Treść opublikowana przez Maxito
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
WARUMMM??? pisz po polsku do mnie Max, koszulkę mam od czwartku i nie byles w nie w imperium bys nie musial nic robic same by podbijaly :polew: siema diman [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 17:22_________________________________________________ no wierze wierze dobra chłopy idę spamować na Katowice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
daj spokój dopiero wstałem fajnie sie bawicie, :slina: :slina:szkoda że już kawalerem nie jestem :slina: :slina:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ci powiem faktycznie wyczyn 17 a ty dopiero stać potrafisz :polew: do Tarnowskich to cie chyba ale powiozą :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oo Siemka widzę że żyjesz :> Gregory mi na gg pisze czy byśmy dziś na tarnowskie nie uderzyli to jak??? :kox: to to sie bawicie :kox: :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ello pitek co tam ???
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co z furami żeście zrobili bo rozumiem że spot się ciutek przeciągnął i wyszło jak wyszło[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 17:02_________________________________________________ WARUMMM??? pisz po polsku do mnie Max, koszulkę mam od czwartku ja wczoraj odebrałem i nawet się mieszcze w nią :polew: troche się tego obawiałem ale dieta nie poszła w las
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucek koszulke dostałeś ???
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jest dalej dokładnie, bania dalej trzyma, obstawiam że jedna seta vódy i znów zamiatam zwłokami Kamil, 5W50 lub 10W60 to co to za okazja 2200 strona czy taki spontan
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to co jakieś święto ??? że drugi dzień z rzędu dajecie w palnik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sima ziomki co tam w wielkim świecie śłychać cos słyszałem że wczora było grubo :rolleyes:
-
Spoty Katowice i okolice
witam dziewczyny wy moje :polew: mam do nadrobienia jakieś 50 stron na Kat o gliicach nie wspomne Krolu znasz się na lapkach mój się troche zamula jesteś wstanie coś zaradzić ???
-
Spoty Katowice i okolice
no widzę że niektórzy sie udzielają :wink4: :> (patrz wypowiedź poprzednika ) :good:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 17:26_________________________________________________mam pytanko do wszystkich kumpela szuka jkiejś fury fajnej do 20000 ma ktos cos na oku nie musi być audi
-
Spoty Katowice i okolice
siema ziomki polecielisćie po bandzie !!!!!!!!!! ja od poniedziałku :beach: to wszystko nadrobie
-
Spoty Katowice i okolice
NA TYGODNIU DRINY a wątroba tylko jedna
-
Spoty Katowice i okolice
K R O L U !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAPŁAĆ WKOŃCU ZA DŁUGOPISY !!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO TY KASY NIE WPŁACIŁEŚ :angry: :angry: :angry: :angry: JAK NIE MASZ TO POWIEDZ JUTRO ZROBIMY ŚCIEPKE :tongue4: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
jak miszka sie przekludził to może by tak, mu parapety opić???? co wy na to???? i ciekawe co sam gospodarz
-
Spoty Katowice i okolice
nikomu, zobcze jaki ma odcien !
-
Spoty Katowice i okolice
pewnie już wiesz we wtorek trochę się działo miszka + stanlej potem solo kanar wpadnij na spota we wtorek
-
Spoty Katowice i okolice
sobie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: no to gratulacje bądz we wtorek i radio przywieź Komu chcesz moje radio sprzedać? :naughty:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
gratki sary ..... wreszcie RNS super sprawa !!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Spoty Katowice i okolice
no to gratulacje bądz we wtorek i radio przywieź
-
Spoty Katowice i okolice
powodzenia chłopie ucz się ucz bo nauka to potęgi klucz ja pamietam jak śnieg będzie to się śmigne twoją bryczką ,,, :kox: :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jeszcze tu jesteś? [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 01:21_________________________________________________ja już spadam spać :gwizdanie: Jestem bo czekałem aż Ty sobie pójdziesz wygrałem keżor ty też już zmieniłeś barwy na gliwickie ???? :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
a ty możesz ??? czy w pracy siedzisz ??? pewnie samoloty nie odlatują przez tą pogode [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 02:27_________________________________________________ ralf już spać miałeś ??? :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ralf co ty gadasz młoda godzina ja dopiero 15 drina se zalewam...