Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
miron zacna ta twoja fura
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
no nie żartuj To jest prędkośc ! ! ! Ja miałem tonę w gaciach jak to oglądałem.... Ciekawe co czuł pilot... Ciekawe co czuł pilot... srakę... :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
chłopie Ty żyjesz ledwie, ale jakoś jeszcze ciągne za sobą laczki... A co tam u Ciebie ziom podobno sprzeałeś Audi coć nowego staneło juz na parkingu tak Toyota Yaris 2009R 1.0 na razie puki mam Yariska to nie kupuję fury...za to coś innego zawita w przyszłym sezonie :gwizdanie: czyżby to o czym myslę ??? tak skuter z Reala a konkretnie kiedy zawita? termin znany jak mi dadzą kredyt w realu Max plan jest taki: prawko w tym sezonie a w przyszłym 2 kółka no chyba że jeszcze w tym życie Ci się znudziło??? ja bym się zabił na czymś takim, czasem mnie fantazja w Audi ponosi, a co dopiero na dwóch kółkach. Nie powiem że kiedys też o tym myślałem ale wolę nie kusić losu
-
Spoty Katowice i okolice
chłopie Ty żyjesz ledwie, ale jakoś jeszcze ciągne za sobą laczki... A co tam u Ciebie ziom podobno sprzeałeś Audi coć nowego staneło juz na parkingu tak Toyota Yaris 2009R 1.0 na razie puki mam Yariska to nie kupuję fury...za to coś innego zawita w przyszłym sezonie :gwizdanie: czyżby to o czym myslę ??? tak skuter z Reala a konkretnie kiedy zawita? termin znany
-
Spoty Katowice i okolice
chłopie Ty żyjesz ledwie, ale jakoś jeszcze ciągne za sobą laczki... A co tam u Ciebie ziom podobno sprzeałeś Audi coć nowego staneło juz na parkingu tak Toyota Yaris 2009R 1.0 na razie puki mam Yariska to nie kupuję fury...za to coś innego zawita w przyszłym sezonie :gwizdanie: czyżby to o czym myslę ???
-
Spoty Katowice i okolice
chłopie Ty żyjesz ledwie, ale jakoś jeszcze ciągne za sobą laczki... A co tam u Ciebie ziom podobno sprzeałeś Audi coć nowego staneło juz na parkingu
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
rozchodniaczek a ciebie niby nie rzucalo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 02 Maj 2011, 22:37_________________________________________________ wbijaj jutro popierdolimy o jakis glupotach tzn na powazne tematy pogadamy spoko Blondasie [br]Dopisany: 02 Maj 2011, 22:45_________________________________________________ nierozumiem :decayed: przefarbowałeś się na bląd :polew: :polew: buehehehe :polew: :polew: Max a moze ty sie przefarbowales? nie, opierdoliłem się na łyso- Spoty Katowice i okolice
nierozumiem :decayed: przefarbowałeś się na bląd :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
kędzior :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :>- Spoty Katowice i okolice
ejj bo otworze zaraz debowego nie zmuszajcie mnie heheMax a ty tylko wchodzisz na forum jak jestes uchlany bys sie czesciej pojawial stary czasu mi brak na forum starm się tu zaglądać chociaz raz dziennie ale sie nie udzielam, trochę mi sie priorytety zmieniły sam rozumiesz ...- Spoty Katowice i okolice
może mi się w końcu uda wpaśc na spota jak dawniej :gwizdanie: :gwizdanie: Stasiu weź mojego gifta- Spoty Katowice i okolice
chlor siema max szacun, że dałeś nam info tylko nie wiem czy nie za późno bo to było w piątek , a już wtedy zostolo 15 kartonów- Spoty Katowice i okolice
ello a propos jest calsberg 0,66 za 2,22 w lidli ale można tylko 15 buteelek kupić mi już tylko 7 zostało z wieczorka- Strefa Śmiechu
po pierwszym zdjęciu wyłączyłem :sick3: not funy- Spoty Katowice i okolice
wszystkim- Spoty Katowice i okolice
wesołych śwąt Panowie i Panie- Spoty Katowice i okolice
z wieczora o qr** już 22 20 widzę że do gl tylko 7 stron brakuje i kto by pomyślał że ich mozna było dogonić- Strefa Śmiechu
- Spoty Katowice i okolice
miszka najwyżej zadyndam do Ciebie jutro jak znajdę chwilę to pogadamy. a tym czasem borem, lasem jece spać, nie pisze na wyrko bo juz w nim leżakuje narta Pany- Spoty Katowice i okolice
a to faja to dlatego się tu tak napina, myśli że go nie znajdą- Spoty Katowice i okolice
akjam na szczeście to akurat nie moja działka [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:13_________________________________________________miszka pogadamy na spocie, jak się spotkamy biznesa mam coś mi się nie podpinaja odpowiedzi :mysli:- Spoty Katowice i okolice
miszka :doh1: fakt to był Rogal dalej pracujesz dla nich???- Spoty Katowice i okolice
stanleyu to mamy taki wątek???- Spoty Katowice i okolice
jak zwał tak zwał, jeden c**j - Spoty Katowice i okolice