Treść opublikowana przez kyniu
-
Kibice żużla
Jeśli chodzi o mnie jestem kibicem Falubazu od pięciu lat,szwagier wciągnął mnie w ten sport i tak pozostało do dziś :> W GP stawiam na Hencoca,za Golobem nie przepadam
-
Kibice żużla
Ja też jadę 11 do Gorzowa a 18 u siebie oj będzie się działo :>
-
Kibice żużla
Wrocław oddaje walkowera http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110819/ZUZEL01/578386835
-
Kibice żużla
chyba nie , najnowszy news to brak Jędrzejaka w składzie: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/08/18/piotr-baron-dla-sportowefaktypl-jedrzejak-na-pewno-nie-pojed/ Ponoć gdzieś na necie pisali że nie mają kim jechać i walkower
-
Kibice żużla
Prawda że Sparta Wrocław oddała mecz walkower?
-
Kibice żużla
Musielibyśmy wygrać 32pkt ze Spartą zeby wskoczyc na 1msc i jechać z LL (pewnie UL ) to wtedy wy jechalibyście z Gorzowem. Sparta osłabiona pewnie pojadą zz,to 32pkt możecie pyknąć
-
Kibice żużla
Wszystko na to wskazuje że półfinał derby Lubuskie
-
Kibice żużla
60-30 potwierdza poziom
-
Kibice żużla
TYLKO FALUBAZ
-
[B5 AEB] Proszę o nr pompy wspomagania
Witam,tak jak w temacie z tego co zauważyłem są dwa rodzaje? czy w ADR jest taka sama jak w AEB? może ktoś zna nr pompy do AEB ośka r 97
-
[B5 AEB] 1.8T nie pali na jeden cylinder na zimnym silniku
Miałem to samo przyczynom był moduł wzmocnienia zapłonu
-
[B5 AEB] Brak płynu w układzie wspomagania
Witam,okazało się że pękł przewód który idzie od maglownicy do zagiętej rurki(chłodnicy) Z tego co zauważyłem jest problem z kupieniem używki do 1.8T,czy od 1.6 podejdzie bo wydaje się podobny? A może ktoś z was dorabiał taki wąż w firmie specjalizującej się hydrauliką?
-
[B5 AEB] Brak płynu w układzie wspomagania
Ok dzięki,może ktoś się jeszcze wypowie na ten temat
-
[B5 AEB] Brak płynu w układzie wspomagania
Witam,podczas jazdy pęk przewód łączący maglownicę ze zbiorniczkiem w skutek czego wyciekł płyn(olej) Bez wspomagania przejechałem 20 kilometrów,czy mogła przez to ucierpieć pompa wspomagania? Może ktoś się orientuje ile taki przewód kosztuje?kupować nowy a może szukać używkę? Silnik 1.8T AEB
-
[B5 ADR] Pytanie o głowicę
Witam,czy głowica z 1,8 ADR podejdzie do 1,8T AEB ? czy wałki rozrządu,popychacze hydrauliczne,napinacz łańcucha rozrządu będzie pasował?
-
[B5 AEB] Nie działający wentylator klimatyzacji
Tylko że u mnie po podłączeniu na krótko wentylator śmiga i nic się z nim nie dzieje,ale na kostce niema napięcia i nie mam pojęcia który to bezpiecznik.Wszyscy piszą że przy zbiorniku płynu od wspomagania jest kostka od wentylatora ale u mnie nic tam niema
-
[B5 AEB] Nie działający wentylator klimatyzacji
Witam, tak jak w temacie po włączeniu klimatyzacji wentylator się nie włącza.Klima manual,pacjent 1.8T AEB 97r Po podłączeniu wentylatora do akumulatora kręci się,brak zasilania na wtyczce od wentylatora.Który bezpiecznik,przekaźnik jest odpowiedzialny za prace wentylatora?
-
[B5 AEB] Brak zasilania wentylatora klimatyzacji
Witam, tak jak w temacie po włączeniu klimatyzacji wentylator się nie włącza.Klima manual,pacjent 1.8T AEB 97r Po podłączeniu wentylatora do akumulatora kręci się,brak zasilania na wtyczce od wentylatora.Który bezpiecznik,przekaźnik jest odpowiedzialny za prace wentylatora?
-
[B5 AEB] Stuki w silniku ;filmik;
Witam przed remontem było głośne grrrryyy,wymieniłem rozrząd,turbinę,wywaliłem kata wstawiłem dp.Głośne grrryyy ucichło ale jeszcze coś lekko hałasuje w przedziale 2000-2500 obrotów podejrzewam że łańcuch hałasuje,chociaż wyglądał że jest napięty Czy można sprawdzić łańcuch tak jak kolega wyżej napisał,odkręcić pokrywę i zobaczyć na odpalonym?przecież olejem będzie chlapało
-
[B5 AEB] Demontaż miski
Ja robiłem bez kanału,pod lewarowałem auto dwa dni leżenia pod autem namordowałem się ale się udało Odkręciłem poduszki silnika i skrzyni podniosłem silnik 15 cm do góry miska wylazła,przy lewarowaniu silnika trzeba uważać na wentylator bo może się połamać
-
[B5 ADR] Wibracje przy obrotach biegu jałowego
Częstą przyczyną telepania silnikiem budą,jest uszkodzone łącze elastyczne wydechu(plecionka)
-
[B5 AEB] Jaki rozmiar złącza elastycznego(plecionki)
Ja swoją kupiłem 50/100 i pasuje,co do twojej to nie mam pewności najwyżej zamienisz się na 50/100
-
[B5 AEB] Wymiana turbiny
Dzięki chłopaki tez myślałem że nie trzeba,ale lepiej się upewnić.A jeśli chodzi o przewód to go wyciągnę sprawdzę jego drożność i przeczyszczę
-
[B5 AEB] Wymiana turbiny
Witam czy po zamontowaniu nowej turbiny trzeba ją zalać olejem ?
-
[B5 AEB] Jaki rozmiar złącza elastycznego(plecionki)
Witam proszę o pomoc odnośnie złącza elastycznego plecionki,silnik AEB jaki rozmiar plecionki kupić ? plecionkę się wspawuje,czy jest wkładana ? jakieś namiary gdzie można kupić?