 8 :gwizdanie:
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Sprzedane bo się znudziły i teraz będą ori. Dach możliwe że też wróci do pierwotnej wersji :gwizdanie: Wcześniej miałem parcie na czarne lampy itp a teraz tyle się tego narobiło że lepszym rarytasem są ori
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Narazie nic ciekawego nie ma w necie a i kasy nie ma na to co bym chciał ;( Za to można pozapierdalać trochę na tych 16-stkach
-
Spoty Katowice i okolice
Ja już drugie żłopie
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Coś tam się znajdzie :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
No jak na szpreja ładnie to wyszło I wreszcie zacznie to jeździć jakoś
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
No i elegancko [br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 22:28_________________________________________________Up w pierwszym poście z pod zamku w Rabsztynie
-
Spoty Katowice i okolice
wróciłem z garażu Rowerek wypucowany i prawie przygotowany do sezonu
-
Spoty Katowice i okolice
A tu jak zwykle humory dopisują Trzeba by coś otworzyć :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też zaraz śmigam do garażu pokręcić trochę gwinta Narazie nie mojego ale może jak starczy czasu to wezmę się za wymianę nakrętek [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 10:40_________________________________________________ :gwizdanie:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dziś ok 12:30 czarny avant B6 w pakiecie S-line na rej SBE. Na spotach nie widziany :gwizdanie: a ramki ma Na zakręcie w Sosnowcu koło Magro
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też już wreszcie weekend po 2 tygodniach zapierdalania non stop
-
Spoty Katowice i okolice
Tuż za podium :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior wszystkiego najlepszego i żeby się ułożyło w życiu
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
tak sie sklada ze calkiem przypadkiem mam 0,7 w szafce Załatw szofera albo szoferkę i jedziemy na BP A ja pojadę teraz spać- Spoty Katowice i okolice
Jak dasz dobrą cenę to kto wie :gwizdanie: 100 i biore nawet teraz Bierz je jutro tylko przywieź jakąś flaszkę żebym nie pamiętał [br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 23:07_________________________________________________ :polew:- Spoty Katowice i okolice
Jak dasz dobrą cenę to kto wie :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
lepiej na dystansach sie jezdzi niz bez? No powiem Ci że mam takie wrażenie że o wiele lepiej wybiera dziury itp. O zakrętach przy dużych prędkościach już nie mówię- Spoty Katowice i okolice
Kiedy i gdzie :gwizdanie: bo nie kojarzę [br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 20:33_________________________________________________ Tak z parę mm mogloby być mniej ale za to ja się super prowadzi - Spoty Katowice i okolice