Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maxito

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maxito

  1. mi też się nie udało dojechać ps AKJAM na pw to byś odpisał
  2. czy ktoś z Gl będzie bo dla Dimana mam jego vaga
  3. :hi:z wieczora
  4. a pasuje do tego np 7n6 ??? bo to podobne 1nk to już za bardzo szczotkowane
  5. czy ma ktoś z was oznaczenie dekorów jakie się montuje w b7 konkretnie mi chodzi o takie oznaczenie 06S czy jest taki dekor w b7 lub ww4 na listwie takie znalazłem i nie wiem czy to prawidłowe oznaczenie:wink:
  6. wiem już to zauważyłem , ale podpięcie samych poduszek mi pokaże w którym kierunku iść, czy ten trzeci kabelek ma wpływ na to że kontrolka nie gaśnie ??? jak tak to pewnie będzie trzeba jakiś opornik tam wspawać - tak myślę ---------- Post dopisany 08-02-2013 at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany 07-02-2013 at 10:40 ---------- AWARIA USUNIĘTA KONTROLKA ZGASŁA , WYSTARCZYŁO PODPIĄĆ CZUJNIK CIĘŻARU W FOTELU PASAŻERA I KONTROLKA SAMA ZGASŁA
  7. Poduchy już wyciągnąłem wię chyba można spróbować. Tylko z tego co zauważyłem to poduchy ze zwyklych stołków się różnią od tych w stołkach skórzanych. Najpierw podłącze ten czujnik ciężaru i spróbuję skasować te poduchy jak to nie pomoże podepne te wyciągnięte poduchy i będzie wiadomo co jest grane
  8. wiesz ja miałem w b7 czujnik nie zapietego pasa w fotelu kierowcy - zacinał sie więc go poprostu odpiołem i u mnie nie sygnalizowało nie zapietego pasa - kontrolka AirBag też się nie świeciła. fotel pasażera miał czujnik ciężaru. natomiasta te fotele co wsadziłem miały tylko grzane pupy i pompowane lędźwie , u kierowcy był zwykły pas bez czujnika , a fotel pasarzera nie miał czujnika ciężaru. dwie osoby potwierdziły że problem może leżeć po stronie właśnie wypietego czujnika ciężaru ale jak go nie zapnę to się nie przekonam. A Twoja opinia lub sugestia co może powodować że świeci się Airbag - dodam że mieżyłem te poduchy i są ok z tego co się dowiedziałem to że mam trzy kabelki które idą do poduchy a teraz mam dwa tylko podobnoświadczy o tym że w z trzema kabelkami są 2 naboje a w tych obecnych jest tylko jeden nadój do wystrzału poduchy .
  9. Witam, ja z takim tematem od niedawna wymieniłem sobie stołki na skórę z b6. Po wymianie przypadkiem włączyłem zapłon i zaczytało błąd poduszki więc kontrolka się świeci - myślę a wystarczy skasować i po kłopocie. Niestety nic bardziej mylnego kontrolka owszem kasuje się ale po 10 sek się pojawia ponownie - na Vagu już nie pokazuje błędu Airbag a mimo to kontrolka świeci na czerwono. Nie dawało mi to spokoju więc wziąłem stare stołki z b7 i porównałem te wtyczki z airbagów zobecnie zabudowanymi. Co się okazało poduchy w stołkach z b6 maja po dwa kabelki w żółtych kostkach a w moich poprzednich aż trzy !!!! więc prawdopodobnie ten dodatkowy kabelek jest od podrzymania żeby kontrolka się nie świeciła - tak myślę ??? Teraz pytanie czy ktoś się z czymś takim już spotkał ??? Czy będę musiał podmienić te Airbagi żeby ta kontrolka w końcy zgasła ??? Zdemontowałem już te stare podychy i leżą na wierzchu, pozostaje tylko teraz zdemontować poduchy z siedzeń z b6 i podmienić ... Czy ktoś miał podobny przypadek i czy robił jak ja, czy rozwiązał to w inny sposób? Lub może jestem odosobnionym przypadkiem ... ---------- Post dopisany at 02:13 ---------- Poprzedni post napisany at 01:43 ---------- teraz widzę że poduchy ze zwykłych siedzeń nie podejdą pod skórzane - k**wa mać ---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 02:13 ---------- jest nowy trop w moim poprzednim fotelu był czujnik ciężaru pasażera czy jak się on tam nazywa. W tych nowych starych nie ma tego prawdopodobnie może to być przyczyna - sprawdzę i zobaczymy czy to ma wpływ ...
  10. witam, ostatnio wymieniłem stołki i miałem tak samo - wystarczy dobrze wyregulować trzpień max ymalnie w dół i nic nie powinno stukać
  11. diman, będę Cie wypatrywała trzeciego dnia o zachodzie słońca :grin:
  12. Zamieszczone przez Maxito siemka, może ktoś zabrać Vaga jak by DIMAN nie doleciał potrzebuję skasować Airbaga :hi: Zrzuć kleme z aku niestety to akurat próbowałem efeku brak dalej jebie mi po oczach czerwona kontrolka
  13. siemka, może ktoś zabrać Vaga jak by DIMAN nie doleciał potrzebuję skasować Airbaga :hi:
  14. ja polecam WYBOROWĄ dobra wóda za niewileką cenę, odradzam stumbas - z kłoskiem - łed tak po tym boli
  15. k**wa a już miałem kupować a tu taka ściema prawie już umowę kredytową podpisałem :grin:
  16. wystarczy pw
  17. dziś dostałem zawias prosto od Niemca już nie mogę się doczekać wiosny ktoś może ma jakiegoś dobrego mechaniora co mi to wrzuci na autko i po wszystkim geometrię ustawi ???
  18. stasiu jak tam spinki bo coś zamilkłeś
  19. witam, niestety mnie dziś nie będzie obowiązki tatusiowe wzywają, ale udanego spędu i oby frekwencja dopisała
  20. hello "ewrybady "
  21. siemka Basia Sto lat!!!!! ziomale w niedzielę cisną na dechę do wisły na Cieńków od -8 do 12 mam 4 miejsca jak ktoś chce się zabrać pisać lub 604 249 606 ---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ---------- korekta miejsc 3:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.