Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maxito

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maxito

  1. ciemny siwy b6 na nr KR prawdomodobnie 2,5 TDI dziś około 17 w katowicach potem odbił na Orlen pozdro dla Ziomka
  2. z popołudnia
  3. rok na forum i dopiero fotki wrzuciłem :naughty: jestem hardcorem :kox: :polew:
  4. gdzie byliście jak was nie było ??? :kox:
  5. dzisiaj byla u lekarza i oficjalnie to potwierdzil od 5 tygodni :kox: gratulacje ziomek :good: :good:
  6. tabule poszły do produkcji , pozwole sobie wtrącić dla zainteresowanych
  7. tablice w produkcji pozwole sobie wtrącić
  8. I JA
  9. i do pracy rodacy
  10. dobra ziomki zmykam poprzebywać do jutra
  11. co tam Maksymilianie ? sie żyje powoli ... widziałeś że mi wątek podwiesili a jakie ładne zdjęcia wrzuciłem za sprawą Keżora a pierdzielony tak schował te zdjęcia że dopiero Piechol mi wskazał do nich drogę :polew: MAX co Ty gadasz widać je było od początku :gwizdanie: no to chyba oślepłem gdzie i w którym miejscu :mysli:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 20:47_________________________________________________ :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy: dobra znalazłem :embarrassed: :embarrassed: ;(
  12. co tam Maksymilianie ? sie żyje powoli ... widziałeś że mi wątek podwiesili a jakie ładne zdjęcia wrzuciłem za sprawą Keżora a pierdzielony tak schował te zdjęcia że dopiero Piechol mi wskazał do nich drogę :polew:
  13. Niedługo będzie koniec Ale nie ma co, to chyba największa grupówka do tej pory. Udało się nieźle a i Rogal też pewnie nie narzeka.
  14. slodziutkie ale moje mi wystarcza mam takie same tyle ze nie w skorze i mysle ze lepiej bo sie nie poci mi dupsko pod nimi ja też za skóra nie przepadam, chyba żę z wentylatorkiem pod dupeczką :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. DIMAN ty je pakuj a ja pakne Twoje :naughty: :cool1:
  16. tema zamiera ja mam termin za dwa tygodnie wreszcze
  17. coś mi się pojebało w tych odpowiedziach [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:17_________________________________________________ 78 dni, 15 godz. 25 min. :gwizdanie: :gwizdanie: Krolu... No to nieżle jedziesz z tym koksem :gwizdanie: Nie nadrabiam reszty spamu bo mi się nie chce !! Krolu zapoda kompa i cały dzień forum ma otwarte mimo że na kompie nie siedzi ja mam 43dni 10godz[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:13_________________________________________________ a co ja Miszka jestem żeby być innej orientacji?? :polew: :polew: Max ty coś dzisiaj piłeś lub brałeś?? :polew: :polew: a skąd na tygodniu Kędzi bój się Boga od jutra zaczne do Teścia jade więc znowu do odcięcia :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:18_________________________________________________dobra ziomale robie rząd i zmykam stąd :cool1: bawcie się czołgiem
  18. na tym forum jesli chodzi o gaz zauważyłem to, że każdy ma taką instalacje to ja poleca a reszta jest fe... i tak wszystko wychodzi w praniu, a Kędzior u mojego gaziarza gwarantuje Ci profeske, zreszta widziales, jechales moja fura na gazie i tak ci się zmuli :tongue4: :tongue4: zobaczymy na nastepnym spocie :tongue4: a jak sie zamuli to wsadze 2.7 "grozisz mi " :polew: :polew: wiem że i tak ty z podlenkiem byś mnie wciągnął, ja ze swoimi 116 hp nie podołam :no: [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:14_________________________________________________ na tym forum jesli chodzi o gaz zauważyłem to, że każdy ma taką instalacje to ja poleca a reszta jest fe... i tak wszystko wychodzi w praniu, a Kędzior u mojego gaziarza gwarantuje Ci profeske, zreszta widziales, jechales moja fura na gazie i tak ci się zmuli :tongue4: :tongue4: muli to twój disel nie fikaj bo cie objade kiedyś ... :shocked: :shocked:
  19. przegladałem wątek battalionu i tam była to fota więc mówię trza ją wkleić to polejemy :polew: :polew: powiem ci że kamień z serca mi spadł bo już myślałem że jesteś G...m tzn zmieniłeś orientacje :polew: :polew: :polew:
  20. na tym forum jesli chodzi o gaz zauważyłem to, że każdy ma taką instalacje to ja poleca a reszta jest fe... i tak wszystko wychodzi w praniu, a Kędzior u mojego gaziarza gwarantuje Ci profeske, zreszta widziales, jechales moja fura na gazie i tak ci się zmuli :tongue4: :tongue4:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.