Treść opublikowana przez Maxito
-
wyświetlacz czasu
Witam. Nie wiem czy tu uzyskam odpoiedź na moje pytanie. Mianowicie po odłączeniu aku przez 4 dni i podpięciu go ponownie znikła mi ikonka odnośnie zegarka atomowego czy jak się to tam nazywa po lewej stronie wyświetlacza czasu była taka ikonka w kształcie piramidki trójkącika. Teraz jej nie ma czy ktoś wie jak to uruchmić ponownie? Czy bez vaga się nie obejdzie. Z góry dziękuję za pomoc.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
akjam dojebane te twoje b7 :-)
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
konkret fura na taka choruję, bezawaryjności :-)
-
Obszycie tapicerki skórą
Witam, ze względu na chu... kolor mojego wnętrza (indigo) zastanawiam się nad obszyciem swoich stołków skórą. Czy ktoś na forum coś takiego robił jak tak to gdzie. Jakieś namiary na dobre firmy na terenie Śląska
-
Nie trzyma 90 stopni na trasie poniżej 25 stopni na zewnątrz - logi
Witam, ja bym pomyslał najpierw o czujniku, wiem że ten element może się popsuć mam b7 od 4 lat i wymieniłem już ze 4 czujniki, tyż myślałem że termostat bo logi tak pokazywały ale za każdym razem wina leżała po stronie czujnika. i jak chcesz już kupić czujnik to kupuj tylko w ASO niech nik Cię nie zapewnia że to org, pierwszy montaż itd wiem co mówię przerabiałem ten temat i wiem co mówię. gdyby to był termostat to raczej Ciężko było by dociagnąć temp do 90 st.
-
jeden fotel sterowany elektrycznie drugi nie ????
czyli to samochody typowo pod indywidualne zamówienie dzięki za wypowiedzi
-
jeden fotel sterowany elektrycznie drugi nie ????
Witam, mam pytanie czy ktoś ma w swoim samochodzie taką konfigurację kierowcy fotel sterowany elektrycznie, pasarzera nie ??? czy to normalne czy może coś się stało z samochodem i zamontowali zwykły stołem nie elektryczny w naklejce znalazłem kod 3pb Siedzenie przednie, elektrycznie regulowane m. 8-kierunkowy Funkcja ????
-
Kto może mi powiedzieć, czy z wtryskami jest ok?
po czym stwierdziłeś że lały??? jak się to objawiało skoro pomiary mieściły się w normie??? wiecie może jakie tam są wtryski zamontowane ??? bosch czy inne ?
-
Kto może mi powiedzieć, czy z wtryskami jest ok?
dzięki zadzwonię do gości co regeneruja wtryski i zapytam jak to się ma faktycznie
-
Kto może mi powiedzieć, czy z wtryskami jest ok?
Witam, mam wydruk z diagnozy wtryskiwaczy 3.0 bkn ale za cholerę się na tym nie znam czy mam jakiegoś szpeca co stwierdzi że wtryski są ok, czy też są na złom podaję wyniki diagnozy : grupa 72 10 ms 30 ms 24 ms gr 73 0 ms 18 ms 16 ms gr 74 6 ms 10 ms 8 ms gr 75 0 ms 14 ms 8 ms gr 76 2 ms 8 ms 2 ms gr 77 24 ms 18 ms 10 ms będę wdzięczny za pomoc
-
Spoty Katowice i okolice
elo Ziomale, próbowałem się wbić ostatnio na spota ale się okazało że was gdzieś wywiało. ... a szukać mi się nie chciało /... może wkońcu mi się uda was odwiedzić
-
PIN RNS jak odzyskać
Witam, Panowie mam problem ostatnio odpiołem rns i teraz muszę wprowadzić PIN który gdzieś przepier... i teraz mam zgrzyt jakieś pomysły jak mogę go odzyskać lub ominąć
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Witam, odświerzę troszkę watek mianowicie jestem na etapie wymiany seryjnego nagłośnienia na BOSE wszyskie graty już mam. w aucie wrzucone już glśniki i tuba. Aktualnie wydłużma kable od wtyczki bo kupiłem z kablem 2,5 metra ale za krótkie. więc wszystko musiałem wydłużyć. Udal się kupić wszystkie kable. I tylko mam jedno pytanie czy wszystkie przewody jestem w stanie podpiąć do przejściówki którą mam zamontowaną ponieważ aktualnie jest RNS a było zwykłe radio. Myślę czy nie zrobić tego w domu a potem i tak muszę wszystko demontować aby wiązkę poprowadzić co radzicie. Czy w ogóle jest taka możliwość. Jeżeli mam microfon ale nie BOSE to czy ten Kabel 3x0,35 mam też podpinać ??? Zastanawia minie też przewód który jest niebieski i pojedyńczy od czego on jest przektój ?? nie wiem 0,5 chyba ??? Pls o podpowiedzi
-
Spadek temperatury płynu chłodzacego
przez zaprzyjaźniony warsztat który twierdził że jest z aso wiem wiem tylko w ASO kupujemy "jak się nie przewrócisz, to sie nie nauczysz " ...
-
Spadek temperatury płynu chłodzacego
u mnie znowu ta sama bajka wskazówka swiruje, dwa msc było dobrze ;( kupiłem kolejny czujnik w ASO w sobotę wymiana zbankrutuję przez te czujniki okazuje się że podobno cześciej można kupić felerny czujnik niz termostat
-
[ALL B6] Czujnik niezapiętych pasów
odświerzę wątek czy ktoś wie jak rozebrać zapięcie pasów bo coś mi szwankuje czujnik niezapiętych pasów - na zapiętym pasie spoczątku myślałem że to mata więc narywam d*pa po fotelu i nic. ścisnąłem się pasami i na zakrętach piszczy "niezapięty pas" ostre hamowanie "niezapięty pas" więc to raczej zapięcie pasów
-
Spadek temperatury płynu chłodzacego
a jeździsz w zimie na klimie??? jak tak to masz odpowiedź przy włączonej klimie wiatrak się obraca non stop. wyłącz klimę i nie będzie się obracał . ostawiał bym bardziej termostat lub czujnik
-
Spadek temperatury płynu chłodzacego
w moim przypadku miało ciepło zamiasta do kabiny szło na silnik który miał temp 90 więc mógł się przegrzać
-
Spadek temperatury płynu chłodzacego
Ja bym zainwestowała w nowy czujnik, jeśli kupiłeś nie w Aso i dałeś 30pln to możesz go wypieprzyć. Wiem bo sam tak zrobiłem i pokazywał głupoty miałem podobne objawy wskazówka opadała poniżej 90st wymieniłem na ori z ASO i stoi dęba. Sprawdź sam- powodzenia. Termostat zostaw w spokoju tutaj wszyscy twierdzą że jak już temperatura spada to termostat do wymiany jak tak wymieniłem trzy termostaty !!! A problem tkwił w czujniku
-
Spadek temperatury płynu chłodzacego
Panowie awaria usunięta :> :> :> czujnik temp pokazywał bzdury RÓŻNICA W ODCZYTACH OK 5ST gdzie sprawdzałem u kuzyna w takim samym silniku(1.9) różnica pomiędzy silnikiem a licznikiem wynosiła niecały stopień u mnie aż 5st. Dziś wymieniłem na ori i teraz wskazówka stoi jak wryta!!!!! POTWIERDZAM KUPUJCIE TYLKO W ASO ORYGINALNE TERMOSTATY I CZUJNIKI teraz już wiem że podróbki za 30 pln są gówno warte. Zaoszczędzisz na początku ale prędzej czy czy później i tak trzeba kupić ori jeśli chce się mieć spokój. U mnie w sumie wyszła wymiana jakieś 500 pln czujnik zamiennik 30 pln, ori 90 , temosaty jeden 30 ori 116 + paliwo na testy 200 pln. A mogłem zaoszczędzić, wyszło jak wyszło. Ehhhhhhhhh Nauczka na przyszłość i dla potomnych TERMOSTAT I CZUJNIK TYLKO ORI!!!!!!!!!!
-
Spadek temperatury płynu chłodzacego
czym się różni czujnik temp z aso a kupiony w sklepie z częściami ??? poza ceną jest jakis inny
-
Spadek temperatury płynu chłodzacego
ten kawałek już znalazłem w termostacie, przecież pisałem
-
Spadek temperatury płynu chłodzacego
co zrobisz taka karma jak coś mi sie uda ustalić się podzielę ze spostrzeżeniamy
-
Spadek temperatury płynu chłodzacego
krucieć wypieniony termostat zalożyłem znowu nowy ten co mi dali w aso i temperatura na vagu na silniku jakieś 83st -82st na liczniku 80st-79st na wzkaźniku w liczniku pokazuje 90st ale spada i się podnosi czyli termostat to już nie wieżę że jest j**nięty to już 3 termostat :wallbash: już brak mi sił jeszcze wynienie ten czujnik może on pokazuje zaniżone wartośći już nie wiem sam co robić
-
Spadek temperatury płynu chłodzacego
i termostat zablokowany plastikiem z ktućca który trzyma termostat krucieć ma wyłamane dwa zaczepy :wallbash: jeden znalazłem drugi???? niewiadomo muszę kupić teraz ten plastikowy krucieć wie ktoś w jaki sposób ma być zabudowany termostat w tym krućcu czy te zerwane zaczepy mają jakieś konkretne zadanie ? pewnie tak skoro tam był ma ktoś rysunek jak zabudować prawidłowo termostat w tym plastikowym krućcu żebym znowu nie spierdolił