Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
spokojnie panowei jakoś sie zgadamy to sie jakieś wspólne ślizganko zorganizuje poczekajmy na śnieg
-
Spoty Katowice i okolice
mówicie o ym śmietniku z fotoradarami dziś nasz pan prezydent odrzucił ustawę o fotoradarach i większych mandatach chyba jedna dobra rzecz... [br]Dopisany: 14 Październik 2009, 21:33_________________________________________________jest tu ktoś co śnieg spadł to wszyscy poszli szaleć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chcesz nowe czy używane [br]Dopisany: 14 Październik 2009, 22:53_________________________________________________ojciec kupił firestone jak mnie pamięć nie myli nówki za chyba 8 paczek z przekładką
-
Spoty Katowice i okolice
powiem ci foty :notworthy: a o wątku pogadamy w piątek chciałbym jakieś fotki wkleić a do końca nie wiem jak się to robi a kaszany nie chce robić więc spokojnie[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 20:38_________________________________________________panowie czy ktoś na piątek się pisze do gliwic??? zapisy na pw. tylko nie wszyscy bo mi skrzynkę zapchacie :polew: [br]Dopisany: 14 Październik 2009, 20:47_________________________________________________ krolu a to pewne że cie nie będzie czy musze cię prosić
-
Spoty Katowice i okolice
ello z wieczora myślę ciągle o założeniu wątka co do tych spotów wyjazdowych ale do końca to nie wiem jak ma to wyglądać muszę to z kimś obgadać
-
Spoty Katowice i okolice
krolu no co ty ściemniasz głownego gliwiczanina nie będzie może jakoś to przeżyjemy czemu cie ma nie być [br]Dopisany: 14 Październik 2009, 10:49_________________________________________________ kanar spokojnie bedziemy jechać około 19 bo i ja wcześniej nie dam rady
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
sima panowie któtkie pytanie o której się spotykacie w niedziele być może że wpadniemy wraz z gliwicami
-
Spoty Katowice i okolice
simka panowie z rana w ten środowy piękny dziń wsystkim któży byli na wczorajszym spocie txn :good: miło było popatrzeć na taką ilość autek gdyby byli jeszcze ci co zwykle byłoby nas jeszcze więcej ale ze spota na spota jest nas coraz więcej czester za sesje zdjęciową panowie ja myślę że teraz my musimy w piątek wpaść do gliwic do nich i sie odwdzięczyć za frekwencję nie może byc tak że tylko oni do nas tylko i my mósimy wyjeżdżać do ziomali z gliwic więc otwieram liste na piątek kto sie pisze? a godzine już ustalimy jak będzie ekipa czekam na chętnych na 100% będę ja , krolu, keżor ... kto nastepny????
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na wstępie txn za spota wszystkim tak jak wspominałem wcześniej ja teraz postaram się zwerbować ludzi z katowic na spota do was w piatek lecznapewno na 18 to sie nie uda dojechac jak juz to myślę że 19 : 00 19:30 bedzie realną godziną raz jeszcze txn panowie :good:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zaraz napisze u swoich że przyjeżdżacie w pokojowych zamiarach
-
Spoty Katowice i okolice
sex drugs & rock&roll bania do rana a potem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mam nadzieję że moi krajanie mnie nie wyd.... i sie pojawia w pełnym składzie [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 17:25_________________________________________________czester weź może aparat to jakieś fotki popstrykasz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema panowie widzę troche was dziś przyjedzie ciekawe czy bielsko zawita
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 17:02_________________________________________________keżor weż aparat może jakieś foty by trzeby było zrobić bo w podziemiach jeszcze nie mamy a moze nas dziś trochę będzie [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 17:05_________________________________________________jak tak dalej pójdzie to do końca tygodnia pierwsza 100 pęknie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
poszło zaproszenie do bielska zobaczymy co z tego wyjdzie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
witam panowie sorry że dopiero dziś ale ostatnio na forum katowickim poruszyliśmy temat wzajemnego odwiedzania się, na chwilę obecną gliwice jutro przyeżdzają do nas a wprzyszłości planujemy wspólny wyjazd do częstochowy. i tak padła propozycja zaproszenia was na jutrzejszy spot w katowicach napewno się zrewanżujemy i zwiększymy wam frekfencje w przyszłości jak jutro nie przyjedziecie nic się nie stanie tak jak pisałem na wstępnie trochę późno was zapraszamy ale czasem spontany też są fajne. w razie gdybyćsie się jednak zdecydowali na naszej stronie macie plan dojazdu w razie problemów możecie zadzonić i ktos po was wyjedzie tel do mnie 604 249 606 Max pozdrawiam.
-
Spoty Katowice i okolice
wątpie aby przyjechali ale zapytam ???
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
20 pln i 2 kołpaki 15" oj MAX MAX porozmawiamy na Katowickich porozmawiamy.... :bicz: :bicz: krolu czy nie widzisz że o ciebie walcze chyba się nie gnieasz tanio cię nie oddamy nie wiesz co z keżorem będzie jutro ??? [br]Dopisany: 12 Październik 2009, 23:24_________________________________________________coś mi "w" nie pisze
-
Spoty Katowice i okolice
widzę że jutro frekwencja dopisze mam nadziej pobijemy 20 sztuk było by
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
10 pln i 3 kołpalki 16" i dwie szpilki dill
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
20 pln i 2 kołpaki 15"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 22:14_________________________________________________acha - i mam nadzieje że wynik ankiety się zmieni bo jak narazie to łeb w łeb bez wyraźnej przewagi czego kolwiek miron a twarz widać ??? jak nie to spox [br]Dopisany: 12 Październik 2009, 22:49_________________________________________________ krolu ty zdrajco :baseball:
-
Spoty Katowice i okolice
no to git
-
Spoty Katowice i okolice
miron a od ciebie ilu przybędzie coś keżor się nie odzywa
-
Spoty Katowice i okolice
jutro sie gliwice zapowiedzilei więc panowie nie wymiękać tylko wszyscy na spota do katowic obowiązkowo brać L-4 ,urlopy, nadgodziny musimy pokazać że u nas coś się dzieje a nie żaby rechoczą :polew: Keżor ty bryka zrobiłeś ??? jak nie to może ktoś po ciebie pojedzie napisz jeszcze do wszystkich z katowic i okolic pw o spocie ciekawe czy jaworzno przyjedzie??? :gwizdanie: