Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
Jakie rano Max, nie sprawdziłem CI tego dzisiaj, miałem mały zajob dzisiaj wybaczam Tobie ale się popraw i sprawdź w poń bo muszę wywiązać się z danego słowa jedemu ziomkowi:naughty: ---------- Post dopisany at 00:57 ---------- Poprzedni post napisany at 00:56 ---------- akjam widziałem Twoją furmankę dziś w Kat ładnie się prezentuje na tych 19 i te złożone lusterka
-
Spoty Katowice i okolice
:hi:dobry z rana
-
Spoty Katowice i okolice
:hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi: :hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi: :hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi: i starczy, zaległe witanie za 3 msc :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
wpadnę- Akjam specjalnie dla Ciebie :grin:- Rns - jakie macie karty sd ???
Siemka. Panowie jakie macie karty sd w swoich rns-ach mi na przykład tylko czyta SANDISK ULTRA II 2GB SD nie chce czytać sdhc ??? czy ktoś z was ma jakieś większe karty ? jak tak to jakie ??? RNS jest z 2007 roku- chyba- wymiana blend zwykłaych na BOSE
zobaczymy zobaczymy najpierw muszę kupić blędy a potem będę kombinował- Spoty Katowice i okolice
no D4D daje radę , 1.0 leciałem coś ponad 180 z górki i też na A4 ---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ---------- spoko krążę po śląsku dzienne czemu mam sprzedawać ? stanley coś tam pisał do ciebie o jaką a4? myslałem ze swoją wystawiłeś za 30K klubową smerfową kumpel chyba łykną tą co kiedyś wkleiłeś B8 białą w avancie z komisu z Jastrzębia czy Pawłowic oj słabiutko mi się prawie udało zamknąć licznik w drodze do krakowa 190 z hakiem nawet gdzieś mam fotke ale nie mam kabla żeby wam wkleić a jak wracałem z krk to od bramki do bramki mi wyszło jakieś 15 min ??? nie mam już tych kwitków następnym razem też se fotki porobię i tak długo bo mnie blokowal yaris 1.3 101 km lecz osobiście wolę 1.4 d4d 90 km z turbinka to jest potwór:kox: tylko chamulce kupa- wymiana blend zwykłaych na BOSE
kiedyś ojciec miał taka lutownicę z tym grotem ale ją wy***przył a teraz jak to by się przydało ... no cóż będzie trza coś pokombinować i zacząć od tylnich żeby przód już wyszedł jak z fabryki- wymiana blend zwykłaych na BOSE
no też patent niezły i jak nic nie skrzypi ?- Spoty Katowice i okolice
ja dziś na spota nie zawitam mam wartę z córką u boku ---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ---------- AkJAm znalazłeś to o co pytałem bo Jasia W już szron opatulił- wymiana blend zwykłaych na BOSE
więc mówicie że lutownica ??? więc muszę pomysleć jeszcze nad tym ???- wymiana blend zwykłaych na BOSE
a możesz opisać cały proces jak zdemontowałeś stare obcinałeś czy rozwiercałeś, potem to jakoś dogniatałeś czy normalnie tylko włożyłeś i zgrzałeś ? coś piszczy skrzypi po tym przeszczepie- wymiana blend zwykłaych na BOSE
tyle to wiem, bardziej mi chodzi o sposób zgrzania tych nowych czy jest jakieś urządzenie do zgrzania tego ? jakiś "knif" żeby to zrobić???- wymiana blend zwykłaych na BOSE
Witam, zastanawiam się nad podmianka blend głośników na takie z oznaczeniem BOSE, i teraz pytanie czy ktoś z was coś takiego już robił ??? jak to zrobić żeby nie przeszczało ,pierdziało i co najgorsze nie odpadło ????- Spoty Katowice i okolice
witam latające kapelusze- Spoty Katowice i okolice
siemka kapeluszniki ja dziś już spota zaliczyłem z pajdą - chyba to był on ---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ---------- dzięgi wczoraj wysłąne odbiorę jak znajdę chwilę- Spoty Katowice i okolice
---------- Post dopisany at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ---------- Pajda bierz rodzynek ja bym brał ---------- Post dopisany at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ---------- Pajda bierz rodzynek ja bym brał- Spoty Katowice i okolice
poszukaj , poszukaj a Jasia W zorganizuję i czekam na wieści- Spoty Katowice i okolice
Propozycja do przemyślenia. Miodowy Jaś i może być. oj Miodowego Jasia to nie znam znam tylko Jasia Wędrowniczka- Tacierzyństwo
:polew::polew::polew: niezłe , na te czasy idealne rozwiązanie zamiast, babci - jeszcze żeby to fajnie nazwali POIDEŁKO albo DOKARMIACZ- Spoty Katowice i okolice
Ty Akjam weź się zamień dam ci moje a Ty mi dasz to Twoje i dorzucę Ci 0,5 l Jonego Wolkera pasuje ???- Spoty Katowice i okolice
lepsza koza niż kuna :grin:- Spoty Katowice i okolice
akjam na poczatku miałeś jasną podsufitkę i oświetlenie kabiny to nad lusterkim wstecznym tez było jasne i z tego co pamiętam to pierwsza wersja była taka że w tym oświetleniu nie miałeś czerwonych diod tylko je sobie sam dorobiłeś . potem kupiłes ori z diodami fabrycznymi i tu moje pytanie jak zmieniłeś sufit to czy to oświetlenie zostawiłeś sobie czy w komplecie było też to oświetlenie w kolorze czarnym ??? wiesz o czym gadam czy nie do końca??? ---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ---------- a tam w ogóle to ściema wszystkim- Spoty Katowice i okolice
i co tak dłubiesz w tym nosie dekory miałes 1nk czy jakieś inne co się stało z twoim oświetlemiem po wymianie na s-line czarne masz coś jeszcze z tego czy to pogoniłeś ??? - Spoty Katowice i okolice